The Love We Make

Hudební / Dokumentární

USA, 2011

Dokument z doby bezprostředně po 9/11, kde hodinu sledujeme pohodáře McCartneyho, kterak jezdí autem, chodí po ulici mezi běžnými lidmi, dává rozhovory v televizi a zkouší na koncert, jenž se odehraje v poslední půlhodince - za hasiče/oběti teroristického útoku.(16.1.2012)

• surprise

Paul McCartney se černobíle a zrnitě a to i v případě blue ray,prochází po 11.9.2001 po NY a baví se s lidma, podává jim ruku a je trpělivý i k bezdomovcům (asi). Pak hupsne do koženého interiéru luxusního bouráku, vtipkuje s osobním řidičem a odfrčí do jiné ulice, aby se nakonec ocitnul na benefičním koncertu pro hasiče, kde ve zkrácené verzi uslyšíme nejen jeho, ale i Jamese Taylora, Micka Jaggera, Peta Townshenda (atd.) a z hercú se tam mihne Jim Carrey, Leonardo DiCaprio, Harrison Ford a z politiků Bill Clinton. V zákulisí se potkáte s Paulovou dcerou Stellou a třeba i se Steve Buscemi. Nejkurióznější pro mě bylo objetí Paula s Ozzym Osbournem, nicméně filmový nebo hudební zážitek jsem z toho velký neměl, pouhý dokument doby. Při neznalosti angličtiny o to hůř.(16.2.2012)