Drew Peterson: Nedotknutelný (TV film)

Drew Peterson: Untouchable

Dokonalý manžel

Drama / Krimi

USA, 2012, 84 min

Zajímavé to je. Příběh žárlivého a despotického chlapa, který není schopen žít v trvalém vztahu se ženou a zmizení a smrt dvou posledních jeho manželek zajímavý prostě je. Otázka je, jak je to zpracováno. Do půlky je to takový standardně natočený TV film, ale po zmizení Stacy jsem si připadal, jako ve vysílání TV Nova. To mediální šílenství, kdy před Drewovým domem je neustále několik televizních štábů a loví sebemenší informaci nebo kratičký záběr do kamery, to se mi hnusilo. Přišlo mi to fakt horší, než je ten známý "novácký" hyenismus.(20.11.2012)

Celkem povedený TV film o jednom absolutním zmrdovi. Že by výkon Roba Lowea byl příliš strojený a přehnaný? No možná, i když nevíme, jak se skutečná "osoba" opravdu chovala, a navíc o to v tomto filmu šlo, aby všichni vidèli, co je to za hajzla. Jsem velice rád, že ten zmrd Peterson může být podmínečně propuštěn až v roce 2081. Goodbye Peterson.(11.3.2018)

• BarVo

Toto bolo prepálené aj na TV film. Rob Lowe sa pitvoril tak, že by oňho ani Martinka z Turca bicykel neoprela, nieto ešte že by 5 vnadných mladých žien získal. A ani Kaley Cuoco hereckým talentom práve nevyniká. Námet prevarený v ďalších 1000 nie nepodobných filmoch a k tomu čudný scenár s dejom, ktorý vlastne nikdy poriadne nezačína, ani nekončí(27.10.2017)

stařík co balí mladý holky a když je omámí penězi a šarmem, tak si s nimi udělá děti, ožení, začne je omezovat, trápit a když chtějí odejít tak zemřou či zmizí, tenhle film je o jeho čtvrté ženě. První půlka docela ušla (seznámení, opuštění předchozí ženy, žárlení a zmizení), druhá půlka byla taková o ničem, neustálé povídání ve zpravodajském stylu nad zmizelou ženou a marném vyšetřováním policiie. ale koukat se na to ještě dalo...(4.8.2012)

Film mě upoutal asi hlavně tím, že je zajímavě natočený, člověk se u toho nenudí - alespoň tedy co se 2/3 filmu týče. Jakmile Kaley zmizí ze scény, najednou jako by všechny barvy, co předtím zářivě svítily, zešedly, stejně tak jako celá atmosféra. Pořád čekáte, jak to dopadne.. a ono vlastně nedopadne. Konec je jak rozblemcaná žvejkačka na chodníku...(27.4.2014)

• - Skutečný Drew Peterson po produkční společnosti požadoval zastavení natáčení filmu. (Conspi)

• - Filmový koncept zachycuje sled událostí předložených spisovatelem Josephem Hoseyhem v knize "Fatal Vows: The Tragic Wives of Sergeant Drew Peterson". (Conspi)