poster

Stop Circus Suffering

Krátkometrážní / Dokumentární

USA / Velká Británie, 2008, 25 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Dragoni
  *****

  Video ke zhlédnutí ZDE. Týrání zvířat v cirkusech a manéžích při výcviku na show, která je pro potěchu divákova oka a hlavně pro radost malých dětí . . .(5.1.2012)

 • kaposlav
  ****

  Tu je dokument + slovenské titulky http://www.youtube.com/watch?v=0o1SKTotW2I ....Keď som videl tento dokument pre 3 až 4 rokmi, tak som sa pekne nasral. Cirkusi som nemal rád, ale od pozretia tohoto dokumentu ich priam nenávidim. Myslel som si, že keď si to pozrem opäť o pár rokov, že pocity budú umiernené, ale mýlil som sa. Pri záberoch na bieleho tigra som penil. Mám doma plyšového bieleho tigra, ale chovám sa k nemu lepšie ako oni k živému.(8.2.2013)

 • filmharmony
  *****

  ...nemám co dodat... nesnáším to...(26.3.2014)

 • coscarelli
  *****

  To je teda drsne. uz jak maly som cikusy neznasal a nenavidel zmrdlych schizofrenicky spjatych principalov a mrdnute asistentky. Ako vedel som ze to tak funguje, preto nepodporujem take sracky... mali by to zrusit, a ked chcu ludia vidiet zvierata , tak šup do klietky a poď ho na safari.Tolko asi moj jedenasty komentar.(25.3.2014)

 • Prochy38
  *****

  Jeden z mála případů, kdy rezignuji na své pravidlo, dávat dokumentům odpad! dokud nevypadnou z žebříčků filmů... Tohle by se mělo pouštět dětem ve školách a jednou měsíčně v televizi.... Je to tak, je to krutá realita a je to zlo. Jediné, jak to může skončit je, že se lidé dozví pravdu a přestanou do cirkusů chodit, protože zákonodárci na to serou....(5.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace