Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

Animovaný / Dobrodružný / Akční

USA, 2012–2017, 47 h 50 min (Minutáž: 22–25 min)

Komentáře uživatele Gemini k tomuto TV seriálu

Nindža Korytnačky "po novu", v CGI, s poněkud "duševně krank" Kr(a)angem, tradičně směšně drsným Trhačem, omlazenou April, podivnými zlými mutanty, a zcela novou postavou, záporačkou(?) Karai. A se zvykem prodejných distribučních gay prostitutů zkracovat všechna jména - což zatím vyvrcholilo Ellou místo Cinderelly (a analogicky Elkou místo Popelky, což je LoboTomio). Kromě téhle úchylky všechno celkem dává smysl... na poměry sci-fi seriálu pro děcka, jehož hrdiny jsou antropomorfní ninjutsu želvy:) Baví mě zdejší verbální i vizuální humor (Booyakasha!;)), baví mě funkční vztahy mezi postavami (které v "těch mých" Želvách vlastně neexistovaly), nemám výhrady proti "své" a na poměry televizního seriálu dostatečné animaci. Bojové scény vypadají velmi slušně, želvy dokonce předvádějí se svými zbraněmi pozorovatelné techniky - bohužel pobíhání mezi laserovými paprsky v "náklon 45 stupňů už od kotníků, ruka se zbraní zapažená vzad" anime stylu se s tím dost tluče. Ale celkově prostě proč ne, už dlouho mě žádná aktualizace nějaké zavedené značky takhle nepobavila. Včetně nařachané úvodní znělky;) 80%(2.3.2015)