Reklama

Reklama

Dealer

Trailer 1

Frank je jen obyčejnej dealer drog, kterej by rád rozjel vetší byznys než jen prodávat pytlíčky feťákům na ulicích a v klubech. Se svým kumpánem Tonym si nevedou špatně, přesto Frank přesvědčí mafiánského bosse Mila, aby mu půjčil prachy na kšeft, ze kterýho oba vyvařej pořádnej balík peněz. Milo souhlasí a Frankovi půjčí s tím, že jestli něco podělá, zapomene na dobré vztahy a jeho mrtvolu budou seškrabávat ze zdi... (North Video)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (38)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Když do jezírka v parku vysypete kilo koksu spořádaných balkánských obchodníků, je to průser a teď nemyslím to neuposlechnutí cedule PLEASE DO NOT FEED THE ANIMALS.. Nepolíbený originálem, potěšen přítomností Neila Maskella a Paula Kayeho, napumpován elektronickým soundem made in Orbital, rozčarován nevhodně obsazeným Coylem, zklamán tradicionalismem zápletky ala Kamarád do deště: Příběh z Londýnu a často vyautován Prietovou rádoby invenční režií. Vsadím se, že ten den jezdily kačeny po hladině jak závodní čluny.. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Na úvod musím podotknout, že "Windigem" Refnem prudce pohrdám, považuji ho za audiovizuálního teroristu a profesionálního nudila a pokud mohu, vyhýbám se mu jako kolonádní obšoust pannám. Z tohoto důvodu nejsem postižen dánským originálem, který je bezesporu pestřejší o nervydrásající, nekonečné záběry kamery do jednoho bodu ve snaze vyjádřit bezbřehé umělecké ambice mistra esoterické nudy. Myslím si, že jeho pouhá produkční účast určitě rymejku jen prospěla. Jak už název napovídá, film se věnuje problémům se zácpou a jejich řešení. Nejde však o klasickou poruchu peristaltiky střev, jednoduše řešitelnou běžným laxativem. Hlavní hrdina má prostě v prdeli kolík. Stal se totiž vítězem veřejné zakázky na dodávku koksu a ukecal pár balkánců, aby mu dali na fuckturu. Shodou nešťastných náhod a akcí macešského státu, který sociálně - demokraticky brání svobodnému podnikání, jak jen může, došlo k narušení dodavatelsko - odběratelských vztahů, přičemž zásahem vyšší moci plnění selhalo. Jelikož však náš milý podnikatel opomněl zakotvit tuto podstatnou klauzuli ve smlouvě o dílo, má za prdelí naprosto dokonalého, jugošského mecenáše šňupací kultury, sveřepě rozhodnutého řešit své pohledávky mimolegální cestou a snažícího se tak svého dlužníka minimálně pořádně urazit. Třeba průstřelem kolena nebo tak... Je to strhující, hnusné, špinavé, tísnivé, prosté jakýchkoliv artových kudrlinek a já bez váhání vytahuju všech pět. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,POSLOUCHEJ, TY MALEJ PIČUSI, SEŠ V PĚKNĚ VELKEJCH SRAČKÁCH. NĚKOMU TAM VENKU TEĎ TY DROGY CHYBÍ, A ONI NEPŘESTANOU HLEDAT, DOKUD TĚ NENAJDOU. A AŽ TĚ NAJDOU......“ /// Tož Frank čekal velkej kšeft. Místo toho teď dluží přes padesát litrů. Tady bude někdo muset začít jízdu na vlastní pěst! Frank shání, ale z hovna bič neupleteš. Natož pak z jednoduchýho scénáře s bezemočníma hercama nějakej biják. Nic ve zlým ty zasranej dealere a feťáku, ale klidně chcípni! (a vem sebou všechny smažky z vokolí….) Není to ani zábavný, ani napínavý, ani ….jen mě celou dobu tenhle člověk co je v prdeli a jeho situace je vážná a zoufalejší každou hodinu, pěkně sere. Proč? V tom příběhu totiž není ani za mák optimismu. Pondělí, úterý, středa …pátek (nenapsal jsi tam čtvrtek…) - nuda. Trochu vzrůša v sobotu večer (tož to je normálka….) a neděle – nuda s pravdou do vočí. Jestli chcete vidět zábavnýho maníka ve sračkách, doporučoval bych Vincenta! P.S.: Aby bylo jasno - TOHLE jsem neviděl! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Údajnej Dánskej originál jsem neviděl (dyť sem to říkal...). 2.) Zjistím, kolik si je (taková průměrná) ženská schopná naládovat fetu do píči. Vlastně do číči. 3.) Říkají mi ,,důvěřivej Sťuart“ a zajímá mě, jestli jsem vhodnej typ na uvolněnou funkci dealera. 4.) Thx za titule ,,tiradentes“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

lillien 

všechny recenze uživatele

Proboha, co je to tu zase za sebranku plaček, tak se prostě na ty remaky nedívejte a nebudete se muset pohrdlivě pomočovat. Neviděla jsem žádnou předlohu, nečekala jsem nic, mlhavě jsem tušila, že jde o film s tématem jakéhosi feťáckého byznysu a kupodivu jsem se celou dobu skvěle bavila. Neuvěřitelně blahodárně na mě působil ten kolotoč větší a neuvěřitelnější smůly a průserů, co se postupně nabaloval Frankovi do cesty. Pak má jeden pocit, že jeho problémy a starosti jsou jen "laskavé příležitosti k osobnímu růstu", protože dokud nemáte partu Albánců za prdelí a dluh 50 tisíc liber se splatností jednoho dne , nevíte, co je to problém. A že se ti lidé nikdy nepoučí..kšeftovat s tak drahým nelegálním fetem, který vám kdejaký cigoš prohodí za solamyl, to nemůže nikdy dopadnout dobře.. ()

JASON_X odpad!

všechny recenze uživatele

Další zbytečný remake. A navíc naprosto průserový. Vážně nevím, jak bych se na tenhle film tvářil, kdybych už dávno (v minulým tisíciletí) neviděl Refnův syrový dánský originál. Protože teď mám dojem, že takovou přehlídku trapnosti aby divák pohledal, skoro jako kdyby to točili Češi v devadesátkách. Navíc z Mila je Albánec nebo cikán nebo co, z jeho gorily vazouna Radovana jakejsi tlustej Hakan, Frankova kamarádka šlapka má sexappeal řeholní novicky... K zblití. Ale totální úlet jsou představitelé Franka a Tonyho, božínku. Jako kdyby světácký a drsňácký dealery hráli Vaculík a Tofi. Nebo ne, spíš Mádl a mladej homo Stropnický. A obchodník se zbraněma by byl třeba Liška. Eh, tak rád bych měl hlavu pisklavého kašpárka Tonyho ve svěráku ve sklepě, pomalu utahoval, hodně pomalu, sadisticky, až by se ozvalo slastné "křup!". Myšlenky psychopata? Kdepak, za to může tenhle paskvil! ()

Galerie (21)

Zajímavosti (3)

  • Približne v 3. minúte Frankov (Richard Coyle) spoločník drží v ľavej ruke cigaretu počas strihu rôzne. Najprv filtrom k sebe a následne filtrom od seba. (Johnny.ARN)
  • Herec Zlatko Buric si zahrál i v původní dánské trilogii Pusher režiséra Nicolase Windinga Refna, a to dokonce i stejnou postavu - mafiána Mila. (JardaBauer)
  • Film sa natáčal v Londýne. (Laslo)

Reklama

Reklama