Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

hujerita

Total Brutal Dehumanizer za plných neviem koľko percent. jednoducho akčný film roka a dokonca to predčilo aj jednotku. Na to že to malo 150 minút tak to fajn odsýpalo a dokonca teraz nešlo len o vybitie jedného paneláku-klanu ale rovno poďme všetkých zmasakrovať. Snímam klobúk a ešte raz paráda. ()

happyk

Tohle spolu s jedničkou prostě patří mezi nejlepší akční filmy všech dob. TO co zde předvádí jednotliví herci je naprosto dokonalá ukázka toho, kam až jde při bojových scénách zajít. Detailně vymyšlené choreografie, které dokáže realizovat jen pár extrémně trénovaných jedinců. Krev teče od začátku do konce a člověk občas žasně nad tím, jakým způsobem jde ještě vlastně zabít. Čtyři hvězdy. ()

KITTbx

Nerozumím tomuto echt "bojovému" a krvavému žánru, takže nejsem zrovna ten správný hodnotitel, ale dvojku jsem pochopitelně vidět musel a pokud mám hodnotit jen podle 1 a 2 tak 1 je rozhodně větší nářez. Vůbec neumím pochopit proč, když na mne jde někdo s klackem či kladivem ho prostě neodprásknu (asi tam mají nedostatek zbraní a řadovej padouch ji nesmí nosit), nebo je to jakási nesmyslná pseudo čest či co, že se budu mlátit, když nemusím… Čekal jsem prostě větší nářez ve stejném stylu, ale dostal jsem částečný nářez a něco vykuchaných západních filmů. Takže za 3max. ()

Tobias_Sin

Tak především by se tento film neměl jmenovat Zátah, ale spíš skrytá identita. Nicméně se Scorsesseho filmem to nemá nic společné. Film utekl jako voda, míra brutality je udržena na stejné laťce, souboje a jejich choreografie výborné. Trochu zdlouhavé, ale jinak výborné. Opět jsem fandil Ikovi ve finální řežbě.. Rozhodně film pro dospělé.. ()

YoKoKura

Problém je, že po prvním díle čekáte toho samého v dvakrát tak opojném balení. A problém je, že se z jednoduché myšlenky, kdy se člověk v neustálé akci probojovává jedním velkým sídlištěm, snaží tvůrci udělat něco na způsob Volavky. Tedy spíše kriminální film, který je vyplněn bojovými scénami roztaženým na dvě a půl hodiny. Kdyby se celý film nesl v duchu závěru filmu, byl bych maximálně spokojen, takhle jsem hodně zklamán. Bojové scény jsou bez výjimky zajímavě natočeny, kamera a režie je ve všech případech výborná a plní svůj účel na jedničku, ale zásadní problém nastává, když přijde na řadu scénář a dialogové pasáže, kterých je zbytečně mnoho. Příště prosím radši nemluvit. ()

macot

Sem nevěděél, co šecko se dá s tú kamerú dělat za kúsky. Tož toto ňa uplně dostalo. Je to sice moc dlúhé, ale stojí za to sa no dívat a ne jenom jednúc...........fakt kluci klobúk dúle (aj holky, aby sa neurazily, šak na tom taky makaly) ()

PORTER44

Pro mě osobně lepší než jednička,i když to má přes dvě hodiny rozhodně se nestačíte nudit jedna akce navazuje na druhou,příběhově je to klasika o mafiánech tři spolky které se navzájem tolerují i s policijí než se se někdo rozhodne že to chce ovládnout celé.Akční a bojové scény byli lepší než v jedničce,objeví se zajímavý zabijáci(jeden zabíjí bejzbolovou pálkou,pak je tam ženská s kladívkama atd).Vraždící scény jsou dost drsný takže krev teče proudem. ()

