poster

Zambezia

 • Jihoafrická republika

  Zambezia

 • Jihoafrická republika

  Adventures in Zambezia

 • Slovensko

  Zambézia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zagros
  **

  Tady to moc nezafungovalo. Film měl krásnou grafiku a tisíckrát osvědčený a použitý příběh. No a tím jsem s plusy (?) asi skončil. Nebylo to vtipné, napínavé a hlavně ani v nejmenším originální. Musím se přiznat, že na film jsem se díval celé čtyři večery, protože jsem u něj třikrát usnul. Pokud by to byl první animák, který jsem v polední dekádě viděl, možná by si vysloužil i čtyři hvězdy. Bohužel není a tak s bídou dostane dvě.(27.11.2015)

 • Y2ORSI
  **

  je to barevné a hýbe se to. Prostě další animák, který se nijak nevybočuje z řady. Za pár hodin nebudete vědět, že jst ho viděli. Až tady jsem si všiml, že je to z JARu, proto asi animace není nijak úžasná, ale ani neurazí. Pokud máte děti, vemte je do kina a udělejte si u nich plusové body, jinak nemá cenu tenhle film vyhledávat(24.4.2013)

 • korbitch22
  *

  Nejvíc mě na tomhle filmu pobavil LIVINGVŘEDŮV komentář......''krásná grafika'', pro mentálně retardované to tak bez debat je.Laciný a tuctový animák, který nenabídl jedinou sympatickou postavičku či hlášku a příběhově nijak nemá šanci obohatit animovaný filmový svět.Tyhle laciné pokusy se nějak uplatnit ve světě plném Shreků a Draků prostě nemají sebemenší šanci, možná zajímavým námětem a vtipným scénářem, bohužel, Zambezia nemá ani jedno.15%.(27.12.2014)

 • tatanapope
  ***

  Pohádka hlavně o ptácích byla pěkná a dobře se na ní koukalo , ale člověk od toho očekává tak nějak víc . Tak hezká a dobře zpracovaná pohádka a tak málo zábavy . Poslední dobou se mi čím dál víc zdá , že u novějších pohádek tohoto tipu jde spíš o image toho , jak to bude vypadat , než o děj samotný a to je škoda .(4.5.2015)

 • Franc1s
  ***

  Nějak jsem očekával, že nic nového a světoborného to nebude, ale až tak:D Ano asi 4krát jsem se z plna hrdla zasmál, dál už nic. Naopak jsem se začínal nudit. Líbila se mi ale ta pestrobarevná grafika - to se musí nechat a občas i ta africká hudba, bohužel chybělo více vtipu.. Jinak pro děcka jako dělaný, na kino bych určitě nešel, ale doma by jim to šlo pustit :) 5/10(13.5.2013)

 • - První film Samuela L. Jacksona s ratingem "G". (Cheeker)

 • - Jedná se o jeden z prvních filmů pořízených v Africe, který byl natočen technologií stereo scopic 3D. (AngelusCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace