Totohle filmu jsem se bál jak čert kříže, a to z důvodu že Cardoneho předešlý titul je Tintorera(nebo spíše spolupráce) kterej byl šíleně debilní a o ničem, naneštěstí tohle je o něco víc. Bál jsem se že film který trvá přes dvě hodiny nemůže utáhnout jen parta lidí ztroskotána na lodi, ale budiž dopadlo to dobře. Věděl jsem že nemůžu čekat nijak moc ale dostal jsem kvalitní dílo. Sice tu občas zavládne nuda(to hlavně scény na souši kterých je ale minimum), ale přes to jsem film dokoukal bez problémů. Kdo čeká čistě žraločí film bude zklamán, žralok se tu vyskytuje málokdy a v prvních 80 minutách skoro vůbec. Nejvíce mi vadila vražda psa, to si rejža mohl odpustit. Stejně tak délku filmu, neříkám já se bavil a moc mě to nenudilo ale mohl to zkrátit. Pár postav tu bylo krajně nepříjemných a ani s jednou jsem moc nesympatizoval. Ale jak říkám dokoukal jsem to v pohodě.(11.1.2012)