Seto no hanajome

Seto no hanayome

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2008, 2x30 min

• Hees

Mňa tieto dve OVA epizódy nezaujali z dôvodu, že sú porovnateľné s tými horšími dielmi z Seto no hanayome. Dva diely majú síce predĺženú dĺžku, ale inak sa v nich pre mňa nič zaujímave nestalo. Viac sa môžu páčiť tým čo svojich obľúbených hrdinov uvidia po nejakom čase, ale ja som to pozeral hneď po anime a to bolo rozhodne lepšie a vtipnejšie. Zbytočne sa pridali ďalšie postavy a to hlavne Satori. Takže aj Seto no Hanayome na poslednú chvíľku vytasilo malé, milé, "moe" dievčatko. Od toho, ale tieto bonusové epizódy sú a preto nie som prekvapený. Napriek všetkému odporúčam pozrieť po anime aj keď nutnosť to nie je. Pol bod si to zaslúži (Hodnotenie 2,5).(23.8.2015)

OVA jede v úplně stejném duchu jako seriál a to mě náramně potěšilo! :-) I zde se najdou scény, které jsou dost šílené a vtipné. Prostě OVA nezklamala a mohli by udělat další! Stejně jako u seriálu nemám na vybranou a dávám 5*. Nejlepší je 1/2 v prvním díle a 2/2 ve druhém. :-)(31.8.2012)

Čo k tomu, dodať. OVA sa nesie v rovnakom duchu ako seriál. Málo záporov, ten kto zhliadol seriál, tak asi žiadne :) a hlavne druhý fanservice diel poteší. Jediné čo ešte dodať, škoda, že toho nebolo viaaaaaaacej, hej! 9/10.(2.2.2012)