poster

Útok dvojhlavého žraloka

 • Česko

  Žraločí mutanti

 • USA

  2 Headed Shark Attack

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2012, 90 min

Režie:

Christopher Ray

Scénář:

H. Perry Horton

Kamera:

Stuart Brereton

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Rob Pallatina

Scénografie:

Alexa Roland

Kostýmy:

Alexis Forte
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (140)

 • ExpertRaptor
  *****

  Je to skvelý horor, ktorý má čo divákovi ponúknuť a určite si ho niekedy v budúcnosti z radosťou pozriem ešte raz. 95%(30.7.2018)

 • AsylumFan
  *****

  Efekty od studia Asylum jsou skvostné, fanoušci je miluji a těší se na ně. Ovšem scéna z tohoto filmu, kdy žralok pod vodou útočí a zuřivě se zakusuje do dětské gumové panenky, je převratná a měla by vejít do dějin filmových efektů (zisk Oskara?). Znalci nemohou ocenit jinak, než plným počtem - 100 %.(19.10.2012)

 • MrMysterious
  *****

  Skvost po stránke či už scenáristickej, režisérskej, strihovej alebo digitálnej... aj natočiť niečo tak zlé musí byť umenie, na toto drogy nestačia...(8.5.2014)

 • vZeč
  *****

  Asylum, jak má bejt. V ostatních veledílech vidíme 10 minut sračko akce (zábava z traileru) a hodinu a půl pak zíráme na tři dementy v maskáčích a jednoho generála v Univerzálím Sklepě Asylum, kterej supluje supermoderní velín na souši/letadlové lodi/ponorce/letadle, to je fuk, jde o tři páky, dva monitory a jednu vysílačku, kterou promlouvá generál k neexistující posádce. Well... tady neni velín, neni tu spousta debilních rádoby vědeckých či vojenských keců. Je tady jen banda superdementních dětí s kozama či penisama (možná), co pobíhaj po potápějícím se ostrově, do nějž naráží dvouhlavej žralok. Znáte to. Úroveň naprosto všeho v tomto filmu je tak neskutečně pod úrovní dobrého vkusu, že se tím stává ABSOLUTNĚ zábavný a místo, abych dal odpad jako ostatním Asylumovkám, napálim žralokovi pět hvězd. Je naprosto neuvěřitelné, co hrdinové vypouští z huby a jak se chovaj. Je neuvěřitelný, jak může někdo napsat takovou břečku. Já bych toho byl schopnej tak v pěti letech a byl bych na sebe hrdej, ale hovado, co napsalo tohle... toho člověka se bojim a nechci ho potkat. SPOILER: Jedna z mnoha super vtipných scén: Banda zbývajících dementů běží mělčinou k pláži, snaží se dostat na souš, utéct před dvouhlavým žralokem. Najednou jedna kozatka vyblije něco jako "souš je moc daleko, nemáme šanci mu utéct, musíme s ním bojovat". V tu chvíli celá banda dementů uznale pokýve hlavou, zastaví se a a vymejšlí plán útoku. V tu chvíli jsou asi deset metrů od souše a o útoku debatují zhruba tři minuty. A VY se ptáte: "Proč?"(29.6.2013)

 • Jan.S.Harold
  *****

  Tak něco takovýho sem už hodně, hodně dlouho neviděl! Trololo maximale! - Co to je? - Díra. - Bazén? - Ne, jenom díra v zemi. - Tak jo, dem dál. // - Co si takhle zaplavat? - Babiš by nás asi nechtěl vidět ve vodě. - Babiš... Babiš se to nedozví, jasný?(14.7.2014)

 • walkingdead
  *****

  Sice jsem viděl jen dvacetivteřinovou upoutávku v TV a pak jsem si tu přečetl obsazení - a to mi stačí. Jasných pět hvězd.(6.5.2014)

 • super_gamer4
  *****

  Když máte 2 promile tak top.(30.7.2018)

