Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film natočený podle skutečné události vypráví příběh policisty Drewa Petersona, jenž byl obviněn ze smrti své třetí manželky poté, co záhadně zmizí jeho čtvrtá žena. Okouzlující policista z Chicaga Drew Peterson se zdá být ve všech směrech nedotknutelný, zvláště pak přijde-li na jeho sukničkářské způsoby. Předtím, než se zakoukal do Stacy Calesové, ženy o polovinu mladší než je on sám, byl ženatý už třikrát. Zatímco Petersonův vztah se Stacy jen kvete, končí manželství s jeho v pořadí již třetí manželkou Kathleen Saviovou hořkým rozvodem. Jenže pak je Kathleen za záhadných okolností nalezena mrtvá v prázdné vaně.   Brzy na to, co Peterson učiní ze Stacy svou čtvrtou manželku a narodí se jim první dítě, začne jejich manželství sužovat žárlivost a úzkostná potřeba kontroly. Jednoho dne Stacy náhle zmizí a zanechá po sobě jen své dvě děti a Petersonova staršího potomka. Peterson trvá na tom, že ho Stacy opustila kvůli jinému muži, ale v důsledku jejího zmizení znovu vyvstávají otázky o smrti Kathleen, jejíž případ je znovu otevřen. Média okamžitě obrátí svou pozornost na Petersona a podivné případy Kathleen a Stacy.  Peterson se, jak už to tak vypadá, vyhřívá na výslunní mediální pozornosti, blahosklonně omílá svou nevinu a veřejně oznamuje zasnoubení s další mladší ženou. Jenže když policie blíže prozkoumá okolnosti obou případů, vyvstávají jen další otázky, které na Petersona vrhají jiné světlo. Jsou Kathleenina smrt a Stacino zmizení jen tragickou náhodou? Anebo se za tím skrývá víc, než je na první pohled zřejmé? (HBO Europe)

(více)

Recenze (21)

Arnyfe 

všechny recenze uživatele

Přesto, že to byl televizní film tak to žádný propadák nebyl. Námět a příběh jako takový byl celkově dobře zpracovaný. Herecké obsazení mně taktéž potěšilo. Postava hlavního hrdiny Drewa Petersona v podání Roba Loweho byla celkem snesitelná a s reálným Petersonem tam určitá podobnost byla. Myslím si, že by mohl dělat klidně Bradu Pittovi dvojníka :-) Případ, který za velkou louží byl dlouho médii probírán co se týče nevyjasněného úmrtí v pořadí třetí manželky a zmizení jeho následující ženy je otazníkem a nevyrčeným ortelem, i když dotyčný Peterson piká za mřížemi. Takový menší dodatek na závěr!! Škoda, že nedostal do rukou nabídku geniální režisér David Fincher. Zajímalo by mně jak by tento příběh uchopil, i když by asi nebyl takovýto scénář pro něj výzvou. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tohle krimi jsem si stáhl hlavně kvůli Penny a ta mě nezklamala. No ne že by podala nějaký oscarový výkon, ale koukalo se na ní příjemně. Film sám je klasickou televizní adaptací, která by sama o sobě nebyla tak špatná, ale bohužel jí v tomto případě hodně kazil Rob Lowe. Jeho podání policisty a pravděpodobného vraha mi vůbec nesedlo. Ta blashosklonnost a suverenita mi přišla až příliš strojená. Kdyby to byl čistý záporák v nějáké béčkové akčňárně, tak prosím, ale v tomto případě má divák pochybovat o jeho vině a v jeho případě nejistotu cítit nešlo, i když jsem se hodně snažil. Lepší podprůměr. 40% ()

Reklama

merigieren 

všechny recenze uživatele

stařík co balí mladý holky a když je omámí penězi a šarmem, tak si s nimi udělá děti, ožení, začne je omezovat, trápit a když chtějí odejít tak zemřou či zmizí, tenhle film je o jeho čtvrté ženě. První půlka docela ušla (seznámení, opuštění předchozí ženy, žárlení a zmizení), druhá půlka byla taková o ničem, neustálé povídání ve zpravodajském stylu nad zmizelou ženou a marném vyšetřováním policiie. ale koukat se na to ještě dalo... ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Čakal som väčšiu chobotinu, ale celkom sa to podarilo. Skvelo zahraté, Kaley rozkošná aj ke´d bola uplakaná a v strese. Príbeh interesantný, lebo keď ste dobrý a viete ako na to, môžete byť ženatý koľko krát chcete. Ak viete nechať manželky kvalitne zmiznúť. A hlavne v kľude, všetko brať s pokojom. 3 z 5 ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Príliš zrýchlená verzia skutočnej udalosti a keďže sa film točil hneď po zatknutí Drewa Petersona, tak v podstate nemá ani záver. Tá rýchlosť bola fakt rýchliková. Najde si ženu, všetko sa poserie, zabije ju alebo opustí a odznova to isté. Všetko ako by sa dialo v jednom roku, ale tých rokov prešlo v skutočnosti minimálne desať. Už len Stacy Ann Cales sa za neho vydala v roku 2003, zmizla v roku 2007 a on bol zatknutý v roku 2012. A tu je to všetko vyriešené za polhodinu. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Filmový koncept zachycuje sled událostí předložených spisovatelem Josephem Hoseyhem v knize "Fatal Vows: The Tragic Wives of Sergeant Drew Peterson". (Conspi)
  • Skutečný Drew Peterson po produkční společnosti požadoval zastavení natáčení filmu. (Conspi)

Reklama

Reklama