poster

Dealer

 • Velká Británie

  Pusher

Krimi / Thriller

Velká Británie, 2012, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ****

  Refnův originál byl parádní, ale už je to nějaký ten pátek, co jsem ho viděl, takže britský remake jsem neměl s předlohou potřebu srovnávat. Na můj vkus možná trošku moc techno, ale díky tempu a hercům jsem nad všudypřítomným ducáním mávl rukou. Chápu, že divák, který si včera pustil originál a dnes remake, bude ohrnovat nos, ale když si dáte pár let odstup, tak věřím, že si užijete i tuhle verzi. 75%(25.10.2014)

 • LV.Helter
  ***

  Mal som, čo robiť aby som veril vlastným očiam.. Bral som to skôr ako remake, ktorý zkurví skvelú kvalitu Refnového neprekonateľného originálu, ale fakt toto je hodne slušná práca. Problém vidím trochu po menšom vykradnuti scenára a postáv. Zbytočné to nie je, síce vizuál nie je špinavý ako by mal byť, ale keď to prejšlo na fázu "je v prdeli", tak som stratil realitu o čase. Pomerne nechápem komenty, ktoré to odsudzujú skôr než to videli, ale to už nie je moja starosť. Silné tri*.(7.12.2013)

 • verbal
  *****

  Na úvod musím podotknout, že "Windigem" Refnem prudce pohrdám, považuji ho za audiovizuálního teroristu a profesionálního nudila a pokud mohu, vyhýbám se mu jako kolonádní obšoust pannám. Z tohoto důvodu nejsem postižen dánským originálem, který je bezesporu pestřejší o nervydrásající, nekonečné záběry kamery do jednoho bodu ve snaze vyjádřit bezbřehé umělecké ambice mistra esoterické nudy. Myslím si, že jeho pouhá produkční účast určitě rymejku jen prospěla. Jak už název napovídá, film se věnuje problémům se zácpou a jejich řešení. Nejde však o klasickou poruchu peristaltiky střev, jednoduše řešitelnou běžným laxativem. Hlavní hrdina má prostě v prdeli kolík. Stal se totiž vítězem veřejné zakázky na dodávku koksu a ukecal pár balkánců, aby mu dali na fuckturu. Shodou nešťastných náhod a akcí macešského státu, který sociálně - demokraticky brání svobodnému podnikání, jak jen může, došlo k narušení dodavatelsko - odběratelských vztahů, přičemž zásahem vyšší moci plnění selhalo. Jelikož však náš milý podnikatel opomněl zakotvit tuto podstatnou klauzuli ve smlouvě o dílo, má za prdelí naprosto dokonalého, jugošského mecenáše šňupací kultury, sveřepě rozhodnutého řešit své pohledávky mimolegální cestou a snažícího se tak svého dlužníka minimálně pořádně urazit. Třeba průstřelem kolena nebo tak... Je to strhující, hnusné, špinavé, tísnivé, prosté jakýchkoliv artových kudrlinek a já bez váhání vytahuju všech pět.(2.1.2013)

 • Fr
  **

  ,,POSLOUCHEJ, TY MALEJ PIČUSI, SEŠ V PĚKNĚ VELKEJCH SRAČKÁCH. NĚKOMU TAM VENKU TEĎ TY DROGY CHYBÍ, A ONI NEPŘESTANOU HLEDAT, DOKUD TĚ NENAJDOU. A AŽ TĚ NAJDOU......“ /// Tož Frank čekal velkej kšeft. Místo toho teď dluží přes padesát litrů. Tady bude někdo muset začít jízdu na vlastní pěst! Frank shání, ale z hovna bič neupleteš. Natož pak z jednoduchýho scénáře s bezemočníma hercama nějakej biják. Nic ve zlým ty zasranej dealere a feťáku, ale klidně chcípni! (a vem sebou všechny smažky z vokolí….) Není to ani zábavný, ani napínavý, ani ….jen mě celou dobu tenhle člověk co je v prdeli a jeho situace je vážná a zoufalejší každou hodinu, pěkně sere. Proč? V tom příběhu totiž není ani za mák optimismu. Pondělí, úterý, středa …pátek (nenapsal jsi tam čtvrtek…) - nuda. Trochu vzrůša v sobotu večer (tož to je normálka….) a neděle – nuda s pravdou do vočí. Jestli chcete vidět zábavnýho maníka ve sračkách, doporučoval bych Vincenta! P.S.: Aby bylo jasno - TOHLE jsem neviděl! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Údajnej Dánskej originál jsem neviděl (dyť sem to říkal...). 2.) Zjistím, kolik si je (taková průměrná) ženská schopná naládovat fetu do píči. Vlastně do číči. 3.) Říkají mi ,,důvěřivej Sťuart“ a zajímá mě, jestli jsem vhodnej typ na uvolněnou funkci dealera. 4.) Thx za titule ,,tiradentes“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(8.2.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Remaky, remaky, remaky. Už ani případ, že se na snímku podílí původní autor ve výkonné pozici neznamená záruku kvality.Nový Pusher přetavil látku v běžný krimi příběh říznutý drogami, ve kterém se do videoklipového vizuálu za podpory tanečních vypalovaček snaží proniknout kromě skvělé Agyness Deyn snaží proniknout několik figurek, zdánlivě připomínajících známe charaktery. Ve výsledku se tak nejedná o vyloženě špatný film, jen na tolik jiný, že je vlastně nakonec řekněme běžnou záležitostí. Kouzlo se totiž ani zdaleka nepovedlo zopakovat. Snaha byla. [60%](4.10.2012)

 • - Film sa natáčal v Londýne. (Laslo)

 • - Herec Zlatko Buric si zahrál i v původní dánské trilogii Pusher režiséra Nicolase Windinga Refna, a to dokonce i stejnou postavu - mafiána Mila. (JardaBauer)

 • - Približne v 3. minúte Frankov (Richard Coyle) spoločník drží v ľavej ruke cigaretu počas strihu rôzne. Najprv filtrom k sebe a následne filtrom od seba. (Johnny.ARN)