Špion (TV seriál)

Spy

Komedie

Velká Británie, 2011, 17x23 min

Nechal jsem se zlákat jménem mého oblíbence Roberta Lindsayho, který vypadá věku navzdory čím dál lépe a který rozhodně nezklamal, nicméně jinak však po první sezoně těžko Špiona jakkoliv vyzdvihovat, když se prostě v rámci britkomů rozhodně nejedná o nikterak zásadní počin, to ani omylem.. Podivný mix bizarní frašky, britsky černého humoru na hraně a (bez)účelné trapnosti však dle mého názoru nemá dál příliš co nabídnout.. Tak uvidíme, s čím Simeon Goulden ještě přijde..(22.7.2015)

Poměrně tradiční a neobjevná špiónská komedie zakládající si na neschopnosti hlavního hrdiny nepřináší příliš třeskutý humor a namísto prezentování přestřelených a příliš šílených situací je seriálové dění překvapivě civilní a umírněné, což je poměrně osvěžující přístup. Seriál začne celkem vlažně, ale postupem času si najde svojí vhodnou polohu a od té chvíle jde o sebevědomý kousek, který nesází jeden vtip za druhým, ale místo toho jednotlivé situace pečlivě buduje a po celou dobu si udržuje pohodovou atmosféru, která dokáže nenápadně pohltit, že ani vlastně nevíte, jak se to stalo.(29.3.2018)

• Lavinia

Infantilní nápad s infantilním provedením, britský humor nezabodoval. Většinou je mi trapno, že to vůbec sleduji, toho spratka moje nervy nějak ne a ne unést. Nekonečné opakování stejného typu humoru: tatík hovoří jako dítě a synek se chová a mluví jako otec-tyran. Pořád, neřád jeden. Špionská linie se vcelku brzy zvrhne do blbnutí bez logiky, kde roli synka tak nějak přejímá šéf, se stejnou otravností. Z britských seriálů hrozná slabota.(20.10.2014)

• Thomick

Kontrast dětinskýho otce a mrňavýho einsteina ani zdaleka nefunguje tak, jak by měl - a vzhledem k tomu, že jde docela nesmyslně o hlavní a skoro jedinou linku první řady (přestože se to jmenuje Spy!), tak... bída. Jinak humor je obecně nevyzrálej a z velký části založenej na nekonečnym opakování stejných gagů v (ani ne tak) různých situacích a formách, což se po čase zákonitě musí omrzet. A fakt že omrzelo. Brzo.(13.6.2013)

Jak Tim k pistoli přišel (a zase málem ztratil) aneb dívejte se do kterých dveří vlastně lezete. Nový britský komediální seriál o Timovi, prodavači z elektra (takový Chuck), se kterým se rozvádí na prášcích závislá manželka, jeho syn ho pravděpodobně nesnáší a jeho kamarád je dement. -- Po pilotu jsem byl nadšený, doufám že si podobnou kvalitu udrží i dál. {update} Po první sezóně musí uznat, že je to dobrý seriál, a rád bych vidět jeho druhou sezónu.(5.11.2011)

• Jude Wright