poster

Vlkodlak: Bestie mezi námi

 • USA

  Werewolf: The Beast Among Us

 • Slovensko

  Vlkolak

Horor / Thriller

USA, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vykuk
  *

  Jedna hvězda za efekty, na nízkorozpočťák fakt povedené mrtvolky, i ti vlkodlaci nebyli úplně marní, atmosféra byla slabší, ale ušla by. Špatné byly herecké výkony a herci samotní. Možná tam byla nějaká vyjímka, ale asi jsem si nevšiml. Kromě celkem povedených záběrů s porcováním lidského masa mě nic nezaujalo a vlkodlaci doslova nudili. Místy jsem to musel přeskákat, celkově pro mě ztráta času, s čímž jsem počítal, ale občas některé takové déčko (nebo jak to nazvat) překvapí. No tohle nebyl ten případ.(11.10.2012)

 • AlistairMir
  *****

  Hauuuu vyju na měsíc ze zdejšího hodnocení tohoto VIDEO FILMU. Ale tak každej podle svého a já se bavil od začátku do konce. Ponuré, temné a dost krvavé asi tak by se to dalo shrnout. Pořád se něco děje a je to jedna krvavá, chlupatá vlčí jízda. Tvůrci se brutality opravdu nebáli a navíc nevypadá vůbec zle (žádná extra digitální krev a tak dále se nekoná) . Postavy velmi sympatické hlavně kápo lovců a týpek co vrhá nože plus milá lovkyně a pár srandistů viz pan "pirát". Hlavní hrdina mi také nevadil a o jeho přítelkyni jsem se celej film bál jelikož byla vážně k nakousnutí, což je docela blbý, když kolem běhá sedm stop vysokej vlkodlak s velkou chutí k jídlu. Od video filmu jsem čekal trochu té zábavy a místo toho jsem dostal film, co mě čapnul a nepustil a já si ho pustím rád znovu a zas.(31.8.2014)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Co jsem k čertu měl dělat s dvounohým koněm?......... Scéna okolo 15 minuty je skvělá - doktor tam léčí pacienta pokousaného bestií - CITUJI Ano je jedna možnost léčby............ Povedené a zároveň hnusné jsou záběry o patnáct minut později. CITÁT - Chci aby jsi nám přines svačinku......... Byl jsem celkem odrazován pohledem na komentáře i hodnocení, ale abych soudil sám, musel jsem se podívat. No a já nejsem zklamán. Dobře se na to koukalo, nebyla to žádná stupidita a mělo to i šmrnc, pěkné prostředí, dobrou hudbu, pár lekaček a celkově to působí jako nadprůměrný příběh o vlkodlacích, těch moc není. Doporučuji milovníkům likantropů není to taková blbost, jak se někdo snaží namluvit. CITÁT - Budu se měnit dle libosti.......(5.4.2013)

 • Johnny.ARN
  ***

  Pekne sa tu ukázalo, že hodnotenie nie je vždy úplne objektívne. Mňa osobne to celkom bavilo. Scenáristom sa podarilo niekoľko krát ma odviesť zo správnej stopy, takže dej som neprekukol, čo kvitujem. Digitálny vlkodlak, trochu amaterizmus. Zaujala ma postava Stefana, z ktorého sa tiež vykľulo pekné zviera. Ako video film dosť dobré. Občas ušiel strih, občas dialógy. Herci príjemní, výprava adekvátna, podívaná pekná. Poďme si teraz všetci spolu zavyť na mnesiček a roztrhať pár lumpov. 3 z 5(17.1.2013)

 • darkrobyk
  ***

  Průměrné, ale v rámci žánru ucházející vlkodlačí béčko. V úvodu jsou rodiče malého Charlese zabiti vlkodlakem, a tak nezbývá, aby se sám stal lovcem bestií. O dvacet pět let později je již členem skupiny lovců, kterou vede od vesnice k vesnici, aby s lykantropy zúčtoval. Když narazí na neobvykle silného a vychytralého protivníka, nabídne mu své služby mladík Daniel připravující se na dráhu lékaře. Ten miluje dívku Evu a cítí povinnost chránit ji před zlem. Zprvu netuší, s čím se bude muset vypořádat. V příběhu nechybí romantická láska, smrtící spáry a zuby a kopice mrtvol, jimiž autoři nešetřili. Přes občasný laciný počítačový efekt (digitální oheň a krev si mohli tvůrci odpustit) se divákovi dostane i poctivých střev, uřezaných končetin a rozervaných hrdel. Na Universal samozřejmě mizerné, vlkodlačí proměna komická, vzhled kopíruje známější filmy. Charles je jakousi kombinací Salomona Kanea a Van Helsinga, Adam Croasdell (Stefan) vypadá jako mladická varianta R. Dawneye Jr. Oddechovka, nic víc. Tedy že by zohavené mrtvoly a střeva ven byly perfektním zážitkem pro celou rodinu, se mi moc nezdá...(24.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace