poster

Jeden statečný

Krátkometrážní / Western

Česko, 2011, 5 min

Režie:

Jan Těšitel

Scénář:

Štefan Titka

Kamera:

Martin Štrba

Hudba:

Petr Šoupa

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • whack
  ****

  Western s pointou o triedení odpadu? Prečo nie, funguje to!(15.2.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  vím, že to rozhodně nebyl záměr, ale nejvíc mě potěšilo prapodivné nadigitálněné pozadí, které dalo v mých očích téhle parodii kus vlastního svérázu, ale i bez něj by to byla slušná parodie všech možných klišé klasickejch westernů, v čele s Ondřejem Malým, který mi neustále dokazuje, že mu ve filmu stačí pár vět a dokáže si jej skoro celý ukrást pro sebe (například jeho vyřčení rozsudku ve filmu Ve stínu)(20.3.2013)

 • bartias
  ***

  Celkem šikovně natočený propagační spot poměrně dobře napodobuje styl westernů. Mohlo to dopadnout líp, ale popravdě řečeno i o dost hůř.(11.12.2011)

 • Cheeter
  *

  Už je mi na začátku klipu jasné, že půjde o třídění, o co taky jiného. Nicméně i přes tuto snahu byl tento skeč zatím nejslabší, ačkoliv nemám problém oko přimhouřit za technické provedení, tak i tak to vidím pořád stejně.(20.4.2018)

 • Kmotr76
  ***

  Propagace třídění odpadu pomocí westernových klišé? Kupodivu to docela funguje a kupodivu jsem se celkem pobavil. Mohlo to dopadnout mnohem, mnohem hůř... A propagace třídění odpadu je samozřejmě chvályhodná.(13.6.2014)

 • RakeW
  ****

  Povedená sbírka westernových klišé a hodně slušný začátek nápadité propagační kampaně. Výborní herci, kteří toho moc nenamluví, lehce divadelní, ale hezky zaflusaná výprava a pěkně ztvárněná pointa navíc. Snad jen ta digitální pozadí tam ouplně nesedla. Ale jinak pěkný, tři a půl. Pro mě #2 na samosebou.cz(9.12.2011)

 • josieaddms
  ***

  Já se celkem pobavila. Opravdu jsem nic na tenhle způsob nečekala. Setkáte se s někým ve skutečnosti, je to pro vás naprostá autorita a pak vidíte tohle. Pro mě je to svým osobním způsobem skutečně legrační. Navíc je to vtipná kampaň a je fajn, že někdo se ještě snaží nějakým způsobem dosáhnout něčeho správného, nebo prospěšného. Trocha parodie je někdy fajn. Navíc já taky svědomitě třídím odpadky.(3.4.2012)

 • A.MacGyver
  *****

  Krásně natočené, nikdo nečeká takový konec :-)(6.11.2011)