Na stojáka: Best of Lumír Tuček (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 25 min

Zdeněk Tyc

Účinkují:

Lumír Tuček

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |(24.10.2013)

A tak to já měl Lumíra Tučka celkem i rád. Zvláště ty jeho „zpívané“ příspěvky. Byl tam humor, recese, mělo to i šmrnc – horší už to bylo s jeho hranými scénkami. Ty byly mnohdy vážně na pováženou, zda má všech pět pohromadě, nebo se jen snaží ze sebe za každou cenu dělat debila…(22.1.2019)

• pytlik...

Tuček je typickým příkladem, jak rodiče dokážou svému dítěti zničit život. Malý Lumír si někde přečte "nomen omen", začne si o sobě myslet bůhvíco a vrhne se na uměleckou dráhu, ačkoli pro ni nemá sebemenší předpoklady. Jo jo, kdyby se jmenoval Pepík nebo Václav, na kariéru baviče by ani nepomyslel a mohl si spokojeně popelařit až do důchodu, protože s takovým jménem by zkrátka nic jiného dělat nemohl. A co je horší, Tuček je ztělesněním přísloví, že neštěstí nechodí samo... Jako by nestačila jen jeho trapnost, ještě si v některých výstupech vezme na pomoc manželku.(9.7.2015)

• Paity

Jestliže mám vybrat skutečný odpad z pořadu Na stojáka, tak to bude účinkování Lumíra Tučka.(9.7.2013)

Viděl jsem díl Dítě zdarma a přišlo mi to docela dobrý :D(1.9.2014)