Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

zbyshek

Svým způsobem zajímavý film, o tom žádná. Samozřejmě zvláště pro mužské publikum. K tomu přispívala sličná Amanda Seyfried, kterou jsem v této roli rozhodně nečekal. Ale jak jinak, byl jsem mile překvapen. Nuže, shrnul bych to jako slušné, dobové drama se zajímavým příběhem. Našlo se tam pár věcí, které bych vytkl, ale ne tolik, že bych musel dávat horší známku, než průměrnou. 50%. ()

LiborGondek

Zajímavý film. Podle pravdy, životopisný. To mám rád, ale přesto mě trochu naštval. Už jsem se začal vážně rozčilovat, když ta kravka nic neřekla ani těm policistům. Opravdu jsem si myslel, že byla tak pitomá, že si to nechá nakonec všechno líbit a tý svini všechno projde. Zaplať pánbůh za konec, ale sepsání této knihy ji asi stálo dost sebepřesvědčování. Nevím, že ty týrané ženy své manželi ještě chrání, to je opravdu mimo lidské chápání. Konečně se mi zdá, že obyčejný pásek byl pro Chucka příliš malým ponaučením. Zasloužil víc! 65% ()

hous.enka

Věřím, e Linda Lovelace je zajímavá postava americké (porno) historie, ale tenhle film ji neuchopil příliš šťastně. Nejde o absenci příběhu, ale spíš o to, že se film rozpadá na tři části, které se vlastně v základní ose opakují a divák se následně dovídá to, co v předchozí části tušil. Takže v první části je tu sexy kudrnatá Linda, co by pro muže svých snů udělala (ooooooooh ooooopravdu) cokoli, ve druhé je to chudinka, které vlastně každý ubližuje, a ve třetí je to už jen zneužitá troska, co se snaží profilovat v rodinném životě. Sorry, je mi to málo. Ta schematičnost a klouzání po povrchu mě štvaly. Štvala mě Linda samotná a její hloupost, kterou vydávala za naivitu a bezelstnost. A tenhle vousatej Chuck s pejzama fakt nebyl charismatickej, brrr. ()

Mrkvič

Rozkuřovačka Linda ve skutečnosti asi nebyla až taková oběť a chudinka, jak se jí film snaží vykreslit. Ve filmu není snad ani slůvkem zmíněn kterýkoliv jiný pornografický počin. Prostě, kdo chce kam, pomožte mu tam. S lety ale získala rozum, nadhled a životní odvahu? A tak začala bojovat proti pornografii a domácímu násilí. Pro spoustu američanů chválihodné a tak po smrti skutečné Lindy vznikl tento film. Ten chtěl naznačit různé pohledy, ale koncepčně se mu to dle mého moc nepodařilo. ()

Dzeyna

Celkem dobrý snímek, ovšem vůbec se mi tam nehodí Amanda Seyfried, je to hrozná slušňačka už od pohledu a tak nějak mi ani nepřišla sexy, natož něco víc, aby mohla hrát v pornu. Mužské osazenstvo bylo na rozdíl od ní vybráno excelentně. Oplzlost Petera Sarsgaarda měla grády! A pan božský aka Chris Noth si napravil reputaci od Sexu ve městě a konečně hrál trochu záporáka. Děj je vymyšlen dobře, i když někdy je to trochu zmatené a zpřeházené. Chtělo by to více autentičnosti. ()

• Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)
  • Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 22. ledna 2013 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)