Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když mladá dívka spáchá sebevraždu, Archie a další "sebevražedné děti" se rozhodnou ji následovat. Umírají však jeden po druhém a on si uvědomuje, že se všichni stali oběťmi maskovaného vraha. Závazek se smrtí se tedy stává bojem o přežití. (cezero)

Recenze (12)

uiu 

všechny recenze uživatele

Síla většiny filmů a zvlášť hororů spočívá v tom, že sympatizujete s hlavními hrdiny, fandíte jim a bojíte se o ně. Proč by jste si ale jako diváci měli oblíbit bandu spolužáků, kteří by se vlastně v prvé řadě ve skutečném světě ani nekamarádili (bárbína, emařka, tlouštík, černoch atd.) a kteří se rozhodnou, že spáchají hromadnou sebevraždu? Namísto, aby si na život sáhli sami je postupně vyvražďuje záhadný vrah a další otázka spočívá v tom, proč by vás to mělo nějak děsit nebo pohoršovat, když "hrdinové" přece umřít chtějí/chtěli? Jeden z těch zbytečných hororů, na který se stejně každý podívá asi jen kvůli Robertu Sheehanovi. ()

Wade 

všechny recenze uživatele

Film hodnotilo 47 uživatelů(beze mě) a má 34%(bez mého hodnocení(s35%).Demons Never Die neni vůbec špatný film,protože má originální přiběch a také ponurou psycho atmosféru,která je po celou dobu filmu.Taková jediná chyba je možná označení filmů za horor spíše než horor je Demons Never Die Psycho/Thriller.Dále také ojedinělé blbé chování postav(spíše postavy zhruba na konci filmu),ale rozhodně to neni na odpad.Bez problému dam filmu 4* a nebudu jich litovat. 73% ()

Reklama

MareT. 

všechny recenze uživatele

Ač mám rád anglickou tvorbu a většina hororů a thrilerů se jim povedla, toto je krok vedle. Zkusit si vyvražďovačku v hollywoodským style jim prostě nevyšlo. Nejenom, že základní pravidla žánru film vůbec nedodržuje (veškeré mordy se dějí:vrah vyskočí a zabodne), ale dokonce nedokáže udržet pozornost diváka, protože používá lacinou metodu a to hudbu. ()

Bloody13 odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle slasher zabolel stejně jako bodnutí tupým nožem. Film absolutně bez zubů (natož s koulema), bez napětí či momentu překvapení, za to bohatě obsahující nudu, kecy a modré kamerové filtry. Zkrátka zoufale prázdná hra na vraha, kterou bych doporučil jen svým nepřátelům. Druhá projekce by mě uspala, v lepším případě zabila. ()

ricci.s odpad!

všechny recenze uživatele

To zase bola hovadina, pánečku. Ešte pár takýchto hororov, a môžu ma rovno zatvoriť... niekam. Tupá teenagerská vyvražďovačka úplne bez atmosféry. Postavy nesympatické a otravné, všetky do jedného. Krv takmer žiadna, vraždy mimo záber, o napätí sa tu dá len snívať. Kamera ušla, ale nepomohla, lebo sa mi to podarilo dopozerať asi s 10 prestávkami, a to tiež len preto, či sa v závere predsa len neukáže stebielko záchrany, ktoré by ma prinútilo dať aspoň jednu hviezdu. Briti však museli byť vynaliezaví a prepli to do handycam štýlu, čím ma ku koncu aspoň rozosmiali, keď už nič iné. Mimochodom sa mi už dlho nestalo, aby som mal po polhodine filmu totálne na háku, kto je vlastne vrahom. Najlepšie bolo chovanie postáv: Jebnutá negrica videla vraždu a namiesto toho, aby vbehla do miestnosti plnej ľudí, si to pálila rovno vonku do tmy a tam sa skryla za strom, proste úžas. Ako horor to u mňa zlyhalo vo všetkých smeroch. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen za 18 dní. (Wade)

Reklama

Reklama