Vánoční polibek (TV film)

A Christmas Kiss

Brian Crane

Ben Decter

Mark Donadio

John Stimpson

Je libo vánoční romanci, která je celá prodchnuta úžasnou vánoční atmosferou a která nabízí tuctovou a mnohokrát viděnou romantickou zápletku, a tak vlastně jediným důvodem, proč se na tento film podívat je fakt, že do předvánoční atmosféry se výborně hodí? Pak je tento film výbornou volbou. Skutečně tak úžasná vánoční atmosféra se ve filmu hned tak nevidí, je zde všechno, od výběru a kupování vánočního stromku, přes vánoční zdobení až po projížďku vánočně vyzdobeným Bostonem na kočáře taženém koňmi. Já osobně znám jen velmi málo vánočních filmů s takhle úžasnou atmosférou (a že už jsem jich viděl opravdu hodně), která tak bohatě kompenzuje fakt, že samotný příběh je naprosto tuctový a předvídatelný. Jak celý příběh dopadne lze odhadnout už v prvních deseti minutách a samotný příběh by u mě skutečně příliš neobstál, ale díky vánoční atmosféře jsem ochoten film vvyzdvihnout až do průměru, což stačí na tři hvězdičky a je to obrovská škoda, protože nebýt to tak tuctový příběh, neváhal bych tenhle film označit za jeden z nejlepších vánočních filmů, které jsem kdy viděl. Takhle to je jen průměrná podívaná, která je koukatelná snad jen v době Vánoc. Filmu uděluji tři hvězdičky.(18.12.2011)

Já, jakožto divák u vánočních filmů velmi - opravdu velmi - nenáročný (rozuměj -> většinou mi stačí zvuk rolniček, koledy či vánoční písně, světýlka spolu s vánoční výzdobou a ne příliš stupidní děj), jsem byla docela spokojená. Je to průměrný film a taky vykrádačka všeho možnýho od Vánoční koledy přes Popelku k těm největším romantickým klišé. Ale co, člověk se na tohle v předvánočním čase rád podívá.(1.12.2013)

• lennyd

Pár dní před vánocemi se designérce Wendy (Laura Breckenridge) přihodí nečekaná událost. Uvízne ve výtahu s neznámým, leč pohledným mužem, a v očekávání toho nejhoršího se oba políbí. Při polibku si Wendy uvědomí, že právě toto je muž jejích snů. O to víc je překvapená, když zjistí, že muž je snoubencem její šéfové, arogantní Priscilly Hall (Elisabeth Röhm). O vánocích se může stát cokoliv, a Wendy si je jistá, že Adam (Brendan Fehr) dokáže rozpoznat pravou lásku ... I když od vánoc už to je nějakej pátek, sem tam není špatné si vánoční atmosféru zopakovat. A kromě těch standardních věcí k tomu patří i nějaký ten vánočně-romantický film, jako je třebas tento. A pokud se vyloženě nechcete na film dívat, a chcete si jen na televizi pustit nějaké vánoční téma (a nemáte po ruce nějaký hezký vánoční screensaver), tak tento film může docela dobře posloužit. Pokud se ale chcete ale podívat na nějaký příjemný film, a třeba se i pobavit - tak ruce od tohoto filmu pryč. Naivní zápletka (asi pět vteřin po úvodních titulcích je i mírně retardovaným jedincům, jak vše dopadne), otřesné herecké výkony (všemu vládne Elisabeth Röhr jako arogantní čubka, která si sama píše do bulváru články o svých zásnubách, jinak by po ní neštěk ani pes) a vůbec.. radši si na vánoce pusťte tohle...(27.2.2012)

• lucijelucije

Je velmi tenký let mezi vymyšlenou pohádkou a neskutečným příběhem, který působí jako neokázalá fraška. A vánoční polibek je bohužel ukázka toho, jak děsivě to může dopadnout, když se do takového filmu pouští někdo, kdo neumí dotáhnout svou práci do konce. Herci příliš přehrávají, vánoční tématika je tady až nesnesitelně kýčovitá, a herci jedna katastrofa za druhou. Přirovnala bych to ke sladkosti, která vás svým vzhledem nadchne, ale když ji ochutnáte, cítíte jen tupou hořkost. Jo, takže za tu malou melancholií nějaká ta hvězda =)(20.3.2014)

Naprosto kýčovitý a předvídatelný romantický film, který místy připomínal tento žánr z německé produkce. Scénář občas příšerný. A přesto jsem neměla nejmenší problém dokoukat Vánoční polibek do konce. Fandila jsem hlavní hrdince, ale musím uznat, že nejlepší výkon jasně podala herečka představující šéfku/snoubenku, protože větší "filmovou mrchu" jsem už nějaký čas neviděla. Celkově průměrný vánoční romantický film, jako dělaný na toto období a poklidný večer.(18.12.2011)