Reklama

Reklama

Zambezia

  • Jihoafrická republika Zambezia (více)
Trailer 1

Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (90)

Norino12 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemný rodinný animovaný film. Krásne prostredie, pekné zvieratká a zaujímavý príbeh. Koniec koncov to celkovo pôsobí príjemne a dieťa sa pri tom určite nudiť nebude. Ak mám hovoriť za seba tak v tomto prípade ide o jednu z lepších rozprávok poslednej doby. Samozrejme z môjho pohľadu sú aktuálne najlepšie na tom animáky Brave, Despicable Me a Croods. Ak si chcete spraviť s deťmi príjemný večer tak určite odporúčam. ()

metalmaus 

všechny recenze uživatele

Nevim, proč k docela pěkné animaci jsou ptáci jak pokrytí texturou. A hlavně to statické pozadí!? To musí bejt, aby se na stromě pohnul lísteček, na obloze mrak. U filmu, kde jsou hlavní hrdinové ptáci, kteří buď sedí na stromě nebo letí na obloze, to po chvíli začne pekelně rušit. Každopádně příběh s osvědčenou linkou, sem tam vtip a celkem dobrá hudba. ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

Bájná to země. Zaslíbená všem ptákům bez rozdílu. Ptačí město bylo moc hezky nápaditě vymyšleno. Být ptákem, tak chci žít právě tady. Tvůrci si dali záležet. To se mi líbilo. Byla jsem ohromená stejně jako sokol Kai, jehož očima vše sledujeme. Lítání z jeho pohledu bylo super. Vodní hladina vypadala téměř jako skutečná. Není to kdo ví jak originální příběh, ale byl roztomilý a příjemný. Je tu pár drsných momentů i dojemná scéna. Chvilkami mi tenhle film připomínal Madagaskar. Viděna dabovaná verze. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Držte se ptáčata, před námi je silná turbulence...............Však mi do tý Zambezie doletíme.................... Příjemná hudba, krásná animace, dobrý zvuk a zajímavý příběh o lásce, přátelství a legraci. CITÁT - Tak jsme tady, vybalíme a hurá do baru................. Co dodat, Ačkoliv už jsem starší člověk bavil jsem se i u této pohádky. Tak se bavte také. CITÁT - Pusť mě, čápe jeden šílená................ ()

torn666 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je takovy kolega animaku "Rio" - taky o ptacich a ze stejneho roku. U mne z tehle dvou vychadzi jako ten lepsi prave "Zambezia", je hezci na pohled s dejem vhodnym spis pro deti ale i starsi to snesou skouknout. Celkove lehce nadprumerna pocitacove animovana komedie ktera by snesla srovnani treba i se velmi dobrym CG(kdo by nevedel - CG je Computer Graphic) animakem "Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole - Legenda o sovích strážcích" (mimochodem odveci dlouhy nazev :-). Pro mne tedy "Zambezia" trochu slabsi 4*. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (2)

  • První film Samuela L. Jacksona s ratingem "G". (Cheeker)
  • Jedná se o jeden z prvních filmů pořízených v Africe, který byl natočen technologií stereo scopic 3D. (AngelusCZ)

Reklama

Reklama