Červená zima (TV film)

Crimson Winter

Deadly Seasons: Crimson Winter

Thriller

Francie, 2011, 93 min

dobrá zápletka ale výběr herců je katastrofa.Kamera to samé ,zdlouhavé záběry na nepodstatné věci a to klíčové jen obšlehli.A opravdu tam museli zakomponovat ty dva debilní vyšetřovatele?Milovala jsem francouzské krimi ale v posledních letech chtějí být světoví a to je na škodu.Není to mentalita Francouzů.Chesnais je ve své roli dobrý a ten zbytek mu dlá jen křoví.Dívat se ale budu i na další(24.11.2019)

Případ sériových vražd mladých dívek v době vánoc řeší zkušený komisař spolu s mladou inspektorkou a dvěma dalšími kriminalisty (nesvéprávně působícími idioty). Základ dějové linie není špatný, navíc je do ní zajímavě zakomponovaný dvojí život mladé (vcelku přitažlivé) inspektorky, který se významně promítá do vyšetřování. Lepší práce se scénářem a dialogy by určitě dílu pomohla. 55%.(15.2.2019)

• LadyPupu

Nejslabším článkem nejsou dialogy. Ono je to celé slabé jak 10x vylouhovanej pytlík s čajem. Francouzi ty kriminálky umí, ale tady si zrovna vybírali oddechový čas. Děj: nic moc. Napětí: nic moc. Pointa: nic moc.(29.4.2016)