Setkání s hvězdou: Vilma Cibulková (TV film)

Povídkový

Česko, 2011, 98 min

• Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Prostředí 1/10/// +důkaz že Vilma Cibulková dokáže zahrát cokoliv a ke všemu velice uvěřitelně, stejně tak i ostatní herci hrají velice dobře -hodně podivné příběhy, tíhnoucí ke thrilleru, což se mi ale vůbec nelíbilo, navíc v závěru byl konec vždy utnutý a už si člověk mohl jenom domýšlet jak to s hlavní postavou dopadlo, a navíc většina postav byla z kategorie dost slizkých, v lepším případě jenom podivných/// Opět zmíním: vůbec se mi to nelíbilo. Pokud krátká povídka, tak ať je raději zábavná. Ale v tomto případě kdy je jeden film úzkostnější než ten druhý a dobrého konce se ani v jedné nedočkáme. To není nic příjemného pro toho kdo chce u televize trávit oddychový večer. Povídky jsou náročnější a ne každý je stráví./// Celkem 29%///(1.1.2012)

Tak nevím, ... je ta Vilma opravdu taková výtečná herečka, že dokáže věrně ztvárnit tak odpudivé psychicky nevyrovnané typy žen a přitom je ve svém vlastním osobním životě příjemná a psychicky vyrovnaná nebo se ve skutečnosti jedná o role šité Vilmě přímo na míru jejího osobního přirozeného charakteru a vlastně ani nic hrát nemusí? Rád bych věřil v tu první variantu. PS: přál bych paní Vilmě také nějaké charakternější a pozitivnější filmové role např. laskavých a milých žen, nebo definitivně spadne do šuplíku herců, u kterých divák už nikdy nepřijme jinou, než kontroverzní postavu.(4.1.2012)

Nehodnotím režii, kameru, hudbu... Hodnotím tři skvělé i celkem ujetě vtipné příběhy a zejména skvělou a výbornou, výjimečnou Vilmu Cibulkovou. Tři naprosto odlišné polohy a pokaždé tak bravurně věrohodná. Nooo, klobouk dolů. Má můj bezmezný obdiv. Ještě větší než doteď. A ještě nesmím zapomenout na Jiřího Langmajera a pána Kukuru.(11.12.2011)

Nemám moc rád Klímu, ale tohle se povedlo. Snad jedině některé detaily by zasluhovaly trochu lépe vypointovat... Vilma Cibulková na jedničku, dokáže zahrát bravurně úplně všechno, o jejích komediálních schopnostech vůbec nemluvě. Jen možná někdy malinko přehrávala v ne úplně vhodných okamžicích, ale to jen, že už fakt nemám do čeho bych si rýpnul :-).. A super Juraj Kukura.(11.12.2011)

Konečně něco, na co se dá koukat. Vilma Cibulková je bezesporu skvělá herečka. Příběhy různých povah , poruch osobností a psychopatických postižení žen, zahrála na výbornou. Vůbec mi nevadilo, že příběhy nemají jasné konce. Konečně se musí divák taky trochu namáhat a zapojit svoji vlastní fantazii a představivost. A to v dnešním, naservírovaném světě plném efektů, opravdu chybí. Celkové zpracování bylo pro mne ulehčujícím pocitem, že dokážeme natočit taky něco ,,normálního“.(8.1.2012)

• - V příběhu Louisa spravuje Juraj Kukura Vilmě Cibulkové coby opravář pračku, paradoxně ve skutečném životě neumí ani prát. (Olík)

• - Ve 2. příběhu "Luisa" má Vilma Cibulková na stěně obraz tehdejšího životního partnera Miroslava Etzlera. (sator)