Nejúspěšnější světová show znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání třetí série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Prima family! Šanci zvítězit mají úplně všichni - soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota ve známém složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat Prima family a TV JOJ, čeká na vítěze pohádková výhra 100 000 eur a cesta kolem světa. I letos ale máme pro diváky připraveno několik překvapení, která show ještě více zatraktivní. Můžete se tedy těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte proto úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Prima family! (oficiální text distributora)

MikeCool

TV-pořad (Soutěž / Reality show). Na první dvě řady jsem se ještě vydržel koukat, ale s nástupem řady třetí všechno zkazili. Vadí mi občasné, trapné chování porotců (Dejdar, Bílá, Slávik). Vadí mi nadměrná účast cizinců, nemají podle mě nic dělat v pořadu ČESKO-SLOVENSKO má talent. Minulou řadu sice vyhrál Atai Omurzakov (Kyrgystánec), ale to byl tanečník s velkým "T" a výhru si skutečně zasloužil, ale myslel jsem, že se už poučí a cizince do další řady pouštět nebudou, nicméně se tak nestalo. ČSMT už ztratilo veškterou šťávu, kterou kdysi dávno měla. Už jen to, že pořad trvá cca 2 hodiny a z toho 1 hodinu se můžeme tak akorát kochat reklamami. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) | ()

Segrestor

Docela je trendy nadávat na takové ŠOU a kritizovat. Na druhou stranu, kdo by nechtěl vyměnit ty gumáky, které na nás zírají desítky let z pultů novinových stánků, které dokola ukazují v dalších pořadech a bulvárech. Kdo je ještě zvědavý na ksichty již dávno vyšeptalého talentu? Já věřím, že takové pořady a soutěže nějakého skutečně nadaného a zajímavého člověka najdou. Samozřejmě si uvědomuji, že to TV nedělá čistě nezištně. Kritiku tohoto faktu si schovám na ČS má talent 13. Kupodivu kauza šukání kamarádů v životě hlavního porotce Jaro Slávika na pořad žádný temný stín nevrhlo a jede se vesele dál. Lucie Bílá se docela drží a s oxymórony zatím šetří i svou excentričnost drží na uzdě. Martin Dejdar je pořád sympaťák a o šou se stará dobře, stejně jako jeho předchůdce Jan Kraus, i když formu humoru má každý jinou. Dovedu si docela dobře představit, že se na to lidi dívají se zájmem, že mnohým fandí a mnohým se zcela nepokrytě smějí. Zatím se to rozjelo slibně i přesto, že mnohé kousky soutěžících jsou jen recykláty všeho, co lze dohledat na YouTube. Rád se nechám překvapit samotným finále a novým českým talentem. Moc by mě ale nepřekvapilo, kdy jím byla slepá romská holčička, nebo keňský cirkusák... Nevadí. Duo moderátorů je dle mého soudu hlavním trhákem celého toho haló kolem této soutěže. Unylý metrosexuál Mareš má konkurenci. Věřím, že tito dva veselí improvizátoři vydrží. Update dodám po skončení soutěže. ()

Spiker01

3. ročník je tu a nevypadá to, že by se něco zásadně změnilo. Soutěžící opět dobří a po dvou dílech můžu s klidným svědomím opět udělit 4*. Jsem zvědav na vítěze...70% EDIT : Výrazně horší než předchozí ročníky to nebylo. Pořád je to sranda. ()

castor

Pojďte ještě vy, ty tam vzadu beztak taky něco umíš, vy nic nepředvedete? Nevadí, pojďte se třeba projít po podiu. Pár minut slávy zřejmě v téhle zemi potřebuje ke štěstí úplně každý.. Potřetí úplně stejně a to, co před dvěma lety docela chutnalo, teď jen vyvolává nepříjemné křeče v břiše a stud za všechny zúčastněné. O neustále nepřirozeně aplaudující a hulákající porotě nemluvě. ()

MM_Ramone odpad!

Myslím, že už boli v Česko-Slovensku všetky talenty objavené. Ďalšie určite netreba hľadať aspoň budúcich päť rokov. Najväčšie odhalenie však prišlo v podobe pikantných záberov jedného z porotcov. Áno, samozrejme, že mám na mysli vševedúceho horenosa, čo sa vždy tvári ako majster sveta vo všetkom, Jaroslava Slávika. Keď som sa dopočul o jeho homošských porno aktivitách, tak som stratil veškeré sympatie a rešpekt ku jeho názorom. Odporný humusák, čo za prachy fajčil vtáky všeliakým slizkým teplošom a vzájomne sa náruživo nakladali do análov. Fuj! Hnus! Ako sa môže takýto človek bez hanby ukazovať na televíznych obrazovkách v hlavnom vysielacom čase? Mám dojem, že sa jedná o zábavný program, na ktorý sa pozerajú prevažne mladí ľudia a rodiny s deťmi. Tak prečo tam dávate takéhoto odporného zvrhlíka?! Ja rozhodne patrím ku divákom, ktorí budú tretie pokračovanie show „Česko Slovensko má talent“ radikálne bojkotovať. Pokiaľ sa tam bude predtŕčať pán Slávik (alias hardcore gay porno star Roman Gregor), nechcem vidieť ani len minútu. Odpad! ()

Ded@M@tes

Ždímání, ždímání a ždímání talentů, že by poslední kapka??? Hlavní zábavu opět tvoří porotci Lucie Bílá, Martin Dejdar, Jaroslav Slávik a opět nechybí Martin "Pyco" Rausch a Jakub Prachař. / Viděné epizody cca *6.dílů / ( Hodnocení: 3/10 ) ()

HOCKEYKA odpad!

