Jeden statečný

Jan Těšitel

Štefan Titka

Martin Štrba

Petr Šoupa

Western s pointou o triedení odpadu? Prečo nie, funguje to!(15.2.2014)

vím, že to rozhodně nebyl záměr, ale nejvíc mě potěšilo prapodivné nadigitálněné pozadí, které dalo v mých očích téhle parodii kus vlastního svérázu, ale i bez něj by to byla slušná parodie všech možných klišé klasickejch westernů, v čele s Ondřejem Malým, který mi neustále dokazuje, že mu ve filmu stačí pár vět a dokáže si jej skoro celý ukrást pro sebe (například jeho vyřčení rozsudku ve filmu Ve stínu)(20.3.2013)

Celkem šikovně natočený propagační spot poměrně dobře napodobuje styl westernů. Mohlo to dopadnout líp, ale popravdě řečeno i o dost hůř.(11.12.2011)

• Cheeter

Už je mi na začátku klipu jasné, že půjde o třídění, o co taky jiného. Nicméně i přes tuto snahu byl tento skeč zatím nejslabší, ačkoliv nemám problém oko přimhouřit za technické provedení, tak i tak to vidím pořád stejně.(20.4.2018)

Propagace třídění odpadu pomocí westernových klišé? Kupodivu to docela funguje a kupodivu jsem se celkem pobavil. Mohlo to dopadnout mnohem, mnohem hůř... A propagace třídění odpadu je samozřejmě chvályhodná.(13.6.2014)

Povedená sbírka westernových klišé a hodně slušný začátek nápadité propagační kampaně. Výborní herci, kteří toho moc nenamluví, lehce divadelní, ale hezky zaflusaná výprava a pěkně ztvárněná pointa navíc. Snad jen ta digitální pozadí tam ouplně nesedla. Ale jinak pěkný, tři a půl. Pro mě #2 na samosebou.cz(9.12.2011)

Já se celkem pobavila. Opravdu jsem nic na tenhle způsob nečekala. Setkáte se s někým ve skutečnosti, je to pro vás naprostá autorita a pak vidíte tohle. Pro mě je to svým osobním způsobem skutečně legrační. Navíc je to vtipná kampaň a je fajn, že někdo se ještě snaží nějakým způsobem dosáhnout něčeho správného, nebo prospěšného. Trocha parodie je někdy fajn. Navíc já taky svědomitě třídím odpadky.(3.4.2012)

Krásně natočené, nikdo nečeká takový konec :-)(6.11.2011)