 • walace
  *****

  100% za silikony(13.2.2012)

 • LION-MR.T
  ****

  Jo ty prsatky byly fajn,ale dokázal jsem u tohle filmu skvěle vypnout a bavit se,takže pro filmové znalce a egojisty smůla. Je to za čtyři hvězdičky.(20.12.2014)

 • F.W.Colqhoun
  ****

  Rádio nefunguje, anténa je zlomená... Především musím konstatovat, že nelituji ani vteřinu. Filosofie studia Asylum není úplně nesympatická, parazitování je nejrozumnější a fér punkový způsob, jak se postavit k produkci velkých studií; tvůrčí brainstromingy u nich musí být maxilmální hlína. Oč jde? Dvouhlavý žralok, nejneaerodynamičtější obluda všech dob, kosí posádku prsatic a svalovců profesora Babishe (čti babiš). Loď jde ke dnu a atol, na němž se Babiš & spol. vylodí, překvapivě taky; storka tak krystalická, že nestojí za řeč. CGI nelze hodnotit jinak než jako roztomilou i nejkrvavějších scénách. Zábavu plodí jen sadismus, miliónkrát provařená klišé, kozy, nadhled, kozy, ironie, kozy, zadky. Nadhodnota ale samozřejmě nespočívá v obvyklých kinematografických kvalitách, na něž se zde záměrně rezignuje. Vedlejším produktem fajnové primitivní zábavy je ve výsledku smutná skutečnost, že filmy se stonásobně vyšším rozpočtem nejsou zdaleka stonásobně lepší. Tenhle kinematografický tartar je přes problémy s právníky od Universalu, Warnerů, New Line Cinema a dalších odzbrojujícím způsobem nevinný, primární. Jde o kinematografii, která dává naději, že se režisérem, kameramanem, hercem, trikařem, skladatelem a filmovým vypravěčem může stát každý :-).(3.4.2018)

 • sadlokan
  ****

  Bezkonkurenční film na nedělní ráno po dvojdenním tahu.Odpoví na rozpaky,které se vám nahromadily v hlavě tázajíce se,zdali jste naprostý magor.Osoby se pohybují převážně ve dvojicích,aby nezpůsobily nevyváženost dvojitého gáblíku kousající stvůry.Skoky ze člunu do vody vítány,žralok totiž také musí pít.(29.12.2013)

 • JimMorrison
  ****

  na tyhle filmy mám úchylku, bavil jsem se neskutečně, krásný nelogičnosti typu obří žralok, který udělá díru do velký lodi, se nepozorovaně přiblíží k lidem v sotva metrový hloubce atd. hvězda dolů za to, že Brooke Hogan nesundala podprsenku, ale jinak zábava, jakou jsem očekával P.S. žralok řvoucí jako tygr nebo lev? wtf? no úžasný :-D(14.7.2014)

 • BarGoldstein
  ****

  To je ovšem luxusní mega zhovadilost Plastový žralok opět v akci! Tentokrát navíc vypadá jako mutace rozzuřeného jezevčíka a ožralého Hurvínka. Prostě by tvůrci opět udělali líp kdyby si všechny ty spoře oděné děvy sundaly podprsenky a kalhotky a vykouřily pár čůráků!(2.2.2017)

 • George Stobbart
  ***

  Podľa mňa zatiaľ jeden z najlepších Asylum produktov. Srandovný nápad, na dvojhlavého žraloka i sporo odeté ženské sa dobre pozerá, k tomu tam pobehuje Carmen Electra a každú chvíľu sa niečo deje, takže som sa nenudil. Prostredie je pekné, triky nie sú síce ničím extra, ale nie je to ani žiadna katastrofa a dej či logiku pri takýchto snímkoch nemá cenu spomínať, keďže o to tu vôbec nejde. Ja som sa náhodou bavil a neprišlo mi to ani trápne, skôr ako taká jednoduchá, s nadhľadom natočená béčková zábava.(5.2.2012)

