Reklama

Reklama

Píše se 19. století. V lesní samotě je rodina napadena vlkodlakem. Otec je záhy zabit a těsně před smrtí dává matka malému chlapci Charlesovi stříbrný amulet vyjící vlčí hlavy, který patřil jeho dědečkovi. Ten byl „velkým lovcem“ vlkodlaků. Charles pak unikne smrti pomocí otcovy pasti, když pád lustru zabije útočícího vlkodlaka. O dvacet pět let později si Charles vydělává jako lovec vlkodlaků. Spolupracuje společně s partou dalších lovců, aby zbavili svět všech těchto monster. Vlkodlaci mohou způsobit lykantropii – nakažení jedinci sice nejsou pravými vlkodlaky, ale zuřivě útočí na lidi a jejich smrti lze dosáhnout pouze ustřelením hlavy. Jejich těla jsou pak spálena. Vlkodlaci jsou obvykle schopni transformovat se pouze během úplňku, avšak Charles a jeho tým dostanou nabídku na dopadení obzvlášť brutálního vlkodlaka nového plemene. Tento nový typ vlkodlaka je schopen transformovat se tři noci za sebou… (TV Nova)

(více)

Videa (14)

Z natáčení 2 - Louis Morneau

Recenze (51)

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Podľa prevažne negatívnych hodnotení som očakával poriadny nezmysel s odporne digitálne pôsobiacimi špeciálnymi efektami, Werewolf: The Beast Among Us však nakoniec zďaleka nebol takým prúserom ako som sa vopred domnieval. Samozrejme sa nejedná o nič svetoborné, skuknúť sa ale tento neškodný vlkodlačí soft horor dá... ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Jsem docela překvapený, že mě tenhle kus nakonec nesral tak, jak jsem čekal... Ne, že by to byla nějaká pecka, nebo film který se zapíše zlatým písmem do dějin vlkodlačích hororů, to rozhodně ne... Je to pitomé, je amatérské a to jak po dějové, herecké tak i trikové stránce, prostě čekejte něco o trochu lepšího než běžně vydává DVD Edice (takže kokotinu)... Jenže já jsem se sem tam docela dobře zasmál (což sice úmysl tvůrců nebyl, ale co už), tak prostě překvapím i sám sebe a ty dva (i když hodně slabé a nezasloužené) bodíky dám... ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Průměrné, ale v rámci žánru ucházející vlkodlačí béčko. V úvodu jsou rodiče malého Charlese zabiti vlkodlakem, a tak nezbývá, aby se sám stal lovcem bestií. O dvacet pět let později je již členem skupiny lovců, kterou vede od vesnice k vesnici, aby s lykantropy zúčtoval. Když narazí na neobvykle silného a vychytralého protivníka, nabídne mu své služby mladík Daniel připravující se na dráhu lékaře. Ten miluje dívku Evu a cítí povinnost chránit ji před zlem. Zprvu netuší, s čím se bude muset vypořádat. V příběhu nechybí romantická láska, smrtící spáry a zuby a kopice mrtvol, jimiž autoři nešetřili. Přes občasný laciný počítačový efekt (digitální oheň a krev si mohli tvůrci odpustit) se divákovi dostane i poctivých střev, uřezaných končetin a rozervaných hrdel. Na Universal samozřejmě mizerné, vlkodlačí proměna komická, vzhled kopíruje známější filmy. Charles je jakousi kombinací Salomona Kanea a Van Helsinga, Adam Croasdell (Stefan) vypadá jako mladická varianta R. Dawneye Jr. Oddechovka, nic víc. Tedy že by zohavené mrtvoly a střeva ven byly perfektním zážitkem pro celou rodinu, se mi moc nezdá... ()

George Stobbart odpad!

všechny recenze uživatele

Od začiatku som sa dosť nudil a rozmýšľal čím to tak môže byť. Potom som si klikol na meno režiséra a keď som zbadal, že ide o "tvorcu", ktorý dobabral hororové pokračovania Hitcher 2 a Joy Ride 2, pochopil som odkiaľ fúka vietor, resp. v tomto prípade smrad. Ale objektívne to samozrejme nie je len jeho chyba; celé to pôsobí ako nejaká blbosť od Asylumu, čo však na začiatku vyvracia staré známe Universal logo. Dej sa motá v 19. storočí, kde tlupa extra trápnych osôb behá po dedine a vedie prázdne reči o tom, že chce chytiť vlkolaka, no pri ich neschopnosti je jasné, že môžu chytiť akurát tak vlka (a nemyslím tým zviera). Obrovsky nezaujímavá a nezáživne natočená nuda, ktorá sa na záver ešte úboho pokúsila vykradnúť Underworld a Van Helsinga. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Tak tak, naozaj mi to pripadalo, ako keby som pozeral kópiu Underworldu v omnoho lacnejšej forme, bez akéhokoľvek režisérskeho či hereckého talentu. Akčný úvod vyzeral ešte ako tak nádejne, ďalšiu celú hodinu som musel dať zrýchlene, lebo pre mňa to bolo úplne nepozerateľné a v záverečnej cca. polhodinke som sa už len zabával na lacných trikoch a márnej snahe tvorcov z toho niečo vykúzliť. Už aj Syfy dokáže nakrútiť (vo výnimočných prípadoch) presvedčivejšie horory, a to sa jedná o TV produkciu. Odpad... čo ja viem... dosť sa to teda k nemu približuje, ale nevytočilo ma to zase až tak :-) Možno preto, že som tú pohromu už dopredu tušil. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Film měl být původně pokračováním Vlkodlaka (2010), v němž ztvárnil hlavní roli Benicio Del Toro. Studio Universal se však nakonec rozhodlo, že svou originální „vlkodlačí značku“ nebude rozšiřovat. (Stanislaus)
  • Jako mnoho nízkorozpočtových filmů se i tento natáčel v Rumunsku – štáb zavítal na hrad Bethlen ve městě Deva a též využil ateliéry Castel Film Studio (Bukurešť). Rozpočet činil přibližně 5 milionů USD. (fiLLthe3DD)
  • Stephen Rea (doktor) si v roce 2012 zahrál dohromady ve dvou filmech, přičemž oba byly o vlkodlacích – vedle Vlkodlak: Bestie mezi námi se objevil ve čtvrtém dílu upírsko-vlkodlačí série Underworld: Probuzení. (Stanislaus)

Reklama

Reklama