poster

Vánoční Růženka (TV film)

Komedie

Československo, 1986, 33 min

 • MickeyStuma
  ***

  Kratičká lehce úsměvná televizní povídka z období vánoc, která je tak absurdní, až je miloučká. Vzbuzuje soucit nad starou paní z domova důchodců, vyvolává úsměv nad ztřeštěností mladíka a jeho divoké noci a také radost nad narozením dítěte. Vlastně dává takové poselství, že si lidé mají pomáhat. Může se vám to totiž velmi dobře vyplatit. Ryze televizní tvorba má svá specifika a ta je tady v plné míře naplněna.(26.12.2014)

 • Tom_Lachtan
  **

  očekávaná nekvalita, ignoroval sem varování v podobě faktu, že komedie o sobě musí prohlašovat, že je úsměvná. Děj byl nudný, nijaký a ani nic dalšího nemělo moc šancí být dobrými(25.12.2012)

 • sator
  **

  Scénárista Joneš...(25.12.2017)

 • otík
  ***

  Naprosto pohodová malá štědrovečení komedie o nástrahách osudu v dobách, kdy neexistovaly mobily a lidé se museli spolehnout na létání do telefonní budky třeba i v případě porodu. A při tom se dalo prožít spoustu dobrodružství a potkat spoustu lidí, třeba i jednu opuštěnou babičku. Hudba: Milan Gaginský & Bohumil Lepič(28.12.2012)

 • LadyPupu
  *

  Tady je to celé špatně. Manžel, kterej má doma těhotnou manželku, zlomí si nohu a jde do hospody je prostě blb. Jsem čekala, že se vylije jak váza. Nevylil. Místo toho potkal paní Rosůlkovou. A pak jí zase ztratil a pak jí zase potkal... A jedna hvězda je až až.(26.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace