Alex Ovechkin: The Gr8

všechny plakáty

eaten

Ako veľký fanúšik NHL by som to odporučil každému kto je na tom tak ako ja :). Celkom pekná a zaujímavá podívaná a po tomto dvd asi začnem Alexandrovi Veľkému fandiť viac ako doteraz. Najviac ma dostalo keď jeho otec vravel o tom, že mu ešte kedysi v Rusku chýbali 3 góly aby dorovnal rekord Bureho, tak strelil 6 v poslednom zápase. Uau! A tiež to ako pozrel na predavačku v McDonalde keď mu povedala cenu :D. ()

Themyth

Moje prepovede z pred 5 rokov, ze Alex vyrovna a prekona jeden z mnohych rekordov velkeho Waynea Gretzkeho sa pomaly naplnaju. O chvilu dosiahne a prekona 700 golov v NHL. Ked tento komentar bude niekto citat , uz to mozno bude podstatne viac. Ano. Tyka sa to jedneho z najdolezitejsich Gretzkeho rekordov. Pocet strelenych golov v Zakladnej casti. V takejto forme, v akej hra uz 15 rokov v NHL by sa tak malo stat o 4 roky. Tak dufajme, a verme ze GR8 vydrzi zdravie a tento sen sa mi splni. ()

chaosteory

Není moc co napsat. Jako velký hltač hokeje, příznivec ruské hokejové školy a fanoušek Alexe jsem tohle považoval za nutnost. ()