Demons Never Die

Horor

Velká Británie, 2011, 93 min

• uiu

Síla většiny filmů a zvlášť hororů spočívá v tom, že sympatizujete s hlavními hrdiny, fandíte jim a bojíte se o ně. Proč by jste si ale jako diváci měli oblíbit bandu spolužáků, kteří by se vlastně v prvé řadě ve skutečném světě ani nekamarádili (bárbína, emařka, tlouštík, černoch atd.) a kteří se rozhodnou, že spáchají hromadnou sebevraždu? Namísto, aby si na život sáhli sami je postupně vyvražďuje záhadný vrah a další otázka spočívá v tom, proč by vás to mělo nějak děsit nebo pohoršovat, když "hrdinové" přece umřít chtějí/chtěli? Jeden z těch zbytečných hororů, na který se stejně každý podívá asi jen kvůli Robertu Sheehanovi.(26.8.2012)

• MareT.

Ač mám rád anglickou tvorbu a většina hororů a thrilerů se jim povedla, toto je krok vedle. Zkusit si vyvražďovačku v hollywoodským style jim prostě nevyšlo. Nejenom, že základní pravidla žánru film vůbec nedodržuje (veškeré mordy se dějí:vrah vyskočí a zabodne), ale dokonce nedokáže udržet pozornost diváka, protože používá lacinou metodu a to hudbu.(8.11.2011)

• Bloody13

Tenhle slasher zabolel stejně jako bodnutí tupým nožem. Film absolutně bez zubů (natož s koulema), bez napětí či momentu překvapení, za to bohatě obsahující nudu, kecy a modré kamerové filtry. Zkrátka zoufale prázdná hra na vraha, kterou bych doporučil jen svým nepřátelům. Druhá projekce by mě uspala, v lepším případě zabila.(25.5.2012)

Film hodnotilo 47 uživatelů(beze mě) a má 34%(bez mého hodnocení(s35%).Demons Never Die neni vůbec špatný film,protože má originální přiběch a také ponurou psycho atmosféru,která je po celou dobu filmu.Taková jediná chyba je možná označení filmů za horor spíše než horor je Demons Never Die Psycho/Thriller.Dále také ojedinělé blbé chování postav(spíše postavy zhruba na konci filmu),ale rozhodně to neni na odpad.Bez problému dam filmu 4* a nebudu jich litovat. 73%(1.12.2012)

• Di Tecka

Nesmyslný a absolutně zbytečný fiĺm s nesympatickými herci. Když jsem si uvědomila, na jakou pitomost se to dívám, tak jsem u sledování vydržela jen z toho důvodu, abych se dozvěděla, kdo bude oním vrahem. Díku tomu jsem aspoň pochopila, proč se policie celou tu dobu chovala tak nelogicky :-) V celém filmu mě ale vůbec nic nedokázalo vzrušit, jednoznačně odpad.(13.4.2012)

• - Film byl natočen za 18 dní. (FMJ)