Společnice v lásce

• Itálie

Nessuno mi può giudicare

Komedie

Itálie, 2011, 95 min

Není to žádný zázrak, spíš jen vtipná a dobře poskládaná blbina, u které se dobře pobavíte.(10.1.2016)

• Johnny.ARN

Talianske komédie sú ako slovenské drámy. Totálne zbytočné a nikto im nerozumie. A ešte sa dali aj na cestu amerikanizmu a všade pchajú buzerantov. Aspoň že to bolo krátke a nie tak uričané, ako je zvykom. Aj keď tie piesne ... 1 z 5(29.12.2018)

• Enšpígl

Úlet je v tom, že za takovou společnici bych já nezaplatil ani starým vydáním deníku sport, proto mě přijde komické, že Alice si v týhle branži otevřela byznys, jediný, že Italové jsou tak nadržený prasata, že by i Dáša Damková měla ve sprše na svýho švába frontu. Komedie budiž, bylo tam pár situací kdy jsem se zasmál, ale jinak je to takovej průměrnej italskej nesmyslík.(21.3.2014)

Skvělý film!(21.3.2014)

Itálové jsou blázni. Já už totiž nespočítám, po kolikátý jsem se setkal s komedií, kde hraje jeden šílenec vedle druhýho. Jenže oni vždycky najedou úplně brutální tóninu, aby ji následně utnuli nějakou romantickou srágorou, která celou tu dobrou náladu sejme do průseru. A tady to bylo úplně stejný. Scény ohledně fotbalu a rivality mezi Laziem a AS Římem neměly chybu. U týhle partičky bych fakt asi neustál, kdyby můj syn začal fandit Laziu. To by mě pro jistotu zkopali a ještě by na mě cholericky plivali. Jenže na to, jak se film rozjel, to Italové ve druhé půli a speciálně v poslední půl hodině dost brutálně utnuli. Jako kdyby si uvědomili, že ten film musí mít nějakou pointu, tak do něj okamžitě zahrnuli romantiku a najednou veškerej blázinec a s ním způsobená legrace okamžitě zmizela a z filmu se stal Harlekín prvního stupně.(22.3.2014)

• Raoul Bova