Drew je policejní seržant, který si libuje v kontrolování všeho a všech. Sice pracuje pro policii, ale jeho hlavním zdrojem příjmů je několik firem. Má velký dům a krásnou manželku Kathleen, ta je již třetí v pořadí. Po počáteční idylce začne mít společný život trhliny a Drew si najde milenku Stacy. Když to jeho žena zjistí, tak ho vyhodí. Stacy navíc otěhotní a touží po společném bydlení. Drew to řeší podáním žádosti o rozvod. Opakovaně se ale vrací do domu a bez svolení soudu odnáší věci. Kathleen zavolá na pomoc policii, kolegové však odmítají proti Drewovi jakkoliv zasáhnout. Ten manželku před kolegy shazuje a dělá z ní blázna. Kathleen s rychlým rozvodem i se střídavou péčí o dva malé syny souhlasí, trvá však na dodatečném majetkovém vyrovnání. (TV Nova)

Arnyfe

Přesto, že to byl televizní film tak to žádný propadák nebyl. Námět a příběh jako takový byl celkově dobře zpracovaný. Herecké obsazení mně taktéž potěšilo. Postava hlavního hrdiny Drewa Petersona v podání Roba Loweho byla celkem snesitelná a s reálným Petersonem tam určitá podobnost byla. Myslím si, že by mohl dělat klidně Bradu Pittovi dvojníka :-) Případ, který za velkou louží byl dlouho médii probírán co se týče nevyjasněného úmrtí v pořadí třetí manželky a zmizení jeho následující ženy je otazníkem a nevyrčeným ortelem, i když dotyčný Peterson piká za mřížemi. Takový menší dodatek na závěr!! Škoda, že nedostal do rukou nabídku geniální režisér David Fincher. Zajímalo by mně jak by tento příběh uchopil, i když by asi nebyl takovýto scénář pro něj výzvou. ()

merigieren

stařík co balí mladý holky a když je omámí penězi a šarmem, tak si s nimi udělá děti, ožení, začne je omezovat, trápit a když chtějí odejít tak zemřou či zmizí, tenhle film je o jeho čtvrté ženě. První půlka docela ušla (seznámení, opuštění předchozí ženy, žárlení a zmizení), druhá půlka byla taková o ničem, neustálé povídání ve zpravodajském stylu nad zmizelou ženou a marném vyšetřováním policiie. ale koukat se na to ještě dalo... ()

Johnny.ARN

Čakal som väčšiu chobotinu, ale celkom sa to podarilo. Skvelo zahraté, Kaley rozkošná aj ke´d bola uplakaná a v strese. Príbeh interesantný, lebo keď ste dobrý a viete ako na to, môžete byť ženatý koľko krát chcete. Ak viete nechať manželky kvalitne zmiznúť. A hlavne v kľude, všetko brať s pokojom. 3 z 5 ()

kerkulka

Film mě upoutal asi hlavně tím, že je zajímavě natočený, člověk se u toho nenudí - alespoň tedy co se 2/3 filmu týče. Jakmile Kaley zmizí ze scény, najednou jako by všechny barvy, co předtím zářivě svítily, zešedly, stejně tak jako celá atmosféra. Pořád čekáte, jak to dopadne.. a ono vlastně nedopadne. Konec je jak rozblemcaná žvejkačka na chodníku... ()

Morholt

Tohle krimi jsem si stáhl hlavně kvůli Penny a ta mě nezklamala. No ne že by podala nějaký oscarový výkon, ale koukalo se na ní příjemně. Film sám je klasickou televizní adaptací, která by sama o sobě nebyla tak špatná, ale bohužel jí v tomto případě hodně kazil Rob Lowe. Jeho podání policisty a pravděpodobného vraha mi vůbec nesedlo. Ta blashosklonnost a suverenita mi přišla až příliš strojená. Kdyby to byl čistý záporák v nějáké béčkové akčňárně, tak prosím, ale v tomto případě má divák pochybovat o jeho vině a v jeho případě nejistotu cítit nešlo, i když jsem se hodně snažil. Lepší podprůměr. 40% ()

• Skutečný Drew Peterson po produkční společnosti požadoval zastavení natáčení filmu. (Conspi)
  • Filmový koncept zachycuje sled událostí předložených spisovatelem Josephem Hoseyhem v knize "Fatal Vows: The Tragic Wives of Sergeant Drew Peterson". (Conspi)