Katwoman je jedinou nádejou Gothard City. Keď BatFxxx zmizne, je čas nato, aby Katwoman zintenzívnila svoju aktivitu a zachránila mesto od potenciálnej epidémie, ktorá by mohla vyhladiť všetkých jeho obyvateľov. (nessbeal)

sskrblik

Další z řady cosplay lechtivých filmů ve kterých nejde toliko o děj. Nemůžu říct, že by herci a herečky nepodávali stabilně koukatelné výkony, ale přece jenom jsem v té parodii naivně hledal něco sotisfikovanějšího. Smělo to můžu zařadit do tuctu všech těch xxx parody, ničím nepřekvapí. ()

Bezda22

Akce střídá akci :-D. Dobrý kostýmy. Dobrej výběr hereček, je rozhodně na co koukat. Je to takovej vyšší level dobrýho porna. Povedený dílko.. ()

GRl3V

Nejlepší XXX parodie po Star Wars, pěkný hérečky, dobrý kostýmy, dobře zpracovaná "akce" i příběh se tam najde, snad jen můj milovaný Joker tu byl pojat trochu moc otravně a herec dost přehrával, samozřejmě mimo ony akční scény, v těch ekceloval :D Normálně by to bylo za čtyři hvězdy, ale od Batman her mám slabost pro Harley Quinn, která je tu snad ještě víc sexy. ()