Reklama

Reklama

Čas před explozí

  • USA Time Under Fire (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

FBI vyslýchá muže, který tvrdí, že přichází z roku 2077, aby se pokusil zachránit svět před zkázou a vypráví vyšetřovatelům svůj příběh. Jmenuje se Alan Deakins, je velitelem válečné ponorky USS Alabama a také jediným členem posádky, který přežil katastrofu během níž zmizela ponorka v záhadném Bermudském trojúhelníku. Deakins je umístěn na psychiatrické klinice, kde se o něj začne zajímat Lance McCarthy, vyšetřovatel paranormálních jevů, který přesvědčí washingtonského politika Charlese Braddocka, aby sponzoroval jeho vyšetřování a pokusy zjistit, co se vlastně na moři stalo. S novou ponorkou a posádkou se vydají na místo záhadného zmizení a potká je stejný osud. Projdou přechodně otevřenou b ránou mezi dvěma časy a ocitnou se v roce 2077. Tady jsou však zajati Braddockem, který se stal vládcem světa zničeného globální katastrofou. Zajatcům se naštěstí podaří uprchnout a připojí se k podzemnímu hnutí odporu, které vede Deakinsův vnuk John. S jeho pomocí se pokusí vrátit do své vlastní doby, aby se tu pokusili změnit události, které povedou k celosvětové katastrofě a Braddockově krutovládě. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

PetrPan2 

všechny recenze uživatele

uf, to zas byla ale laciná blbost... ovšem pokud máte rádi béčková sci-fi i s jejich logickými chybami, topornými hereckými výkony, ještě topornějším scénařem a absolutně nejtopornějšími dialogy... k tomu navrh nějaké to przněníčko sličné důstojnice (Linda Hoffman)... tak v tom případě mohu doporučit, budete se skvěle bavit. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Nízkorozpočtová akčná herecká banda v sci-fi snímku, v ktorom je akcie nadmieru. Radšej by jej ale mohlo byť menej, pretože zaujímavá určite nie. Zápletka nie je zlá, ale jej spracovanie má veľmi ďaleko od filmového zážitku. Až na priehrštie výbuchov sú efekty lacné, s maskami sa veľmi nepiplali a tiež sa tu nájde aj niekoľko nelogičností (a to neberiem v úvahu ešte to cestovanie v čase). Hodnotenie: 35% ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Náhodou dobré sci-fi béčko, ktoré sa začne ako seriózna epizódka Aktov X o záhade v Bermudskom trojuholníku, ale potom sa to zmení na sci-fi plné časových paradoxov odohrávajúce sa v postapo budúcnosti a zároveň súčasnosti. Je tu aj kopa známych ksichtov. Či už exhviezd alebo aj budúcich hviezd a všetci sa celkom snažia. Príbeh je plný rôznych šokujúcich odhalení a vo finále sa dočkáme aj pár pekných prestreliek a pôsobivej naháňačky plnej cool výbuchov, ktorú zrecyklovali následne vo filme Nautilus. Dej sa chvíľu odohráva aj na ponorke, ktorá pôsobí uveritelne jak z vonku, tak aj interiérové zábery. Scény v postapo zničenej fabrike vyzerajú tiež autenticky. Záver je typicky béčkovo otvorený pre ďalšie pokračovanie. S trochu premakanejším scenárom, štýlovejšou akciou a svižnejším rozbehom (prvých 20 minút sa fakt vlečie) by to bolo fakt skvelé sci-fi béčko. Ale aj tak to stojí za jedno pozretie. Fanúšikovia rôznych sci-fi seriálov by mali byť spokojní. 5/10. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

To je strašná splácanina. :-) Vypadá to strašně televizně, obě holky ukážou prsa a hodně se tu v poslední půlhodině střílí, aby to jak bylo akční. Ale jinak si autoři tuhle něco vzali z Terminátora, tamhle z Cyborga, potom z Philadelhpia Experiment, dokonce ze Star Wars a Klonových válek, a pronajali si jedno patro v nějaké komerční budově s výtahem a jedno skladiště (někdy je až směšné, jak pořád probíhají jednou podzemní chodbou a jedny dveře slouží jako různé dveře do různých místností, ale jsou furt stejné) a někde si nechali udělat modýlky ponorek. Logických děr a směšného chování postav je tolik, že se to už brzy nedá počítat ani na prstech několika rukou. Ale zase tu hraje Jeff Fahey, kterého jsem si oblíbil v seriálu Marshall, a jak už jsem psal, obě holky ukážou kozy. Takže suma sumárum dvě hvězdy. ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Co do námětu velice ambiciózní dílko, ale když nejsou prachy a navíc to nejsou tvůrci schopní aspoň trochu odlehčit, tak z toho musí zákonitě vyjít takováhle trapná překombinovaná píčovina. Tenhle film prostě chce bejt nečím čím bejt nemůže a ani se všema těma vykrádačkama mu to nepomůže k tomu aby byl zábavnej. Nezachrání to ani Jeff Fahey, nezachrání to ani záporák co vypadá jak císař ze Star wars. Nezachrání to ani vnuk Faheyho co vypadá jak Russell z Útěku z New Yorku. Je to shit kterej nezachrání ani svěcená voda.5% ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama