Kurýr (TV seriál)

• Německo

Transporter - Die Serie

Kuriér

Akční / Krimi

Kanada / Francie / USA / Německo, 2012–2014, 19 h 2 min (Minutáž: 45–52 min)

Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac, Andrea Osvárt, Andrew Martin-Smith, Eric Canuel, Rachel Skarsten, Joseph Kell, Julian Richings, Charly Hübner, Maria del Mar, Christopher Cordell, Lochlyn Munro, Uwe Ochsenknecht, Barry Flatman, Mike Dopud, Leela Savasta, Hannes Jaenicke, Christopher Jacot, Mark Ivanir, Chris Violette, Athena Karkanis, Jonathan Keltz, Chelsea Hobbs, Moon Dailly, Robert Maillet, David Atrakchi, Adam MacDonald, Jane McLean, Tattiawna Jones, Andrey Ivchenko, Daniel Fathers, Björn Thors, Elena Juatco, Alain Moussi, Katheryn Winnick, Eva Josefíková, Jade Chkif, Klára Issová, Andrew Bicknell, Alex Ozerov, Violante Placido, Lex Shrapnel, Farzana Dua Elahe, Kevin Jubinville, Ieva Lucs, Tom McKay, Kamel Laadaili, Marek Vašut, Miroslav Šimůnek, Kristína Svarinská, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Sonia Laplante, Austin Macdonald, Demore Barnes, Josh Blacker, Brad Borbridge, Luc Florian, Silvia Šuvadová, Emily Coutts, Laura de Carteret, Jason Gosbee, Hocine Choutri, Christine Tizzard, Sarah Allen, Lisa Berry, Flannan Obé, Alisen Down, Stephan Dubeau, Lukas Penar, R.J. Parrish, William deVry, Eric Woolfe, James Binkley, Karl Collins, Richard Clarkin, Amrou Al-Kadhi, Markéta Tannerová Šebesťáková, Tara Yelland, Dhaffer L'Abidine, Miroslav Lhotka, Daniel Rchichev, Jonathan Whittaker, John MacDonald, Amir El-Masry, Joseph Long, Shane Daly, Anna Hardwick, Stewart Arnott, Jasmin Geljo, François-Eric Gendron, Jochen Hägele, Wes Williams, Colette Stevenson, Dylan Ramsey, Jessica Phillips, Brigitte Kingsley, Greg Bryk, Ennis Esmer, Ted Atherton, Jordan Hayes, Alex House, Marco Bonini, Thomas Michael, James McGowan, Richard Brake, Justin Svoboda, Affif Ben Badra, Tyler Hynes, Silas Carson, Robert Cavanah, Moussa Maaskri, Pavel Bezděk, Ivan G'Vera, Vlad Ivanov, Hana Doulová, Róbert Nižník, Mark Rendall, Antonia Thomas, Ashley Walters, Petra Špindlerová, Karel Dobrý, Aden Gillett, Andrej Polák, Jana Stryková, Ester Geislerová, Miroslav Hrabě, Jan Kuželka, Elyse Levesque, Zdeněk Maryška, Jim Codrington, Callum Keith Rennie, Mark Lutz, David Richmond-Peck, Linda Thorson, Tamara Hope, Maurice Dean Wint, Lily Gao, Alex Martin, Mike 'Nug' Nahrgang, Kelly Fanson, Brendan Beiser, Rob Archer

Komentáře uživatele Ouwen k tomuto TV seriálu

Trošku jsem se pár uživatelů poptal, zda má cenu do tohohle vrazit čas. Jejich odpovědi jsou negativní, jako zdejší hodnocení. Ale přesto jsem zkusil první dva díly a kupodivu, není to tak špatnej seriál. Příště nebudu dbát na hodnocení tady, přijde mi, že většina má potřebu jen kritizovat. Jasně, sám jsem našel tolik chyb, ale souboje mají dobrou chorču a většina chvatů je dokonale vidět, ještě v prvním díle tomu tak nebylo, ale další díly to mají jinak a jsou lepší. Navíc, hlavní hrdina je fakt týpek, má charizma. Není to Statham, ale způsoby filmového Kurýra jsou i zde, navíc jeho černá Audi je fakt kus. Pěkné holky, nahota, spousta akce a zajímavé náměty, i když klišovité dialogy. A to intro je fakt bezvadný. Uvidím jak to bude dál. Navíc každej díl uteče, jako voda, tak co chtít víc?! Na nelogičnosti a chyby v tomhle seriálu seru. Chtěl jsem pobavit a dostal jsem prozatím ještě větší kus zábavy. 9/10 po první sérii. Druhá série obsahuje lepší levelost v bitek, sice mne mrzí, že několik chvatů je umělejch a nezapadá, ale jinak si nemám moc nač stěžovat. Jasně, že kaskadér musel občas zastupovat Vanceho při kopech, ale v dalších dílech Vance už sám kope a nevede si zle. Ještě lépe předvádí chvaty, výborné bloky a nějaké prvky Wing Chunu jsem viděl, nejlepší souboj je teda z prvního dílu ve výtahu s Maďarem a chválim i minimum střihů, především v posledním díle nebyl dokonce jediný střih a Vance se pěkně zapotil, ale předvedl dobrej fight. A bitky jsou nejlepší akční složkou. Přestřelek moc není, jsou však pěkně Rkové. A Vance je sympaťák, má vynikající hlášky, charisma, jeho parťák Jules je v pohodě a Cat, která hledá zákazníky šíleně sexy. A Tarkoni, u něj mne mrzí, že nemá moc prostoru. Bohužel, většinou jsou ve druhé sérii nezajímavé náměty, nějaká vata se najde a scénář je dost nestabilní, strašně slabej. A s tím koncem z posledního dílu nejsem spokojen. Mohlo to bejt lepší, ale co už.(26.5.2014)