Reklama

Reklama

Zambezia

  • Jihoafrická republika Zambezia (více)
Trailer 1

Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (89)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Nejvíc mě na tomhle filmu pobavil LIVINGVŘEDŮV komentář......''krásná grafika'', pro mentálně retardované to tak bez debat je.Laciný a tuctový animák, který nenabídl jedinou sympatickou postavičku či hlášku a příběhově nijak nemá šanci obohatit animovaný filmový svět.Tyhle laciné pokusy se nějak uplatnit ve světě plném Shreků a Draků prostě nemají sebemenší šanci, možná zajímavým námětem a vtipným scénářem, bohužel, Zambezia nemá ani jedno.15%. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Rodinný animák se slušnými animacemi, ze kterého budou malé děti unešeny a dospělého, který nemá žádné extra očekávání, neurazí. Dobře namluveno, hudba ucházející, příběh jednoduchý přímočarý, jak už to u podobných animáků bývá. Připomíná Soví strážce a mně se líbil. # [viděno: monitor, 5.1, no sub] # příběh 6 | hudba 7 | humor 1 | akce 5 | napětí 2 | pustil bych si znovu 6 ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Držte se ptáčata, před námi je silná turbulence...............Však mi do tý Zambezie doletíme.................... Příjemná hudba, krásná animace, dobrý zvuk a zajímavý příběh o lásce, přátelství a legraci. CITÁT - Tak jsme tady, vybalíme a hurá do baru................. Co dodat, Ačkoliv už jsem starší člověk bavil jsem se i u této pohádky. Tak se bavte také. CITÁT - Pusť mě, čápe jeden šílená................ ()

PinokKio 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale nějak se mi vybavují Ajťáci a jejich výprava na muzikál Gay. Problém ovšem je, že já oproti většině publika tam nemám ptáky rád .. a že jich v Zambezii je! Trošku jsem fandil tomu extra přerostlému leguánovi, aby je komplet vyhubil nebo alespoň nějak radikálně upravil jejich počet, jenže to by bylo dětského pláče a maminčina hubování, že si moc ptáků neužily. Tak aspoň že tam umře ten marabu hned na úvod, to si zaslouží pochvalu .. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Moc hezký animák, ke konci se mi chtělo i trochu brečet, ale udržela jsem se. Má to takovou skvělou přátelskou, rodinnou a týmovou tématiku. Rozhodně mě to pobavilo. Akce je tam dostatek a příběh také není nudný. Je lepší to vidět v originále, jelikož je skvěle poznat koho mluví černoši, což je super okořenění. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o jeden z prvních filmů pořízených v Africe, který byl natočen technologií stereo scopic 3D. (AngelusCZ)
  • První film Samuela L. Jacksona s ratingem "G". (Cheeker)

Reklama

Reklama