tompolicky

Po akcí nabité a drsné jedničce přichází druhý díl. Čím nepřekvapil byla opět skvělá akce, bezvadná přehlídka bojových umění a syrová brutalita mnoha scén. Co však překvapilo a mile, bylo to, že už to mělo dokonce příběh, tuctový, předvídatelný, bez nápadu, ale aspoň tady oproti prvnímu díly byl. Dokonce jsem také postřehl i hudbu, která doprovázela film a přiznám se, že i ta mě mile překvapila. Velmi příjemně překvapila o sto procent lepší kamera a dokonce se nebála ani detailů. I o dost lepší kostýmy a o dvěstě procent větší výprava zaslouží pochvalu. Nicméně přes to všechno dávám i zde čtyři hvězdy, protože i když tohle všechno zde oproti prvnímu dílu bylo, zas už tu chyběl ten skvělý nápad, náboj, originalita a drive, který měla právě jednička. Tady už jsem s tím vším počítal nějak automaticky. Přirovnal bych to asi k Pařbě ve Vegas 1 a 2 samozřejmě nikoli žánrově, prostě tady už jsem taky u dvojky počítal tak nějak do čeho jdu a i když byla dobrá už to "nebylo ono" jako jednička. . Určitě ale i tak, přes to všechno velmi dobrý akční snímek. ()

klukcz

snad nejakčnější fiml poslední doby. postavičky se mydlí v jednom kuse a rozhodně to není americký styl - dvě rány pěstí nastříhané do dvouminutové bitky. Za zlámané ruce, nohy, vazy, těla rozřezaná, rozstřílená i jinak mrzačená by se nemusel stydět kdejaký gore movie.pokud nehledáte víc můžu jen doporučit. Ale na dvě a půl hodiny to bohužel vážně nestačí a i když to pořád "šlape", ke konci jsem se přistihl, že už se vlastně nudím. ubrat tedy na stopáži a mohlo dojít i na plný počet bodů byť ve své kategorii asi nemá konkurenci. ()

vincenzzo7

akční super masakrozní od začátku až do konce ulítlé monstrozní bitky až do konce. A jak je laťka od začátku nastavená, tak je potřeba to dotáhnout až do konce ;) akční oddechovka doporučuji vyrůstali jsme na větších pičovinách ;) ()

Socirel

Mnohem komplexnější děj než v jedničce, avšak skvělé souboje, které působí až komicky přepáleně a brutalita zůstávají. ()

machopoltar

k filmu som sa dostal nahodne v nocnych hodinach ked uz moje telo odchadzalo do hladiny spanku,,,no par minut mi stacilo na to aby som sa dokonale prebral a s vysokym zaujmom sledoval tento masaker,,,,,,zaujimavy film, vlasnte klasickeho zandru, kde ste sa na bojove sceny tesili ,,,,,,vacsinou v tomto stile filmov mi tie hajkiki od sikmacov vadia ci ma nudia,,no, tu to bolo ale iné,,,,,,,tu to bolo dokonale,tie bojove sceny mi davali neaky ten vyznam,,pohybovu realitu na tej najvyssej urovni,,,oni su hadam z gumy,,,paradna mafianska gangsterka z indonezie,,, ()

copterfish

Je to jeden z nejbrutálnějších filmů co znám a je to prostě jeden velkej zábavnej masakr plnej japonců,co si ustřelujou hlavy uzinou,pálí si xichty na grilu a podřezávaj se kladivem. ()

EagleSK

Oproti prvemu dielu je to velmi slabe. Zbytocne roztahany smiesny dej, roztrasena kamera v kazdej bojovej scene a slabsie gore. Celkovo sklamanie. ()

Tempter

Překvapivě tvrdé překvapení ! Koukal jsem do půl druhé, ačkoliv jsem ráno musel vstávat... Indonéský Tom Hardy, jen na tym břušku by měl zamakat, bo vánočka to fakt nebyla. ()

malis.uo

Parádní akční film, který tentokrát zaujme nejen neuvěřitelnou choreografií, ale i napínavým dějem o indonézské mafii a parádním vizuálem. Pomalý rozjezd každé akční scény je stále výtečný, bojové pasáže mužů proti mužům (nebo muži) jsou naprosto dokonalé a povyšují jejich zpracování zase o laťku výš. Takové představení se opravdu jentak nevidí a tleskám tvůrcům za jejich brutální a přesto uvěřitelné ztvárnění. Dlouhá stopáž by sice šla krapet zredukovat, ale přiznám se, že mi to vadilo až při druhém shlédnutí. Oba díly považuji za špičku bojových akčních filmů, založených na precizní práci kaskadérů (v tomto případě dokonce samotných herců) namísto na pyrotechnických nebo digitálních efektech. A tak to mám rád. ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou