Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Adam Chaplin je zlom posadnutý muž, ktorý je odhodlaný za každú cenu pomstiť smrť svojej ženy. S nikým, kto sa mu postaví do cesty, nemá zľutovanie. Jeho cieľ je jasný. Stáva sa "Diablom" osobne, démonom, ktorý sa udržuje pri živote týraním ľudí. (*CARNIFEX*)

Recenze (32)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

9 let zpět jsem hodnotil odpadem, ale to byl můj žánrový vkus ještě mimo, tak na Stobbartovo doporučení jsem dal Chaplinovi druhou šanci. No druhé Hotel Inferno se rozhodně nekoná. Emanuele není Giulio. Občas mi vadila lacinná krev ( viditelné temperky a masky se zde střídají od špatné k ucházející, ale místy je to přepálené tak moc, že se dá alespoň zasmát, především ve finále. Mínusem jest pomalejší tempo a děj, který opět nikoho nezajímá a zbytečně se tím tvůrci zdržují, místo aby najeli rovnou na akci a servírovali gore od začátku do konce. Pár momentů se však našlo a bavilo mě to o něco víc než třeba Little Necro Red, ale pořád to není vyloženě můj šálek čaje. Třetí hvězdu však dám už jen za to, že jsem to kdysi odstřelil nejhůře možnou známkou.. 5/10. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Adam Chaplin je zlom posadnutý muž, ktorý je odhodlaný za každú cenu pomstiť smrť svojej manželky. S nikým kto sa mu postaví do cesty nemá zľutovanie, no jeho jediným cieľom je samotný "Diabol", ktorý sa udržuje pri živote týraním nevinných ľudí. Maximálne nesympatický herci, kamera ako z tužkového pera zaslaného z Ebay za 5 eur. Amaterizmom posiate dielo, ktoré miestami vyjde dosť trápne, pričom najmä hlasy postáv vyznievajú ako z komiksu po nadýchaní sa hélia. Jediným plusom sa tak stáva gore, ktoré kvalitou taktiež občas "pokuľháva" - 25%. ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Za málo peněz hodně muziky ... V rámci poloamatérského splatter subžánru slušná věc, inovantní zejména v pomalém tempu vyprávění. Celé pod modrým filtrem připomíná Hong Kong CAT III období 90. let. Spatterové scény spíš Japonce. Není to žádný zázrak, protože ve velké části filmu se toho moc neděje, zbytečně kecá a zasněné pohledy kamery nudí. Když však příjde na akci, tak to stojí za to. Rozmašírovaná těla na 20 způsobů (víc jich asi ani nebude ...) jsou pro příznivce mixu oldschoolových special FX a moderní digitalizace přinejmenším zajímavou podívanou. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Podľa nadupaného traileru a nadšených ohlasov som očakával drsného kríženca napr. Vrany a Sweatshopu, no to sa naplnilo iba čiastočne a film je tak trochu moderným unikátom. Krvavá cesta Adama Chaplina za jeho pomstou na mňa pôsobila ako pravidelné striedanie troch úsekov; a to 1. skvelé krvavé bitky, 2. menej skvelé krvavé bitky s psychopatickým strihom, 3. zbytočné a zdĺhavé kecy zmutovaných postáv. Hlavný hrdina mi síce nebol práve sympatický a predvádzanie jeho svalnatej postavy a úchylného výrazu teda neocením, ale robotu odviedol v podstate dobrú. Modré filtrovanie bolo fajn, rovnako ako aj hudba a gore scény na ktorých je film založený. Aj napriek občasnej nude hodnotím vysoko a som zvedavý, či aj pokračovanie bude takýmto vydareným splatterovým námrdom. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

No, je fakt, že podobné splatterové šílenství bych čekal spíše od Japonců, ale co už, jak jde vidět i Italové to umějí roztočit a docela slušně tak Japoncům šlapou na paty... U těchto filmů mám jeden zásadní problém, a to (asi jako ricci), že nevím, jak je mám přesně hodnotit... Na jednu stranu to je brutální řezničina s hektolitry krve, desítkami různých "mutantů" a vysvaleným hrdinou, který nekompromisně masakruje vše, co mu zkříží cestu, ale na druhou stranu, pokud se zrovna neodehrává jeden z mnoha masakrů a tvůrci se snaží alespoň o náznak nějakého příběhu a dokonce i psychologii postav (hahaha) je to neskutečně nudná kokotina... Takže za mě neutrální tři a jsem docela zvědavý s čím De Santi přijde příště... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama