poster

Demons Never Die

Horor

Velká Británie, 2011, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • uiu
  *

  Síla většiny filmů a zvlášť hororů spočívá v tom, že sympatizujete s hlavními hrdiny, fandíte jim a bojíte se o ně. Proč by jste si ale jako diváci měli oblíbit bandu spolužáků, kteří by se vlastně v prvé řadě ve skutečném světě ani nekamarádili (bárbína, emařka, tlouštík, černoch atd.) a kteří se rozhodnou, že spáchají hromadnou sebevraždu? Namísto, aby si na život sáhli sami je postupně vyvražďuje záhadný vrah a další otázka spočívá v tom, proč by vás to mělo nějak děsit nebo pohoršovat, když "hrdinové" přece umřít chtějí/chtěli? Jeden z těch zbytečných hororů, na který se stejně každý podívá asi jen kvůli Robertu Sheehanovi.(26.8.2012)

 • ricci.s
  odpad!

  To zase bola hovadina, pánečku. Ešte pár takýchto hororov, a môžu ma rovno zatvoriť... niekam. Tupá teenagerská vyvražďovačka úplne bez atmosféry. Postavy nesympatické a otravné, všetky do jedného. Krv takmer žiadna, vraždy mimo záber, o napätí sa tu dá len snívať. Kamera ušla, ale nepomohla, lebo sa mi to podarilo dopozerať asi s 10 prestávkami, a to tiež len preto, či sa v závere predsa len neukáže stebielko záchrany, ktoré by ma prinútilo dať aspoň jednu hviezdu. Briti však museli byť vynaliezaví a prepli to do handycam štýlu, čím ma ku koncu aspoň rozosmiali, keď už nič iné. Mimochodom sa mi už dlho nestalo, aby som mal po polhodine filmu totálne na háku, kto je vlastne vrahom. Najlepšie bolo chovanie postáv: Jebnutá negrica videla vraždu a namiesto toho, aby vbehla do miestnosti plnej ľudí, si to pálila rovno vonku do tmy a tam sa skryla za strom, proste úžas. Ako horor to u mňa zlyhalo vo všetkých smeroch.(21.2.2012)

 • Bloody13
  odpad!

  Tenhle slasher zabolel stejně jako bodnutí tupým nožem. Film absolutně bez zubů (natož s koulema), bez napětí či momentu překvapení, za to bohatě obsahující nudu, kecy a modré kamerové filtry. Zkrátka zoufale prázdná hra na vraha, kterou bych doporučil jen svým nepřátelům. Druhá projekce by mě uspala, v lepším případě zabila.(25.5.2012)

 • ARI50
  *

  Ano další pokus a dobrý námět na horor všichni prostě umřeme ale ono zato stejně mi nemůžeme blbost.(28.10.2018)

 • Wade
  ****

  Film hodnotilo 47 uživatelů(beze mě) a má 34%(bez mého hodnocení(s35%).Demons Never Die neni vůbec špatný film,protože má originální přiběch a také ponurou psycho atmosféru,která je po celou dobu filmu.Taková jediná chyba je možná označení filmů za horor spíše než horor je Demons Never Die Psycho/Thriller.Dále také ojedinělé blbé chování postav(spíše postavy zhruba na konci filmu),ale rozhodně to neni na odpad.Bez problému dam filmu 4* a nebudu jich litovat. 73%(1.12.2012)

 • jefff
  *

  Demon Never Die je rádoby moderní horor s tupou hudbou, tupým dějem, tupou režií a tupými herci...a vrah? Překvapivý až směšně nelogický a hovadský. Tentokrát se Británie moc nevytáhla.(28.2.2013)

 • MareT.
  **

  Ač mám rád anglickou tvorbu a většina hororů a thrilerů se jim povedla, toto je krok vedle. Zkusit si vyvražďovačku v hollywoodským style jim prostě nevyšlo. Nejenom, že základní pravidla žánru film vůbec nedodržuje (veškeré mordy se dějí:vrah vyskočí a zabodne), ale dokonce nedokáže udržet pozornost diváka, protože používá lacinou metodu a to hudbu.(8.11.2011)

 • mala_kea
  *

  Na maskované zlo jsem byl vždy lehce ujetý, ale demons never die si na to zlo pouze hraje a já se vysmívám protagonistům, co že se to vlastně dělo..(16.5.2012)

 • Di Tecka
  odpad!

  Nesmyslný a absolutně zbytečný fiĺm s nesympatickými herci. Když jsem si uvědomila, na jakou pitomost se to dívám, tak jsem u sledování vydržela jen z toho důvodu, abych se dozvěděla, kdo bude oním vrahem. Díku tomu jsem aspoň pochopila, proč se policie celou tu dobu chovala tak nelogicky :-) V celém filmu mě ale vůbec nic nedokázalo vzrušit, jednoznačně odpad.(13.4.2012)

 • StDavid
  *

  Film údajně natočený za 18 dní, 90,000 liber a navíc v osobních rezidencích jednotlivých herců. Je spousta mnohem horších filmů za mnohem víc peněz, ale je to, jak píše Bloody13 - nuda s modrým filtrem.(10.7.2012)

 • Silviaxx
  *

  Nešťastná voľba. Demons never die je zbytočne prekombinovaným slasherom, ktorý ale vôbec nie je atraktívny ani zaujímavý. Vraždy nemajú ani trochu dôvtipu, či originality a o efektoch sa v tomto prípade výrazne hovoriť ani nedá. Častejšie som mala pocit, že riešime samovražednú partiu deciek ako to, že tam niekde pobieha maskovaný vrah. Očividne sa teda tvorcovia snažili hrať na strunu príbehu a emocionálneho precitnutia, ktoré sa však nedostavilo a v tomto prípade bolo zbytočné to do deja komponovať. Neviem akým zázrakom sa mi však podarilo pri filme nenudiť, čo teda pokladám za úspech, a preto aspoň 1*.(4.2.2015)

 • Manna6
  **

  Nesouhlasím s hodnocením odpad! Jasný,neni to veledílo ,ale co se týče klasikcý vyvražďovačky ze střední tak to splňuje téměř všechny aspekty,jako plus britská sféra a muzika.... taková béčková pitomost na odreágování plně dostačující,mně to bavilo,navíc fanoušky Misfits jistě potěší Robert Sheehan...(9.3.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace