• Jihoafrická republika

• Jihoafrická republika

Adventures in Zambezia

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jihoafrická republika, 2012, 79 min

Rodinný animák se slušnými animacemi, ze kterého budou malé děti unešeny a dospělého, který nemá žádné extra očekávání, neurazí. Dobře namluveno, hudba ucházející, příběh jednoduchý přímočarý, jak už to u podobných animáků bývá. Připomíná Soví strážce a mně se líbil. # [viděno: monitor, 5.1, no sub] # příběh 6 | hudba 7 | humor 1 | akce 5 | napětí 2 | pustil bych si znovu 6(23.9.2012)

• FFilipCZ

VÝZVA 2015: Animáky mě většinou nezklamou, ale tento byl bohužel hodně jednoduchý se slabou animací a předvídatelným dějem.(19.8.2015)

• B-Boy1

Rozprávka fakt len pre malé, hlúpe deti. Na toto sa pozerať nedalo.(15.7.2013)

Veľmi málo vtipu na to, že sa jedná o animovanú komédiu. A aj príbeh je tak silne predvídateľný, že dospelý divák z toho nemá ozaj nič. Pre deti to môže byť, ale aj tak je to strata času...(22.5.2013)

• korbitch22

Nejvíc mě na tomhle filmu pobavil LIVINGVŘEDŮV komentář......''krásná grafika'', pro mentálně retardované to tak bez debat je.Laciný a tuctový animák, který nenabídl jedinou sympatickou postavičku či hlášku a příběhově nijak nemá šanci obohatit animovaný filmový svět.Tyhle laciné pokusy se nějak uplatnit ve světě plném Shreků a Draků prostě nemají sebemenší šanci, možná zajímavým námětem a vtipným scénářem, bohužel, Zambezia nemá ani jedno.15%.(27.12.2014)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů pořízených v Africe, který byl natočen technologií stereo scopic 3D. (AngelusCZ)

• - První film Samuela L. Jacksona s ratingem "G". (Cheeker)