Skupina oddychujúcich školákov si vybrala zlý čas a miesto na svoju párty. V chatke v odľahlom lese totiž nie sú sami. Na päty sa im zavesilo monštrum zvané Necrosis, obdarené schopnosťou byť ľudskému zraku neviditeľné, meniť podobu podľa toho, čoho sa dotkne a navyše je hladné. Jedinou nádejou je iná mimozemská bytosť, Ava (Cassie Fliegel), ktorá má s krvilačnou beštiou staré nevyrovnané účty. (beso74)

-bad-mad-wolf- odpad!

Ovšem scéna, v níž týpek minutu máchá mačetou před sebou (protože bojuje s neviditelným predátorem), přičemž nakonec omylem usekne hlavu svojí frajerce, je naprosto bezkonkurenční. (: ()

Campbell odpad!

Boha jeho do čeho jsem s to zase dostal. věděl jsem že to bude špatný už jen ten otřepaný debilní název. Ale až tak špatný? Je mi jedno že film stál v přepočtu asi 1000 korun, ale co mi jedno není je to jak je to špatně natočený. Parta puberťáků utíká po lese s Avatarem(hnusným), aby porazily zlé Alieny. No a to pobýhání je fakt strašný, běhá se sem a tam občas se zastavý aby se nechaly hovada zabít, do toho jim neustále kecá Avatarka, a to vám řeknu nevím jestli je horší koukat přímo na tu neobyčejně špatnou herečku která je fakt retardovaná, nevím jestli takhle hrála naschvál nebo ne. A nebo je horší koukat na ní v modrým převleku kde je jakoby na té její lodi, to je fakt síla. Převleky Alienů nejsou ani nijak moc špatné ale mohly být lepší trochu mi připomínaly oblek z filmu "Zabiják bez tváře". Tenhle film je fakt peklo, zlatej Asylumáckej Vetřelec vs. Lovec. ()

kaylin

„Aliens vs. Avatars“ je prostě špatný film, což dává trochu najevo už názvem. Tohle nemůže být dobrý biják, pokud na to nejsou peníze, protože masky a triky nikdy nebudou vypadat dobře, ale právě kvůli nim přece chcete film sledovat. A když už téměř chybí nahotinky, respektive vše je vystříleno na začátku, stává se z toho opravdu hodně špatná nuda, kterou si raději odpusťte. ()

SallyZen odpad!

Koukám, že kdybych tomu dal plný počet, hodnocení se zvedne až o tři procenta. To samozřejmě neudělám, jelikož se to nedá jen tak s něčím srovnat. Věřím, že lidi, co na filmu pracovali, si z toho chtěli jen udělat prdel, tak to natočili jako jeden velkej paskvil. A docela se jim to povedlo. Častostkrát jsem se zasmál nad tou stupiditou. Symbolicky 1%. ()

honajz2 odpad!

Hm. