Nora Roberts: Vražedná nevinnost (TV film)

Carnal Innocence

Nora Robertsová: Vražedná nevinnosť

Mysteriózní

USA, 2011, 94 min

• Lovely.Bones

Nechápu absurdní nízké hodnocení. Je to roztomilá romantika s jemnými náznaky kriminálky (která je ovšem velice okrajová). Škoda, že postava šíleného otce oběti nedostala více prostoru a nezahrál ho o trochu lepší herec. Ale je tu jedna zásadní špatná věc, a tou je absurdní množství postav, které jsou pro zápletku naprosto zbytečné. Na film jsem se podíval kvůli Gabrielle Anwar a protože to je podle knihy Nory Roberts. V obou případech to je zklamání, ale není to na ,,vyškrábání očí" :-)(28.12.2014)

• VerenaLord

Rosamunde Pilcherová je proti tomu naprostý břídil, protože co se zde odehrává během zhruba hodiny a půl je téměř mimozemského charakteru. Takhle konsternovaná jsem již dlouho nebyla, říkala jsem si ,za co mě proboha někdo trestáte´.(11.1.2013)

• Autogram

To sme sa úplne zhodli, že je to úplná kravina.(23.6.2013)

• Lacike

Pozrel som si to len kvôli mojej milovanej Gabrielle Anwar, ale nestalo to za to. Je to klasicky TV thriller vhodný maximalne pre zeny, ktore si pri nom vyžehlia pradlo. Ja som bohuzial pri nom nežehlil, takze to bol neskutocne nudny a imbecilny zazitok.(13.6.2015)

• Rodriguez

Nora Roberts má sice dobré nápady a předlohy k filmům, leč poslední dobou jdou solidně s kvalitou hodně dolu. Herečku Gabrielle Anwar mám sice rád, ale ve stupidním filmu hezká tvářička debilitu nezachrání. 30%(22.12.2012)