Seznamte se s Applegatovými

Meet the Applegates

Komedie

USA, 1990, 87 min

Rozpočet $5miliónovTržby USA $485,772Tržby Celosvetovo $505,000(25.11.2009)

Neskutečná úchylárna. Brouci se mění v lidi a usilí o nastolení jaderné apokalypsy. Vážně síla...(5.8.2003)

• LemurKata

WTF? Opravdu nepochopím jak něco takového může vůbec někoho napadnout. Nebo dobře, napadnout ještě jo, ale kde proboha sehnal 5 miliónů a spoustu lidí, ochotných se natáčení nečeho takového vůbec zúčastnit? Přiznávám, že podobné "kravinky" nejsou zrovna moje krevní skupina, takže asi hodnotím příliš příkře.(29.2.2012)

• igi B.

Nech brouka žít... %-] . . . Námětem dosti crazy broukárna s nádechem entoetno satiry a ekologické agitky, ke škodě filmu však s problematickou logikou stavby děje a vůbec nedotažeností celé té (prvo)plánované pointy. Škoda, že tohle dílko nemělo lepšího scénáristu, protože mohlo jít o docela bzučnou taškařici. Formou pak rutinní >hw< matérie téměř rodinného karakteru... ;o) . . . Nu - nenaděláme už nic, tak broukům zdar a krovkám klid... A teď se jdu zakuklit a budu si přitom broukat broučí "Revolution 9" - http://www.youtube.com/watch?v=h-TZBavxpes - - - - - (Poprvé viděno 17.3.2012 s brouky v hlavě na noční >broucoolové hmyzovizi< , hodnocení 114., komentář zde jako devátý - 17.3.2012)(17.3.2012)

(3,5*)(25.10.2010)