Vánoční polibek (TV film)

A Christmas Kiss

Joany Kane

Brian Crane

Ben Decter
  • pepa3rd

Lehká vánoční romance, které ovšem ani vánoční sledování nepomohlo od pocitu přeslazení a klišé. Nulová snaha o inovaci by se dala nazvat snahou o klasiku, kdyby ovšem navodila alespoň příjemnou vánoční atmosféru. Hlavní problém tkví v tom, že vše je pojaté příliš jednoduše a neurčitě a i Vánoce, jako by tu byly zasazeny jen tak mimochodem a trochu křečovitě, škoda. 40 %(27.12.2012)

• LencaN

Formát rakouských a německých telenovel. Děsně televizní zpracování. Nechápu, že zemí původu tohoto filmu je USA. Herci odrazující od koukání, Brendan Fehr vzbuzoval dojem pornoherce, Elisabeth Röhm byla příjemná asi jako průjem v autobusu, ale hrála mrchu, tak budiž. Jedinou příjemnou byla Laura Breckenridge, ta byla opravdu hezká a přirozená. Ale jinak to celé stálo za pendrek. Příběh naivní až běda. Rozhovory na nulové úrovni, jen tlachání a zbytečné dohadování o ničem. Tu jedinou hvězdu dávám za rozumnou stopáž.(28.1.2016)

• Roman.Ticka

Docela pohodová předvánoční lehká romance s jednoduchým příběhem, a přesto zábavnou koukatelnou nepřekombinovanou zápletkou. Miláčkové k sobě pasovali, Adam měl takový kulišácký kukuč a Wendy byla za panenku. Taky bych si dala říct s tak krásnou výzdobou i s bejvákem pochopitelně a pěkným dárečkem k tomu. Někdy fakt méně znamená více.(21.12.2011)

• zdenny

Tento film má přídomek "vánoční", ale vánočním filmem je jen proto, že se zde o Vánocích jen mluví. Jinak se jedná jen o romanci, která je již stokrát přehraná. Která by nebyla tak sterilní, kdyby nebyla tak moc "kanadská" a která ba snad byla přijatelnější, kdyby v ní účinkovali sympatičtější herci.(7.3.2013)

Naprosto kýčovitý a předvídatelný romantický film, který místy připomínal tento žánr z německé produkce. Scénář občas příšerný. A přesto jsem neměla nejmenší problém dokoukat Vánoční polibek do konce. Fandila jsem hlavní hrdince, ale musím uznat, že nejlepší výkon jasně podala herečka představující šéfku/snoubenku, protože větší "filmovou mrchu" jsem už nějaký čas neviděla. Celkově průměrný vánoční romantický film, jako dělaný na toto období a poklidný večer.(18.12.2011)