Drew Peterson: Nedotknutelný (TV film)

Drew Peterson: Untouchable

Dokonalý manžel

Drama / Krimi

USA, 2012, 84 min

Film mě upoutal asi hlavně tím, že je zajímavě natočený, člověk se u toho nenudí - alespoň tedy co se 2/3 filmu týče. Jakmile Kaley zmizí ze scény, najednou jako by všechny barvy, co předtím zářivě svítily, zešedly, stejně tak jako celá atmosféra. Pořád čekáte, jak to dopadne.. a ono vlastně nedopadne. Konec je jak rozblemcaná žvejkačka na chodníku...(27.4.2014)

stařík co balí mladý holky a když je omámí penězi a šarmem, tak si s nimi udělá děti, ožení, začne je omezovat, trápit a když chtějí odejít tak zemřou či zmizí, tenhle film je o jeho čtvrté ženě. První půlka docela ušla (seznámení, opuštění předchozí ženy, žárlení a zmizení), druhá půlka byla taková o ničem, neustálé povídání ve zpravodajském stylu nad zmizelou ženou a marném vyšetřováním policiie. ale koukat se na to ještě dalo...(4.8.2012)

• Morholt

Tohle krimi jsem si stáhl hlavně kvůli Penny a ta mě nezklamala. No ne že by podala nějaký oscarový výkon, ale koukalo se na ní příjemně. Film sám je klasickou televizní adaptací, která by sama o sobě nebyla tak špatná, ale bohužel jí v tomto případě hodně kazil Rob Lowe. Jeho podání policisty a pravděpodobného vraha mi vůbec nesedlo. Ta blashosklonnost a suverenita mi přišla až příliš strojená. Kdyby to byl čistý záporák v nějáké béčkové akčňárně, tak prosím, ale v tomto případě má divák pochybovat o jeho vině a v jeho případě nejistotu cítit nešlo, i když jsem se hodně snažil. Lepší podprůměr. 40%(22.8.2014)

• Phlame

Nechápu, jakým zvrhlým způsobem může být pro někoho ten slizký padesátník přitažlivý. Nějak schrastil peníze na dům, restauraci, motorku a letadlo a každá na něj letí (to vše z platu policejního strážníka)... pardon, ale já to Robu Loweovi absolutně nevěřím, prostě mi do té role nesedí. Film je natočen podle skutečné události, jenže já těžce pochybuju, že by se totálně necharismatický dědek Lowe dokázal komukoliv zalíbit. Jenže jediné, co musí drahý Drew udělat proto, aby se krásná Stacy (K. Cuoco) do něj zamilovala, je zlomit jednomu chlapovi ruku a mít prachy... Celý scénář mi přišel špatně napsaný až mnohdy patetický, casting absolutně nevhodný... ale co čekat od béčkového TV filmu. //35% a to ještě přeháním.//(23.8.2012)

Čakal som väčšiu chobotinu, ale celkom sa to podarilo. Skvelo zahraté, Kaley rozkošná aj ke´d bola uplakaná a v strese. Príbeh interesantný, lebo keď ste dobrý a viete ako na to, môžete byť ženatý koľko krát chcete. Ak viete nechať manželky kvalitne zmiznúť. A hlavne v kľude, všetko brať s pokojom. 3 z 5(1.9.2018)

• - Filmový koncept zachycuje sled událostí předložených spisovatelem Josephem Hoseyhem v knize "Fatal Vows: The Tragic Wives of Sergeant Drew Peterson". (Conspi)

• - Skutečný Drew Peterson po produkční společnosti požadoval zastavení natáčení filmu. (Conspi)