Tot ješčjo Karloson!

Тот ещё Карлос☺н!

Karlson

Komedie / Fantasy

Rusko, 2012, 80 min

Příběh o malém chlapci v nesnázích, rodiče si nerozumí a otec se i s ním odstěhoval do Moskvy, najednou se zčista jasna objeví malý mužíček a začnou problémy všeho druhu, ovšem jako každá správná pohádka má i tato dobrý konec. Ve filmu zazářil Michail Galustyan, jeho mimika a pohyby pobaví a zaujmou, film má povedené triky a technicky je čistý. Podle mně patří k nové vlně filmu v Rusku, pro lidi s jinou kulturou asi nebude úplně snadné pochopit všechny narážky a vtipy z filmu, ale jedná se o pohádku pro děti ne dokument takže trocha tolerance je na místě. Film se mi líbil a rád si ho pouštím opakovaně.(22.1.2014)

• vimanzen

Ve kterém dětském filmu je reklama na Playboy, nadávky a vtipy o homouších (když ten nechutnej Galustjan ukázal malýmu chlapci chlast a kondomy a řekl ,,Bude prdel!" nebo když jedli dort pro nějakýho Sergeje Michailoviče k narozeninám a ukousali tam kus jména, takže vzniklo Gej Michailovič.)? Správně, tohle je KarlOsOn!(15.3.2013)