Reklama

Reklama

Jeníček a Mařenka

(TV film)
  • Německo Hänsel und Gretel (více)

Jeníček a Mařenka žili v lese se svým tatínkem a zlou macechou. Rodina měla nouzi, a tak macecha přemluvila otce, aby děti nechal v lese. Ty dlouho bloudily hlubokým lesem, až narazily na perníkovou chaloupku. Bydlela v ní čarodějnice, která děti pozvala dál a nakrmila je nejrůznějšími lahůdkami. Druhý den Jeníčka zavřela do klece a z Mařenky si udělala služku. Pak začala chlapce vykrmovat, protože ho chtěla upéct a sníst. Jednoho dne se Mařence podařilo čarodějnici strčit do pece. Vysvobodila Jeníčka z klece a spolu prohledali chaloupku, kde našli truhlici plnou pokladů. Co mohli, nastrkali do ranečků a vydali se zpátky domů. Macecha mezitím zemřela a tatínek byl moc šťastný, že se mu děti vrátily. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Denila 

všechny recenze uživatele

Tohle vážně není pro děti, tv uvádí od 6 let. Asi bych už nikdy nešla do lesa. A matka, ta je vyloženě hororová... dobrá hudba, která navodila tu správnou atmosféru. ()

pupidup 

všechny recenze uživatele

Ja to mam obracene... nemecke pohadky se mi v posledni dobe moc libi.. ale tohle nesikovne utahane melodrama s mdlymi hereckymi vykony me fakt doatalo. ()

Reklama

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Nezdá se mi, že je to udělané pro děti.!! Ale na kvalitu nešikovně zpracovaných něm.pohádek moc dobře udělané a zhudebněné.. Spír mi to místy připomínalo "Čarodějnici"... :-) ()

tyna97 

všechny recenze uživatele

M: „Byla tu před námi už spousta dětí.“ J: „Jasně,když je tu tolik dobrot!“ M: „Ale kam se všechny poděly?“ .. Docela solidní horůrek pro děti (ale opravdu pro děti?). Hudba tomu dodává zvláštní atmosféru, Ježibaba nemá žádnou bradavici, Jeníček mi připadl až moc hloupý, narozdíl od vychytralé a šikovné Mařenky. Pěkný interiér chajdaloupky, líbil se mi. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama