Nedotknutelní

• Austrálie

Untouchable

Komedie / Drama / Životopisný

Francie, 2011, 112 min

Komentáře uživatelů k filmu (2 725)

Smutné, vtipné, pravdivé... Tyto slova tento film nejvíce vystihují a je třeba takový originál ponechat a nedělat REMAKY, protože to vše kazí. Film je sám o sobě originální, ale teď souvisí s kravinou z roku 2017, která se chtěla jenom na jménu tohohle filmu přiživit.. Tento příběh je pojatý i s Francouským černým humorem, který mám velice rád, takže na mě některé scény působili velmi vtipně a film byl velice příjemný. Za mě 5*(16.4.2019)

Není nutné zde psát pořád a pořád dokonala jak lidský a emotivní film Nedotknutelní jsou. Film se prostě povedl. Tečka. Driss mi jednou bude inspirací při výchově dětí a pro péči o staré rodiče, to přísahám na Philipův hrob po jeho sedmdesátce.(20.5.2019)

Trochu horka komedie/drama s vynikajicim pribehem, Sy a Cluzet si bezvadne sedli a rostouci pratelstvi mezi nimi je hodne citlive a krasne sledovat jak s hocha vychovaneho ulici pomalu roste velice inteligentni a vnimavy muz, skvely prirozeny film, bez pocitacovych efektu, ktery klade duraz pouze na osobni vztah, cisty cit a duvtip mezi herci. 95%(9.6.2019)

Neviem, či som sa niekedy stretol s tetraplegikom, určite som sa so žiadnym nikdy nerozprával. Teraz už aspoň viem, kde nejakého nájdem... 100%(20.6.2019)

• taz666

Podle hodnocení sem očekával famózní film plný vtipu a zábavy. Ale zůstal sem jen v očekávání . Totální zklamání,i jednou vidět film bylo moc . Viděl sem desítky filmů co by mohli mít hodnocení přes 90% a nemají, ale tenhle určitě ne .(23.6.2019)

1 35 69 103 134 135 136 137 následující >>