Málokedy takto hodnotím,za všetkým totiž treba hľadať veľa mravčej roboty,ale tento projekt mi prišiel ako vrcholne nudný,zbytočný a trápny.Nechápem,prečo Jojka oslovila všetkými nenávideného Jara Slávika, toho mimoriadne nesympatického a arogantného pseudoproducenta a neposadila do porotcovského kresla niekoho s lepším spoločenským kreditom.Takisto moderovanie Pyca a Jakuba chviľami prekračovalo hranice dobrého vkusu .Celková úroveň tohto programu tak v porovnaní s predošlými ročníkmi prudko poklesla a tvorcovia by o dalšom pokračovaní nemali ani uvažovať. ()

AllShallFall

Tato série talnetu, byla ze všech nejslabší. Ale i tak se na to dalo krásně koukat. Pár výtek vůči tomuto pokračování mám. Vadilo mi, že porota nevybrala do semifinále skutečné talenty, ale jen ty, kteří se jim hodili do krámu. Silně mi vadilo, že Lucie Bílá, neustál machrovala a vytahovala se, že má tolik a tolik slavíků a ve finále, samořejmě musela, oznámila, že má 15 slavíků a že už se teší na 16. Trapné. Stejně tak trapné bylo i její vytahováníse, že má na fejsbuku 120 tisíc přátel. Zkrátka, já bych ji vymazal. Je ubohá a trapná. ()

LoLaa

Já vím, je to pořád stejné jako ty minulé díly, ale právě ani výkony nejsou nijak horší, což se u některých pokračování podobných soutěží stává. A navíc já už jsem prostě zvyklá na fakt, že každou neděli si od osmi večer pustím nějakou talentovou show... A klidně by to tak mohlo být pořád a nevadilo by mi to :) ()

heyda

Na televizi už nekoukám, radši si stáhnu pořádný film, dokument nebo horor, který mě zajímá. Toto je však spolu s Ano, šéfe! naprostá výjimka. Hlavně díky Pycovi a Prachařovi je to bezkonkurenční soutěžní pořad na komerčních televizích. A to nemluvím o výrazně lepší režii, která se snaží o co největší přiblížení America´s got talent. Semifinálová kola trochu zkamala a finále bych považoval skoro za fiasko. No ale aspoň se něco v té televizi děje :-D ()

SOLOM.

Tahle řada se mi moc nelíbila. Porota sice zůstala ve stejném složení a objevilo se tu hned několik opravdových talentů, ale už to prostě nedokázalo tolik zaujmout, jako když se tahle show objevila na obrazovkách poprvé. Vítěz operní zpěvák si to asi zasloužil, ale spíš mě tehdy zaujala kauza okolo skupiny The Apples – které vyhodili za to, že nechtěli podepsat smlouvu se společností Jaro Slavíka --- jsem rád, že mu děvčata neskočily na lep a zůstaly „svobodné“ – tedy alespoň to tvrdily ve svých rozhovorech… ()

duklak2

Odvaha některých soutěžících nezná mezí. Obdivuji výkony všech, kteří se rozhodnou vystoupit před národem. I těch, kteří si myslí, že zaujmou a ono to nakonec dopadne naopak. Každopádně soutěže tohoto typu mají význam a lidé alespoň zjistí, že se v ČR i na Slovensku vyskytují opravdové osobnosti, které zvládají své "řemeslo" vskutku dokonale. Jen mě tam nějak začínají vadit soutěžící cizího původu, kteří svými schopnostmi leckdy předčí ty "naše" pocházející z našich koutů a hájů:) ()

Bowser

Jak může někdo tohle srovnávat s Britains got talent? Už ta porota. Někdy vážně nechápu, na co si to pan Slavík hraje. Někdy se diví tak prostým věcem, že to až není možný. Nechápu, proč tam některé soutěžící vůbec před tu porotu pouštějí. ()

slatkac

Martin Pičo Rauš a jeho geni(t)ální parťák s krpatým hlasem Jakub Prachař stojí v zákulisí, masturbují do kříže, a když se zjeví někdo kdo chce na podium, jako že má údajně ten talent, řeknou něco tak ftipnýho a kůl až to bolí, popřejou hodně štěstí a sledují ty trapáky a přitom se řehtaj jak kokoti. To porota je na tom hůř. Ta musí "soutěžícím" přímo do očí říct, že jejich výkon stál za hovno a že zbytečně jeli 500 km na casting. A propos, proč jsou v porotě zas ti 3 stejní mamlasové jako minulý rok?? ()

PauloZ

Na talent se dalo dívat i v případě třetí štace, což se o SuperStar říct nedalo. Jenom bych rozhodně zrušil příhlašky pro zpívající. Na to mají pěvecké soutěže, ne, že každý, kdo neuspěje v SuperStar poleze do talentu a tam se dostane do finálové desítky, kde jsme?! Tím totálně upadá úroveň. No a samozřejmě ti zahraniční talenti, to je taky na úder, sice jsou většinou velmi dobří, ale snad je to Česko Slovensko má talent! Každopádně snad bude dost, nechte vyrůst mladé lidi a za 5 let to zkuste znovu, ne každý rok, vy lůzři s televize, zkuste vymyslet opět něco nového. ()