Welcome to Hoxford: The Fan Film

Krátkometrážní / Horor

Francie, 2011, 21 min

Julien Mokrani

Opravdu dobře natočený horror :-) Raymond Delgado je psychopat. Navíc všem vypráví, že je syn Zeuse. Jednoho dne je převezen do věznice Hoxford, která je určena pro ty největší zločince. Je zrovna úplněk a vězní netuší, že....(30.10.2011)

Vizuál si určite zaslúži krvopotnú 3ku , ale celkový dojem je nezmyselný, ako aj Moje hodnotenie. Hádam sa frantíci nepokúšali prehodiť Riddicka na krvavú koľaj. Príliš tučné ramená na takú skratku. Odkecaný koment , ktorý Ti pomôže nahliadnuť do... aj ten tu už bol. Funkčné len pri " croissant kávičke " 3ku si to ale u Mňa obháji. Asi som slaboduchá.(21.10.2012)

Tento francouzský krátkometrážní snímek mě skutečně dostal. Napůl animovaný a napůl hraný kousek diváky zcela jistě zaujme především hodně slušnými digitálními (počítačovými) triky, na kterých se tvůrci skutečně vyřádili. Byl jsem doslova okouzlen nejen propracovanou podobou komplexu, ale i jednotlivých proměn. Finální monstrum sice zůstalo lehce za očekáváním, ale to se dá odpustit. Samotný příběh je chytlavý, stejně jako navozená atmosféra. Dřív než jsem se nadál byl tady konec. Dokážu si představit, že by se podle tohoto natočil celovečerní film.(8.11.2011)

• corpsy

Zadlžovať môj čas takýmito smažkami, to je nefér. Ono, každý tvorca má vlastnú víziu. A tak isto ja, sa nemôžem spoliehať na svoj pocit. Nedosiahlo to úrovne samotného námetu. To je škoda.(24.3.2018)

Překvapivě vizuálně namakaný fanouškovský film je stylově podobně věrnou komiksovou adaptací jako 300: Bitva u Thermopyl nebo Strážci - Watchmen. S pořádně promyšleným a propracovaným příběhem by to byla úplná bomba.(2.12.2011)

Moc som to nepochopil. ale na kraťas s Jasonom Flemyngom sa nedalo povedať nie. Videné 7 rokov dozadu a znovu dnes, ale za prvou vetou si stojím stále.(4.2.2018)

Výýýborne, maximálne sa mi to páčilo. Totálne atmosférická bizarnosť o drsnej surrealistickej väznici, naprostom psycho magorovi s božským komplexom okolo ktorého rašia svietiace chápadlá a bande bacharských vlkodlakov. Vizuálne vypiplané, fantáziu dráždiace a celkovo fascinujúce, treba si to proste užiť. Že je to dielo fanúšikov? Sombréro dolu!(14.12.2011)

Dostatečně věrná (skoro bych se nebál říct doslovná, což je super) adaptace části komiksu Welcome to Hoxford. Hutná atmosféra, zajímavé vizuály a Ray je pořád psychonaut, pecka.(4.6.2014)

Riddick a Sin city ve velmi dobrém spojení.Vyzualně na jedničku.(13.9.2013)