Vzkvétání

(neoficiální název)
  • USA Thrive

Dokument který se snaží nastínit konspirační teorie globálního měřítka. Foster Gumble je jedním z autorů a zároveň průvodce celého filmu, kde předkládá své teorie, které následně obhajuje pomocí svých tvrzení. Do hledáčku si bere především alternativní zdroj energie, UFO, finanční systém, a ty kteří vládnou zemi.
Na webových stránkách "http:www.thrivemovement.com" se dá dozvědět nejen více o daných teorích, ale i o tom jak může k lepšímu světu přispět každý z nás. (Expertt)

teutates odpad!

To za co Einstein dostal nobelovku, tenhle děda viděl v 10. letech v busu na cestě do školy, jo a nejenom viděl, no dokonce vnitřně cítil. Já v jeho letech tahal kačera, ale to je jiné story. Každopádně tzv. torus pojí vše + všechny ostatní dnešní konspirace do jednoho děda sváže a jebne do jedné garáže. Nechtěl sem dávat odpad, no s odstupem času při vzpomínce na deduška jak čmára rukama do prázdná a já mněl možnost vidět ty vizuální orgie a poslouchat ty jeho nahulený keci, ach jo... ()

dr.horrible odpad!

Prečo som to vydržal dokonca? Mám takú zásadu, nikdy nehodnotím niečo, čo som nevidel celé. A ja som tam ten odpad proste chcel dať.. Strašné niečo. Manipulácia s faktami, vytrhávanie z kontextu, demagógia a tupé lži, a do toho zábery na podvíživených afrických černoškov, ľudí trpiacich, zakaždým keď šlo o "realitu"; a ľudí smejúcich sa a šťastných, vždy keď sa rozoberali alternatívne zdroje a zaručený život v blahobyte zadarmo pre všetkých. Mimo iného sa dozviete, napríklad že za všetkým sú špirály a všetko, VŠETKO, každý tvar, kresba, bytosť a hovno na tomto svete, sa dá otočiť, pretočiť, alebo úplne zmeniť, a zakaždým vám z toho vyjde zas tá istá špirála! Celý tento pseudodokument je postavený na možnosti lepších zajtrajškov, na princípe "možno to bude fungovať a ja tomu verím", neustále si protirečí, a jedna z hlavných myšlienok pozostáva z faktov, že za a) všetko je ovládané, každý pokus o zmenu je vždy zažehnaný, nikto to nemôže zmeniť; b) nevieme o tom; c) možme to zmeniť, pretože veľká časť sveta o tom už vie a nikto ju pritom nezastaví. Imbecilný, trápny, konšpiračný grc. Úbohosť, nehodná ani opovrhovania. Odpad. Materiál pre Crofťáka ()

S.Quentin QUALE

Ne příliš originální, ale docela povedený konspirační dokument o poměrech na té naší Zemi. Dokument je dost dobře srovnatelný například s druhým Zeitgeistem, který poráží díky poutavému začátku s T(h)orem a taky díky smířlivější vizi budoucnosti. Jádro problému je pořád stejné - peněžní multiplikátor, FED, zde se taky hodně útočí na Rockefellera s Morganem. Film je zbytečně dlouhý, ale v rámci žánru a tématiky to na slabší 4* je. 75% ()

honajz

Přes svoji stopáž a jistou rozvleklost vlastně film neřekl nic víc, než co zjistíte u různých podobných konspiračních videí na YouTube. Jak to s těmi kruhy v obilí, tak rozbory současné ekonomiky, že moc patří jen úzké skupince nejbohatších. Zde vše v jednom, ale přesto nic navíc. (Tedy kromě těch mnohostěnů, ale tam třeba tvorba mnohostěnu z I-Ťing mi přišla hodně násilná.) ()

Frajer42

Takové milé dvouhodinové povídání o tom, v jak moc zkaženém světě žijeme. Pan průvodce povídá opravdu o lecčem a některé informace mi přišly maximálně zcestné. Především narážím na část o tom jeho torusu, který viděl ve věcech a obrazcích, kde já bych ho neviděl ani po hodně silné droze, kterou bych přijal nitrožilně a v zakázaném množství. Tuhle část budu předstírat, že jsem neviděl. Zbytek jsou klasické konspirační teorie o všech těch Rockefellerech, Rotschildech a dalších pánech, kteří se uměli narodit. O tom jak ovládají a manipulují celý svět. Z tohoto soudku už jsem toho slyšel napovídáno vážně hodně. Tento dokument se převážně opakuje, ale opakování je matkou moudrosti. Přiznám se, že s těmito teoriemi skoro až do posledního slůvka, BOHUŽEL, souhlasím, takže jsem si to poslechl rád. Už mohu pouze vzpomínat na dobu, kdy všechno co jsem si přečetl v novinách, nebo zahlédl v televizi bylo svaté a nikdo by mi to nevyvrátil. To však trvalo asi tak do mých 12 let, než jsem začal přemýšlet. O pár let později jsem narazil na Zeitgeist, který mi moje domněnky potvrdil a bylo hotovo. Dnes už v televizi koukám výhradně na sportovní kanály. Tento dokument se dost liší od ostatních hlavně odvážnými a vydařenými efekty, které ho celý provází. Takové studio v obláčcích, v pozadí čistá říčka nebo hory. To v podobných dokumentech moc k vidění není. K tomu všemu hraje poklidná hudba. Až je to místy vtíravé zbytečně moc. Myslím si, že podobné dokumenty nikomu neuškodí. Dle mého úsudku se o nich ví méně než by mělo. Každý by měl mít přeci právo vyslechnout si odvážné tvrzení a udělat si na něj svůj názor. Já podobné konspirační dokumenty miluji. Klidně mohou rozebírat i zdánlivě nesmyslné tvrzení. Moje mysl je otevřená prakticky všemu. Řekl bych, že zavrhnout něco, aniž by tomu člověk věnoval chvíli pozornosti a přemýšlení není určitě ten správný postup. Tento dokument je docela poutavý, ale spíše bych doporučil výše odkazovaný Zetgeist. Ten je v každičkém ohledu lepší. ()

• Po stránce vizuálních efektů se na dokumentu podílelo Liquidbuddha studios - Vizionářské efekty pro vědomou evoluci. Animační a vizualizační studio soustředující se na převádění vědeckých, esoterických a duchovních konceptů do přesvědčivých, vysokých kvalit pro film, web nebo vysílání. (Happyyz)