The Flying Car (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2002, 7 min

Scott Mosier

Kevin Smith

Komentáře uživatelů k TV filmu (28)

Vtipná televizní scénka s (až příliš) tradiční Smithovou konstrukcí. Ale vůbec mi nevadí si alespoň trochu zavzpomínat na Mladý muže za pultem.(12.11.2002)

Randal fantazíruje o létajícím autu a nutí Danteho k úvahám, co by byl schopen obětovat, aby jej získal, v sázce je prý nejen samotné auto, ale také budoucnost naších dětí a vlastně celý svět. Jakmile Danteho konečně zmanipuluje a přemluví k přijmutí hypotetické dohody, vmete mu to pěkně do tváře typicky Smithovským vtípkem. Nostalgicky zavzpomínáme na úžasné Clerks a velice podobnou scénku odehrávající se také v autě a podle stejného schématu (nutno podotknout, že byla ještě lepší). Třebaže 7 minutové kecání, kvůli vypointování jednoho vtípku může zpočátku zavánět nudou, na tvorbu Kevina Smithe nedám nikdy dopustit. 8/10(29.3.2008)

Díky létajícímu autu, kterého se zřejmě nedožiju, vidím své velké mezery v anglickém jazyce :D(29.9.2014)

60%(9.10.2007)

Kratičká, vtipná, ale ne příliš originální scénka s tradičním "Clerksovským" humorem.(18.12.2006)

Dante a Randal uvíznou v dopravní zácpě, což vede právě Randala k úvaze. V typické konverzaci ve stylu Clerks mele směrem k Dantemu tak dlouho, dokud nepřistoupí na jeho hru o německém vědci, uříznuté noze a létajícím autu.(9.11.2008)

http://www.youtube.com/watch?v=IsFfBB2W7IA/ - Starí známi "smithovci" Brian O'Halloran & Jeff Anderson (áno, sú to tí, čo stáli za pultom) čakajúci v kolóne a rozoberajúci absenciu, a to vám už napovie aj samotný názov tohoto "kraťasu", lietajúcich áut. Veľmi zábavné, povinné pre režisérových fanúšikov (smithofilov).:)(16.3.2008)

• Xeelee

Vypadá to úžasně, ale s mojí mizernou angličtinou jsem místy dost nestíhal.(2.5.2009)

typicky smithovsky vypointovaný dialog ústřední dvojice z Clerks.. pro fanoušky Kevina Smithe povinnost :)(4.12.2012)

7 minut krasnej spomienky na dvoch naj kamosou s toho užasneho malého obchodiku. tentoraz rozoberajuci strašnu otazku na ktorej zavisi blaho vsetkých flakacov ked su v dopravnej zapche . Stoji za to useknut si nejaku nohu aby sme mali lietajuce auto? Hmmmm ? dilema co?(6.7.2007)

Vtipná rozprávka těch dvou z většiny Smithovek =)(5.3.2014)

Bezchybné, ale nevím, jestil to lze vůbec hodnotit samostatně, když to bylo vysíláno v rámci talkshow.. Nicméně jsem uvítal návrat Jeffa Andersona a Briana O´Hallorana. Vidět je po několika letech opět dohromady bylo příjemné. Povinnost pro smithofily.(3.2.2003)

70%(28.2.2009)

Randal a Dante sa po rokoch vratili v jednej dialogovej scene, v ktorej preberaju lietajuce auta, vystavanej v klasicky Smithovom style, takze Smithovho fanusika pointa neprekvapi, ale urcite ho aspon potesi. 8/10.(21.1.2017)

No ja neviem, nejako ma to veľmi nepobavilo... Asi fakt nie som cieľová skupina Kevina Smitha.(2.8.2008)

• StanislachKo

Ďaľšia zbytočnosť v databáze csfd...(10.6.2013)

" Are you saying you wouldn´t cut off your foot for flying car? "(12.12.2006)

Naprosto geniální konverzační záležitost. Povinnost pro nás smithofily. Kevin Smith by mohl točit víc takových kousků.(27.4.2005)

Clerks na 6 minut. Randal je svině.(29.1.2017)

Naprosto typicka Randallovina a maly a nostalgicky navrat ke Clerks. Chci vic a vic Kevina Smithe!(26.1.2009)

<< předchozí 1 2