Vánoční polibek (TV film)

A Christmas Kiss

Brian Crane

Ben Decter

Mark Donadio

John Stimpson

Toľko klišé pokope a také predvídateľné filmy zväčša nestrpím, ale existujú výnimky, kde sa to dá tolerovať. A presne takou výnimkou bol pre mňa aj Christmas Kiss. Pre vianočné filmy mám proste slabosť a väčšinou ma dokážu pohltiť svojou atmosférou. Hoci po celý čas bolo jasné ako sa tento film vyvinie, aj tak sa mi veľmi páčil - jednoduchý dej, príjemné prostredie a veľmi dobre zvolená sprievodná hudba, ako inak na vianočné motívy. Takže u mňa celkom spokojnosť, aj keď tá vypočítavá arogantná mrcha Priscilla mi išla poriadne na nervy, zato Wendy bola fakt neodolateľná. A to som o Laure Breckenridge doteraz ani poriadne nepočul (jediný môj "kontakt" s ňou bol len v Loving Annabelle).(2.10.2013)

Je libo vánoční romanci, která je celá prodchnuta úžasnou vánoční atmosferou a která nabízí tuctovou a mnohokrát viděnou romantickou zápletku, a tak vlastně jediným důvodem, proč se na tento film podívat je fakt, že do předvánoční atmosféry se výborně hodí? Pak je tento film výbornou volbou. Skutečně tak úžasná vánoční atmosféra se ve filmu hned tak nevidí, je zde všechno, od výběru a kupování vánočního stromku, přes vánoční zdobení až po projížďku vánočně vyzdobeným Bostonem na kočáře taženém koňmi. Já osobně znám jen velmi málo vánočních filmů s takhle úžasnou atmosférou (a že už jsem jich viděl opravdu hodně), která tak bohatě kompenzuje fakt, že samotný příběh je naprosto tuctový a předvídatelný. Jak celý příběh dopadne lze odhadnout už v prvních deseti minutách a samotný příběh by u mě skutečně příliš neobstál, ale díky vánoční atmosféře jsem ochoten film vvyzdvihnout až do průměru, což stačí na tři hvězdičky a je to obrovská škoda, protože nebýt to tak tuctový příběh, neváhal bych tenhle film označit za jeden z nejlepších vánočních filmů, které jsem kdy viděl. Takhle to je jen průměrná podívaná, která je koukatelná snad jen v době Vánoc. Filmu uděluji tři hvězdičky.(18.12.2011)

Čtyři hvězdičky za pěknou, i když mrchu, Elisabeth Röhm a překrásnou kočičku Lauru Breckenridge, do které jsem se okamžitě zamiloval. V takových filmech koneckonců skoro o nic jiného než vzhled hlavních zúčastněných nejde. Souhlas, že "pan pravý" ála Ken je hnusák. Nic proti Brendanu Fehrovi, ale ani jeho herecký výkon mě, narozdíl od dvou zmíněných dam, nezaujal.(19.12.2011)

• zdenny

Tento film má přídomek "vánoční", ale vánočním filmem je jen proto, že se zde o Vánocích jen mluví. Jinak se jedná jen o romanci, která je již stokrát přehraná. Která by nebyla tak sterilní, kdyby nebyla tak moc "kanadská" a která ba snad byla přijatelnější, kdyby v ní účinkovali sympatičtější herci.(7.3.2013)

• Roman.Ticka

Docela pohodová předvánoční lehká romance s jednoduchým příběhem, a přesto zábavnou koukatelnou nepřekombinovanou zápletkou. Miláčkové k sobě pasovali, Adam měl takový kulišácký kukuč a Wendy byla za panenku. Taky bych si dala říct s tak krásnou výzdobou i s bejvákem pochopitelně a pěkným dárečkem k tomu. Někdy fakt méně znamená více.(21.12.2011)