Clarkson: Powered Up

Dokumentární

Velká Británie, 2011

Brutus...nič viac netreba dodávať, to auto mi utkvelo v pamäti :) Powered Up je príjemné osvieženie hlavne v čase medzi sériami Top Gearu a povinnosť pre všetkých, ktorým sa Top Gear páči.(14.3.2013)

Velmi dobrá zábava na zimní večer (díky prosluněné Francii), která svou vtipností a svěžestí naprosto poráží Top Gear speciál (At the movies) a jen potvrzuje, že tento pořad by byl bez Jeremyho sotva poloviční.(3.1.2012)

Masakr!! Nejlepší samostatný Clarksonův dokument o autech!!(24.4.2013)

Zase ten starouch dokazuje svůj smysl pro humor a výborné řidičské schopnosti. Závod 17ti litrového Brutusu (nebo kolik to bylo) proti BMW 1M byl vynikající. Jaké auto byste brali vy? 458...víc netřeba dodávat.(4.1.2012)

Top Gear bez ostatních moderátorů nějak nemá šťávu, zvlášť při Clarksonově posedlosti nejsilnějšími auty... Ale jako přehled těch nejrychlejších je to rozhodně zajímavé.(9.7.2013)

Pro mě prostě krása. A trošku bych doplnil Jorge-Z, protože Brutus měl 12 válců a 46 litrů.(13.2.2012)

Jestli se rádi smějete koncernu Volkswagen, tak tento díl rozhodně nevynechejte :-) A nezapomeňte, že "Renault Clio is the fastest car and James May is absolutely useless"(21.6.2012)

You can suck it, Mr. Fox.(24.11.2012)

Trochu slabší "Top Gear" bez Maya a Hammonda, ale tiež dosť dobré.(13.1.2013)