 • AlistairMir
  ***

  Já tyhle ne céčkové, ale přímo žetkové monster horory, co se absolutně neberou vážně mám celkem rád a Asylum je pro mě prostě taková továrna na oddechovky, kde se děje neuvěřitelná hromada pitomostí, ale tvůrci se to nesnaží skrývat a nedělají jak to myslí děsně vážně. Něco jiného je koukat a hodnotit na X té pokračování čelistí, které se pořád snaží působit hrozivě s tím, že to akorát ždímá prachy z jedničky a něco jiného je koukat na blbinu, která si na nic jiného ani nehraje. Dvouhlavej žralok, potápějící se atol, rozbitá loď...no prostě napínavej žraločí survival jako jsou Mělčiny nebo In the deep :-D :-D(6.9.2016)

 • Junys
  ***

  Dá se benzín odpálit ? Tenhle dialog mě snad dostal nejvíc z celýho hororu.. Ze začátku jsem si říkal jo to vypadá na dobrý C jenže pak to šlo z kopce a už mě to nějak odradilo.. Nevím proč ale nějak mi připadlo že žralok ve vodě vypadal jinak než nad vodou.. Zabavil jsem se ale ne na dlouho.. Z původních 4* které jsem chtěl dát dávám lepší 3*..(2.5.2017)

 • beso74
  ***

  Prečo by som mal ten film brať vážne, keď on sám sa tak neberie? Obrovský žralok uloví svoju obeť, tak že s ak nej nepozorovane priblíži vo vode, ktorá je ako sa hovorí žabe tesne nad kolená? Chlap, ktorý sa poškrabal, sa zvíja bolesťou a div že nezomrie? Že žralok, ktorý príde o jednu z hláv, si to pomaly ani nevšimne??? No, v tomto filme je všetko možné, protagonisti sú od začiatku rozdelení na žraloka, jeho potravu a hlavnú hrdinku, ktorá, ak dokáže nabrať potrebný švih, je schopná žraloka umlátiť vlastnými prsiami (podobné vlohy má celé ženské zastúpenie, miestami to vyzerá že šlo o natáčanie relácie pre Playboy, ako školskú akciu). Devízou je, že na nič netreba čakať, prvé obete sú hneď prvej minúte filmu a potom približne každých ďalších 5-6 minút. pričom sa ich frekvencia s blížiacim sa koncom filmu stupňuje. V záplave všakovakých žralokov je to celkom zábavná filmová hodinka a pol.(18.3.2012)

 • Bercuss
  ***

  V první scéně má žralok minimálně tak 20 metrů, když si poradí s člunem na 2 kousnutí (vlastně na jedno :) ) no a v další scéně, kdy teda přerušil krásnou lesby šou, požírá dvě striptérky, né-li pornoherečky, původ sem nezjišťoval v hloubce menší jak 120 cm a není mu vidět ani ploutvička a takových scének je tam více...tak mám dát plnej, nebo odpad! ?(2.12.2012)

 • my38k
  ***

  Hoši od Asylumu se rozhodli trochu vylepšit své filmy a kromě velokosti dostal žralok i hlavu navíc, takže není pochyb kdo má ve filmu nejvíc rozumu. Aby měl dvouhlavý drobek co jíst, vyklopí mu loď partu silikonových plážových koček, pár svalovců a Carmen Electru. Naštěstíse u tohoto filmu člověk nenudí protože utoky žraloka střídají záběry na těla v bikinách a občas někdo odhodí i vrchní díl plavek, v kombinaci s tropickým ostrovem a tupýmy dialogy je z toho pohodová zábava. Z hereckými výkony to také špatné nebylo, protože dokázali zahráti zemětřesení.(29.12.2012)

 • Mark1983
  ***

  Docela se mi to líbilo na to,jak je to hodnocený.(2.4.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace