poster

Společnice v lásce

 • Itálie

  Nessuno mi può giudicare

Komedie

Itálie, 2011, 95 min

 • Joges
  ***

  Není to žádný zázrak, spíš jen vtipná a dobře poskládaná blbina, u které se dobře pobavíte.(10.1.2016)

 • Johnny.ARN
  *

  Talianske komédie sú ako slovenské drámy. Totálne zbytočné a nikto im nerozumie. A ešte sa dali aj na cestu amerikanizmu a všade pchajú buzerantov. Aspoň že to bolo krátke a nie tak uričané, ako je zvykom. Aj keď tie piesne ... 1 z 5(29.12.2018)

 • Enšpígl
  **

  Úlet je v tom, že za takovou společnici bych já nezaplatil ani starým vydáním deníku sport, proto mě přijde komické, že Alice si v týhle branži otevřela byznys, jediný, že Italové jsou tak nadržený prasata, že by i Dáša Damková měla ve sprše na svýho švába frontu. Komedie budiž, bylo tam pár situací kdy jsem se zasmál, ale jinak je to takovej průměrnej italskej nesmyslík.(21.3.2014)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Skvělý film!(21.3.2014)

 • Malarkey
  ***

  Itálové jsou blázni. Já už totiž nespočítám, po kolikátý jsem se setkal s komedií, kde hraje jeden šílenec vedle druhýho. Jenže oni vždycky najedou úplně brutální tóninu, aby ji následně utnuli nějakou romantickou srágorou, která celou tu dobrou náladu sejme do průseru. A tady to bylo úplně stejný. Scény ohledně fotbalu a rivality mezi Laziem a AS Římem neměly chybu. U týhle partičky bych fakt asi neustál, kdyby můj syn začal fandit Laziu. To by mě pro jistotu zkopali a ještě by na mě cholericky plivali. Jenže na to, jak se film rozjel, to Italové ve druhé půli a speciálně v poslední půl hodině dost brutálně utnuli. Jako kdyby si uvědomili, že ten film musí mít nějakou pointu, tak do něj okamžitě zahrnuli romantiku a najednou veškerej blázinec a s ním způsobená legrace okamžitě zmizela a z filmu se stal Harlekín prvního stupně.(22.3.2014)

 • Raoul Bova