Je možné považovat vraždu v určitém smyslu za umění? Umění, pro které je inspirací právě smrt... (oficiální text distributora)

Diamant

Film by sa mohol chápať ako varovanie pred kultúrou smrti, no na druhej strane sú tu obavy, že ľahkovážnosť a zabíjanie v tomto filme, ktoré jasne a poriadne neodsúdil ani úplný záver, môže spôsobiť oslabenie citlivosti a rešpektu voči tajomstvu života... Film skončil príliš veselo na to, koľko zákerných vrážd sa v ňom udialo. Ich samotné zobrazenie je však primerané, bez zbytočných detailov. Spomeňme ešte jednu veľmi peknú myšlienku, ktorá sa dá vyčítať z tohto diela: Človek sa môže stať aj veľmi rýchlo slávnym, no len na chvíľu a za strašnú cenu... ()

klokyn

Divný film plný kecov a bez náznaku hororového napätia. Napriek tomu sa to dá dopozerať, hlavne kvôli feťákovi, ktorého hrá Jason Mewes a minimálne dvom pekným herečkám. Film poukazuje na to, že nie každý sériový vrah musí mať pokazené detstvo, alebo nejakú traumu. Chce si len zabiť pár ľudí, aby dokázal, že je aspoň v niečom talentovaný... ()

SOLOM.

Na tento film jsem narazil zcela náhodou a po jeho skončení jsem nestačil zírat, co všechno je vůbec možné natočit. Viděl jsem už spoustu nejrůznějších paskvilů a podivných filmů, ale tenhle by bezesporu vévodil předním příčkám (zvláště pak té druhé kategorie). Už od prvních minut mi bylo jasné, že se tady asi nějak zvlášť závratného scénáře nedočkáme, když vám většina herců přijde totálně sjetá v každé scéně. No není ani divu, když zde jednu z hlavních rolí dostal Jason Mewes. No a právě on je asi tím jediným (když nepočítám pohlednou Brandi Andres) světlým bodem v tomhle maglajzu. Ono chodit na přednášky profesora Hala vám taky moc klidného spaní nepřidá, mimo jiné když vám neustále vtlouká do hlavy, že každá vražda je svým způsobem umění, zvláště jste-li sériový vrah a dokážete vše s přehledem synchronizovat (nejlépe zabít co nejvíc lidí v jednom domě), tak aby si toho nikdo nevšiml. Takže už jistě tušíte, kamže se bud děj ubírat dále. Jenom mi pořád vrtá hlavou, proč se zde nachomýtli i takové hvězdy jako Jonathan Banks a Grace Zabriskie.30% ()

Hitman_47

Bože můj....na tomhle "něčem" je jen jedno pozitivum - Jason Mewes alias Jay (...on tady sice nevystupuje pod jménem Jay...ale chová se úplně stejně, dokonce má i travku...teď tu ale není Mlčenlivý Bob). ()

mysicka odpad!

Neuveritelna slatanina o studentikovi, ktery se rozhodl, ze na svem vecirku postupne pozabiji vsechny spoluzaky... A hororovy je na tomto snimku akorat tak scenar.. ()

• V poslední filmové roli je možné vidět Glenna Quinna, který téhož roku zemřel na předávkování heroinem. (SOLOM.)