Anyone But Me (TV seriál)

Drama / Komedie

USA, 2008, 25x10 + 1x20 min

• Trauma

Ze začátku to vypadalo vlemi dobře, ale přešlo to v ukňouranou nudu. Zápletka působí banálně a poslední díl jsem málem ani nemohla dokoukat. Ale herci a téma zajímavé.(14.11.2011)

Skvělej začátek a vlastně celou první sérií si to bohužel neudrželo, ale i tak velký nadprůměr v kategorii webseriálů.(8.7.2012)

Ucházející seriál na zatím ne tak profláklé téma. Herci většinou zajímaví, a holky hezký. Zápletky a řešení některých situací by si možná zasloužily trochu víc propracovat, ale jako pohled na lesbickou tématiku to je rozhodně dost zajímavé.(11.11.2011)

• brody1988

Totální sračkááááááááááá. Jena pizda je hotová z toho, že se jí ta druhá stěhuje a ona bude muset dojíždět NEUVĚŘITELNÝCH 30 min aby se mohly holky vylízat.... nuda(1.3.2012)

• novoten

Střídmě podaná konverzačka na stále-ještě-ne-tak-oblíbené téma obhajování názoru a sexuality ve vlastní rodině i okruhu nových přátel zní jako super nápad. Jenže u nápadu to do jisté míry končí. První série totiž neřeší vůbec nic a až ve druhé jsem se dočkal rozumnějších dialogů a alespoň nějaké dějové gradace (finále s divadelní zkouškou nabízí přesně ty emoce, na které jsem čekal předchozích dvacet webizod). Trojka pak sympaticky zkouší měnit vyprávěcí postupy, ale všechno zazdí uspěchaným a doslova několikavteřinovým finišem. K poslednímu dílu se pak skoro ani nemá cenu vyjadřovat, protože jsem se místo slibovaného "dvacetiminutového uzavření všech osudů" dočkal prázdného plkání o jednom dopisu. Žádná podstata toho, proč spolu Vivian a Aster vydržely, když předtím vztah skřípal kvůli každé druhé větě, žádná tečka k vztahu otce s tetou Jodie a hlavně žádný dovětek k mojí oblíbenkyni Sophie, která byla přitom dosud psaná téměř jako třetí hlavní postava. Co u mě veškerou snahu zabíjí ještě víc, je pak Vivianina představitelka Rachael Hip-Flores. Nevěřím jí jediný úsměv, jedinou průpovídku, jedinou pusu s Aster. A když nedokážu uvěřit vypravěčce, můžu pak uvěřit seriálu? Jak je vidět z mého hodnocení, tak nemůžu.(6.11.2012)

• - Podle hlasování na tv.com získal seriál titul nejlepšího dramatického webseriálu roku. (Akesha)

• - 12. 1. 2011 byl seriál v prestižních IAWTV Awards vyhlášen nejlepším psaným dramatickým webseriálem. Stejné ocenění pro nejlepší herečku v dramatickém webseriálu si pak odnesla Rachael Hip-Flores. (Akesha)

• - Rachael Hip-Flores v roce 2010 převzala za roli Vivian cenu Streamy Awards pro nejlepší herečku v dramatickém webseriálu. (Akesha)