Když mladá dívka spáchá sebevraždu, Archie a další "sebevražedné děti" se rozhodnou ji následovat. Umírají však jeden po druhém a on si uvědomuje, že se všichni stali oběťmi maskovaného vraha. Závazek se smrtí se tedy stává bojem o přežití. (cezero)

Manna6

Nesouhlasím s hodnocením odpad! Jasný,neni to veledílo ,ale co se týče klasikcý vyvražďovačky ze střední tak to splňuje téměř všechny aspekty,jako plus britská sféra a muzika.... taková béčková pitomost na odreágování plně dostačující,mně to bavilo,navíc fanoušky Misfits jistě potěší Robert Sheehan... ()

Wade

Film hodnotilo 47 uživatelů(beze mě) a má 34%(bez mého hodnocení(s35%).Demons Never Die neni vůbec špatný film,protože má originální přiběch a také ponurou psycho atmosféru,která je po celou dobu filmu.Taková jediná chyba je možná označení filmů za horor spíše než horor je Demons Never Die Psycho/Thriller.Dále také ojedinělé blbé chování postav(spíše postavy zhruba na konci filmu),ale rozhodně to neni na odpad.Bez problému dam filmu 4* a nebudu jich litovat. 73% ()

Bloody13 odpad!

Tenhle slasher zabolel stejně jako bodnutí tupým nožem. Film absolutně bez zubů (natož s koulema), bez napětí či momentu překvapení, za to bohatě obsahující nudu, kecy a modré kamerové filtry. Zkrátka zoufale prázdná hra na vraha, kterou bych doporučil jen svým nepřátelům. Druhá projekce by mě uspala, v lepším případě zabila. ()

Silviaxx

Nešťastná voľba. Demons never die je zbytočne prekombinovaným slasherom, ktorý ale vôbec nie je atraktívny ani zaujímavý. Vraždy nemajú ani trochu dôvtipu, či originality a o efektoch sa v tomto prípade výrazne hovoriť ani nedá. Častejšie som mala pocit, že riešime samovražednú partiu deciek ako to, že tam niekde pobieha maskovaný vrah. Očividne sa teda tvorcovia snažili hrať na strunu príbehu a emocionálneho precitnutia, ktoré sa však nedostavilo a v tomto prípade bolo zbytočné to do deja komponovať. Neviem akým zázrakom sa mi však podarilo pri filme nenudiť, čo teda pokladám za úspech, a preto aspoň 1*. ()

ricci.s odpad!

To zase bola hovadina, pánečku. Ešte pár takýchto hororov, a môžu ma rovno zatvoriť... niekam. Tupá teenagerská vyvražďovačka úplne bez atmosféry. Postavy nesympatické a otravné, všetky do jedného. Krv takmer žiadna, vraždy mimo záber, o napätí sa tu dá len snívať. Kamera ušla, ale nepomohla, lebo sa mi to podarilo dopozerať asi s 10 prestávkami, a to tiež len preto, či sa v závere predsa len neukáže stebielko záchrany, ktoré by ma prinútilo dať aspoň jednu hviezdu. Briti však museli byť vynaliezaví a prepli to do handycam štýlu, čím ma ku koncu aspoň rozosmiali, keď už nič iné. Mimochodom sa mi už dlho nestalo, aby som mal po polhodine filmu totálne na háku, kto je vlastne vrahom. Najlepšie bolo chovanie postáv: Jebnutá negrica videla vraždu a namiesto toho, aby vbehla do miestnosti plnej ľudí, si to pálila rovno vonku do tmy a tam sa skryla za strom, proste úžas. Ako horor to u mňa zlyhalo vo všetkých smeroch. ()

• Film byl natočen za 18 dní. (Wade)