poster

Láska z kontejneru

Krátkometrážní / Romantický

Česko, 2011, 6 min

Kamera:

Martin Štrba

Hudba:

Petr Šoupa

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • Radko
  ***

  K recyklácii odpadu cez zaľúbenie. Krátke, vtipné. Enviro téma je mierne v pozadí milostnej miniatúry, no cítiť ju priamo v smetiarskom zarámovaní deja. Slečna pri nočnom potácaní sa mestom pri návrate z ťahu naďabí na prekážku v ceste a tým následne aj na toho pravého. Následné láskyplné hopsanie pri metronóme a záver v disko klube sú poslabšie a neprekrýva to ani príliš najavo daná irónia. Úvod plný trefných poznámok na adresu okolia a celkové pro triediace stanovisko vyvažujú nedostatky druhej polovice a päťminútovku tak posúvajú do mierneho nadpriemeru.(24.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  z celé série parodických ekoagitek jednoznačně nejslabší kus, tam, kde je v ostatních částech ironie a parodie je tady jenom ta agitka, kterou od dvou hvězdiček zachránila skvělá Barbora Poláková a nepřepálená stopáž, díky níž nemá tahle pseudoromance moc času nudit(20.3.2013)

 • Vančura
  ***

  Ó, báječná Barbora Poláková! Hlavně na začátku, od nástupu popeláře už jsem jenom umíral trapností. Každý, kdo někdy viděl popelářský auto, se musí tomuhle dílku jen ušklíbnout - kdo to kdy viděl, aby ho řídil jen jeden člověk, a ještě si v něm mohl po Letné vozit krasotinky, haha. Celkem dost nuda, podle mě.(8.10.2013)

 • heyda
  ****

  Moc krátký podle mě...(7.10.2013)

 • eraserhead666
  *****

  Barbora Poláková je geniální, výtečná, skvělá. Chci ji domů.(22.10.2013)

 • ivishka
  ***

  Kraťasu pomohl hlavně kritický pohled na svět očima jedné ožralé ženské. Velmi často mívám takové pohnutky, že začnu křičet po olizujících se párech nebo po čumilech v tramvaji apod...Jinak je to celkem naivní a nástupem popelářů na taneční parket s typickým osvětlením, které říká jasně a stručně - teď byste se po vzoru amerických trháků měli rozplynout blahem...Dost průměrné.(29.11.2012)

 • Cheeter
  odpad!

  Myšlenku podporuji, ale z této série videí zatím pro mě nejhorší. Ostatní měli aspoň nápad, tady ani nevidím ani snahu, spíš jenom sázku na jednoduchou kýčovitost.(20.4.2018)

 • lubospoti
  **

  První dvě minuty parádní, Bára Poláková v roli opilé slečny exceluje. Ale po této scéně následuje jen nuda a šeď.(4.9.2017)

 • RakeW
  odpad!

  Blbé, nudné, bez nadhledu. Až na pár kamerových pohledů to není, na rozdíl o zbývajících spotů, zajímavé ani po technické stránce. Mýtus je tu podán velmi prvoplánově a nezábavně a ani Měcháček nevypadá, že by si to užíval jako ty ostatní role. Pro mě #5 na samosebou.cz a zbytečná piha na kráse jinak kvalitní kampaně.(9.12.2011)

 • Oonika
  ****

  Prostě a jednoduše mě to pobavilo :-)(22.10.2013)

 • Psycho.R
  ****

  Za spot samotnej bych dal 3*, ale jelikož ujíždim na Báře, tak ta jedna navíc je zcela upřímná z lásky :-)(11.3.2012)

 • josieaddms
  *

  Škoda. Vypadalo to na docela zábavnou kampaň, ale tohle se nějak nepovedlo. Chybí nadhled, něco navíc, a scény které měli působit vtipně a parodicky, působí trapně a nuceně. A neříkám to proto, že bych si z nějakých důvodů potřebovala vylévat vztek, (i když bych mohla) ale říkám to skutečně proto, že není nic jednoduššího než zparodovat romantickou komedii, a tady se to fakt nepovedlo. Herci působili strašně prkeně, a vůbec z toho nešel žádný ironický pocit, přes to, že to měla být ironie maximální. Jedna hvězdička za snahu.(4.4.2012)

 • Veeria
  ****

  Má to nápad, je to milé a chtěla bych delší zpracování :D(8.10.2013)

 • topi80
  ***

  Díval jsem se na to jako divák, který neměl tušení, že by mělo jít o nějakou agitku či kampaň na třídění odpadu (jak tady naznačují ostatní diskutující). A celkem jsem si užil příběh, jak si ožralá fiflena nabrnkla popeláře. Až v titulcích jsem zjistil, že v roli oné opilkyně zazářila Bára Poláková, kterou jsem považoval jen za další z uměle vytvéřených sérebrit. Ale asi něco umí. Pobavil jsem se, takže film, ač nešlo o nic geniálního, splnil účel.(14.2.2019)