poster

Všechny moje lásky

 • Velká Británie

  High Fidelity

 • Slovensko

  Sex, dievčatá, čokoľvek

Romantický / Komedie / Drama / Hudební

Velká Británie / USA, 2000, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  ***

  No já nevím. Sice si klidně pustím nějaké ty vztahové filmy a hodně diaogů mě vůbec nevadí (teda pokuď mají hlavu a patu a necítím z nich rádoby humor), v tomhle filmu jsem se setkal spíš s monologem hlavního hrdiny + docela nudným rekapitulováním jeho nepovedených vztahů. V každém případě na mě působil značně nesympaticky a tak "trochu" jako děvkař (kdyby se aspoň trochu snažil používat mozek místo jiného orgánu, tak by nemusel mít tolik partnerek a hlavně prožít tolik zklamání). Ostatní herci mě taky nějak extra nevytrhli, film mě celkově nudil a pamatuji si z něj vice méně jen to objíždění partnerek (myslím jako autem).(29.6.2008)

 • pepo
  *****

  Všetky moje lásky alebo Sex, dievčatá a čokoľvek. Aj pod týmito dvomi názvami sa skrýva tento zabudnutý klenot tvorcu oscarovej Kráľovnej a Nebezpečných známostí. Rebríčkovaním všetkého možného posadnutý Rob (John Cusack) pracuje v obchode s LP platňami a je tesne po rozchode. Následkom toho sa rozhodne spraviť si Top 5 svojich bývalých priateliek a všetky postupne navštíviť, aby zistil prečo sa s ním rozišli. Adaptácia knihy Nicka Hornbyho je veľmi trefnou sondou do duše tridsiatnika, ktorý nevie, čo zo životom. Veľmi vtipný a miestami dosť horký film, ktorý by si zaslúžil omnoho viac pozornosti, akej sa mu dostáva. Minimálne kvôli skvelým hercom, medzi ktorými prvýkrát výraznejšie zažiaril Jack Black.(16.3.2016)

 • Slartibarkfast
  ****

  Hlavní hrdina je majitel obchodu s vinylovými poklady hudebního průmyslu. Doplňují ho dva prapodivní spolupracovníci, se kterými řeší všeliká úskalí života, hudby a vůbec. Příběh začíná, když mu jeho nynější přítelkyně oznámí, že se s ním rozchází. Všechny mé lásky je velice nápaditý film. Pronikáme do podvědomí hlavního hrdiny a jeho myšlenky a pocity vyřčené nahlas dodávají filmu na zábavnosti a atraktivitě. O to zábavnější je, když se začne probírat svou minulostí a v mysli si sestavuje žebříček pěti nejhorších rozchodů svého života. Skutečně jsem se bavil a myslím, že toto dílko si zaslouží i opakovanou pozornost. 75%(29.6.2016)

 • novoten
  *****

  Co bylo první? Hudba nebo zoufalství? A stejně tak bych se mohl ptát já - co bylo první, film nebo zoufalství? Vždyť Rob je jako většina z nás, kteří se utápí v nostalgii, kteří občas nervově vypění, kteří udělají nechtěnou chybu, kteří přemýšlí, co by udělali jinak a přemítají o důvodech rozchodů. Tenhle film je až po okraj naplněný životními pravdami a za to mu odpustím i těch několik přetáhnutých konverzací o hudbě. A i u zamyšlených melancholických komedií lze dostat nekontrolovatelný záchvat smíchu, stačí, když se objeví Tim Robbins. "Takže dohodnuto?"(21.1.2007)

 • venison
  **

  Už taková rádoby romantická přehudebnělá psedokomedie.. John Cusack je nijaký, v Hornbyovkách mi víc sedí Hugh Grant, který umí prodat svůj suchý smysl o humor a křečovitý smích.. Jacka Blacka mám ráda, ale tady je jako pěst na oko.. Celé je to takové ploché a nijaké.. Nevyplívá z celého příběhu žádná pointa, spíše se v tom člověk ztrácí.. Klasický případ, kdy nelze přenést kniha na plátno.. :-/ PS: Puštěno, protože jsem si vůbec nepamatovala o čem to je, ale myslím, že i tentokrát raději zapomenu..(14.7.2014)

 • - Práva na knihu "High Fidelity" Nicka Hornbyho byla zakoupena za půl milionu dollarů, pod podmínkou, že režisérem filmu bude Mike Newell. (D3VIL)

 • - Toto je už osmý film, ve kterém si společně zahráli sourozenci John Cusack a Joan Cusack. (HappyTez)

 • - Protože v Maďarsku neznal film Smrtelné zlo 2 téměř nikdo, diskutují Rob a Barry v maďarsky dabované verzi o Gaunerech. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace