Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Drew je policejní seržant, který si libuje v kontrolování všeho a všech. Sice pracuje pro policii, ale jeho hlavním zdrojem příjmů je několik firem. Má velký dům a krásnou manželku Kathleen, ta je již třetí v pořadí. Po počáteční idylce začne mít společný život trhliny a Drew si najde milenku Stacy. Když to jeho žena zjistí, tak ho vyhodí. Stacy navíc otěhotní a touží po společném bydlení. Drew to řeší podáním žádosti o rozvod. Opakovaně se ale vrací do domu a bez svolení soudu odnáší věci. Kathleen zavolá na pomoc policii, kolegové však odmítají proti Drewovi jakkoliv zasáhnout. Ten manželku před kolegy shazuje a dělá z ní blázna. Kathleen s rychlým rozvodem i se střídavou péčí o dva malé syny souhlasí, trvá však na dodatečném majetkovém vyrovnání. (TV Nova)

(více)

Recenze (20)

Arnyfe 

všechny recenze uživatele

Přesto, že to byl televizní film tak to žádný propadák nebyl. Námět a příběh jako takový byl celkově dobře zpracovaný. Herecké obsazení mně taktéž potěšilo. Postava hlavního hrdiny Drewa Petersona v podání Roba Loweho byla celkem snesitelná a s reálným Petersonem tam určitá podobnost byla. Myslím si, že by mohl dělat klidně Bradu Pittovi dvojníka :-) Případ, který za velkou louží byl dlouho médii probírán co se týče nevyjasněného úmrtí v pořadí třetí manželky a zmizení jeho následující ženy je otazníkem a nevyrčeným ortelem, i když dotyčný Peterson piká za mřížemi. Takový menší dodatek na závěr!! Škoda, že nedostal do rukou nabídku geniální režisér David Fincher. Zajímalo by mně jak by tento příběh uchopil, i když by asi nebyl takovýto scénář pro něj výzvou. ()

merigieren 

všechny recenze uživatele

stařík co balí mladý holky a když je omámí penězi a šarmem, tak si s nimi udělá děti, ožení, začne je omezovat, trápit a když chtějí odejít tak zemřou či zmizí, tenhle film je o jeho čtvrté ženě. První půlka docela ušla (seznámení, opuštění předchozí ženy, žárlení a zmizení), druhá půlka byla taková o ničem, neustálé povídání ve zpravodajském stylu nad zmizelou ženou a marném vyšetřováním policiie. ale koukat se na to ještě dalo... ()

Reklama

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Čakal som väčšiu chobotinu, ale celkom sa to podarilo. Skvelo zahraté, Kaley rozkošná aj ke´d bola uplakaná a v strese. Príbeh interesantný, lebo keď ste dobrý a viete ako na to, môžete byť ženatý koľko krát chcete. Ak viete nechať manželky kvalitne zmiznúť. A hlavne v kľude, všetko brať s pokojom. 3 z 5 ()

kerkulka 

všechny recenze uživatele

Film mě upoutal asi hlavně tím, že je zajímavě natočený, člověk se u toho nenudí - alespoň tedy co se 2/3 filmu týče. Jakmile Kaley zmizí ze scény, najednou jako by všechny barvy, co předtím zářivě svítily, zešedly, stejně tak jako celá atmosféra. Pořád čekáte, jak to dopadne.. a ono vlastně nedopadne. Konec je jak rozblemcaná žvejkačka na chodníku... ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tohle krimi jsem si stáhl hlavně kvůli Penny a ta mě nezklamala. No ne že by podala nějaký oscarový výkon, ale koukalo se na ní příjemně. Film sám je klasickou televizní adaptací, která by sama o sobě nebyla tak špatná, ale bohužel jí v tomto případě hodně kazil Rob Lowe. Jeho podání policisty a pravděpodobného vraha mi vůbec nesedlo. Ta blashosklonnost a suverenita mi přišla až příliš strojená. Kdyby to byl čistý záporák v nějáké béčkové akčňárně, tak prosím, ale v tomto případě má divák pochybovat o jeho vině a v jeho případě nejistotu cítit nešlo, i když jsem se hodně snažil. Lepší podprůměr. 40% ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Skutečný Drew Peterson po produkční společnosti požadoval zastavení natáčení filmu. (Conspi)
  • Filmový koncept zachycuje sled událostí předložených spisovatelem Josephem Hoseyhem v knize "Fatal Vows: The Tragic Wives of Sergeant Drew Peterson". (Conspi)

Reklama

Reklama