Reklama

Reklama

Vzkvétání

(neoficiální název)
  • USA Thrive

Obsahy(1)

Dokument který se snaží nastínit konspirační teorie globálního měřítka. Foster Gumble je jedním z autorů a zároveň průvodce celého filmu, kde předkládá své teorie, které následně obhajuje pomocí svých tvrzení. Do hledáčku si bere především alternativní zdroj energie, UFO, finanční systém, a ty kteří vládnou zemi.
Na webových stránkách "http:www.thrivemovement.com" se dá dozvědět nejen více o daných teorích, ale i o tom jak může k lepšímu světu přispět každý z nás. (Expertt)

(více)

Recenze (36)

teutates odpad!

všechny recenze uživatele

To za co Einstein dostal nobelovku, tenhle děda viděl v 10. letech v busu na cestě do školy, jo a nejenom viděl, no dokonce vnitřně cítil. Já v jeho letech tahal kačera, ale to je jiné story. Každopádně tzv. torus pojí vše + všechny ostatní dnešní konspirace do jednoho děda sváže a jebne do jedné garáže. Nechtěl sem dávat odpad, no s odstupem času při vzpomínce na deduška jak čmára rukama do prázdná a já mněl možnost vidět ty vizuální orgie a poslouchat ty jeho nahulený keci, ach jo... ()

dr.horrible odpad!

všechny recenze uživatele

Prečo som to vydržal dokonca? Mám takú zásadu, nikdy nehodnotím niečo, čo som nevidel celé. A ja som tam ten odpad proste chcel dať.. Strašné niečo. Manipulácia s faktami, vytrhávanie z kontextu, demagógia a tupé lži, a do toho zábery na podvíživených afrických černoškov, ľudí trpiacich, zakaždým keď šlo o "realitu"; a ľudí smejúcich sa a šťastných, vždy keď sa rozoberali alternatívne zdroje a zaručený život v blahobyte zadarmo pre všetkých. Mimo iného sa dozviete, napríklad že za všetkým sú špirály a všetko, VŠETKO, každý tvar, kresba, bytosť a hovno na tomto svete, sa dá otočiť, pretočiť, alebo úplne zmeniť, a zakaždým vám z toho vyjde zas tá istá špirála! Celý tento pseudodokument je postavený na možnosti lepších zajtrajškov, na princípe "možno to bude fungovať a ja tomu verím", neustále si protirečí, a jedna z hlavných myšlienok pozostáva z faktov, že za a) všetko je ovládané, každý pokus o zmenu je vždy zažehnaný, nikto to nemôže zmeniť; b) nevieme o tom; c) možme to zmeniť, pretože veľká časť sveta o tom už vie a nikto ju pritom nezastaví. Imbecilný, trápny, konšpiračný grc. Úbohosť, nehodná ani opovrhovania. Odpad. Materiál pre Crofťáka ()

Reklama

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Ne příliš originální, ale docela povedený konspirační dokument o poměrech na té naší Zemi. Dokument je dost dobře srovnatelný například s druhým Zeitgeistem, který poráží díky poutavému začátku s T(h)orem a taky díky smířlivější vizi budoucnosti. Jádro problému je pořád stejné - peněžní multiplikátor, FED, zde se taky hodně útočí na Rockefellera s Morganem. Film je zbytečně dlouhý, ale v rámci žánru a tématiky to na slabší 4* je. 75% ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Přes svoji stopáž a jistou rozvleklost vlastně film neřekl nic víc, než co zjistíte u různých podobných konspiračních videí na YouTube. Jak to s těmi kruhy v obilí, tak rozbory současné ekonomiky, že moc patří jen úzké skupince nejbohatších. Zde vše v jednom, ale přesto nic navíc. (Tedy kromě těch mnohostěnů, ale tam třeba tvorba mnohostěnu z I-Ťing mi přišla hodně násilná.) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Takové milé dvouhodinové povídání o tom, v jak moc zkaženém světě žijeme. Pan průvodce povídá opravdu o lecčem a některé informace mi přišly maximálně zcestné. Především narážím na část o tom jeho torusu, který viděl ve věcech a obrazcích, kde já bych ho neviděl ani po hodně silné droze, kterou bych přijal nitrožilně a v zakázaném množství. Tuhle část budu předstírat, že jsem neviděl. Zbytek jsou klasické konspirační teorie o všech těch Rockefellerech, Rotschildech a dalších pánech, kteří se uměli narodit. O tom jak ovládají a manipulují celý svět. Z tohoto soudku už jsem toho slyšel napovídáno vážně hodně. Tento dokument se převážně opakuje, ale opakování je matkou moudrosti. Přiznám se, že s těmito teoriemi skoro až do posledního slůvka, BOHUŽEL, souhlasím, takže jsem si to poslechl rád. Už mohu pouze vzpomínat na dobu, kdy všechno co jsem si přečetl v novinách, nebo zahlédl v televizi bylo svaté a nikdo by mi to nevyvrátil. To však trvalo asi tak do mých 12 let, než jsem začal přemýšlet. O pár let později jsem narazil na Zeitgeist, který mi moje domněnky potvrdil a bylo hotovo. Dnes už v televizi koukám výhradně na sportovní kanály. Tento dokument se dost liší od ostatních hlavně odvážnými a vydařenými efekty, které ho celý provází. Takové studio v obláčcích, v pozadí čistá říčka nebo hory. To v podobných dokumentech moc k vidění není. K tomu všemu hraje poklidná hudba. Až je to místy vtíravé zbytečně moc. Myslím si, že podobné dokumenty nikomu neuškodí. Dle mého úsudku se o nich ví méně než by mělo. Každý by měl mít přeci právo vyslechnout si odvážné tvrzení a udělat si na něj svůj názor. Já podobné konspirační dokumenty miluji. Klidně mohou rozebírat i zdánlivě nesmyslné tvrzení. Moje mysl je otevřená prakticky všemu. Řekl bych, že zavrhnout něco, aniž by tomu člověk věnoval chvíli pozornosti a přemýšlení není určitě ten správný postup. Tento dokument je docela poutavý, ale spíše bych doporučil výše odkazovaný Zetgeist. Ten je v každičkém ohledu lepší. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Po stránce vizuálních efektů se na dokumentu podílelo Liquidbuddha studios - Vizionářské efekty pro vědomou evoluci. Animační a vizualizační studio soustředující se na převádění vědeckých, esoterických a duchovních konceptů do přesvědčivých, vysokých kvalit pro film, web nebo vysílání. (Happyyz)

Reklama

Reklama