The Selling

Kathrin Eder

Kostýmy:

Christine Bean
  • LIVINGDEAD

Hnusní herci, nudný obsah. Bylo uvedeno, že se jedná o parodii na duchařské horrory a přitom to byla totální sračka. Realitní makléř musí prodat dům, aby měl peníze na léčení sé nemocné matky. V době ale seriový vrah zabil 12 lidí a tak v něm straší. Dům nikdo nemá zájem koupit. ODPAD!(30.10.2011)

Mňa to bavilo viac než mnohé, smrteľne vážne duchárčiny na jedno kopyto z posledných rokov, takže som sa aspoň nenudil. Predať "haunted house" veru nie je také ľahké, keď v ňom strašia obete sériového vraha. Mladý realiťák ale potrebuje zohnať peniaze na lieky pre svoju matku, takže sa so svojím parťákom snažia ako sa len dá. V dome je však ukryté aj zlo, ktoré čaká na svoju príležitosť preniknúť do reálneho sveta. Síce to má svoje hluché miesta, ale inak ide o fajn film; vtipný, jednoduchý, s dobre vybratými hercami a hlavne – nehralo sa to na nič viac.(21.11.2012)

• Dellamorte

Určite nie tá , z vydarenejších H - komédií , ale cast na túto blbinku, sadol ako kondóm na kameru. Odkaz na Exor/ s Amytivillle narážkou +.predajka baráku a zakamuflážená do WN komických hábov...ale uznaj , zbytočne filmovo zverejnená finta , ktorej som sadla na 2-bodový lep.(20.11.2012)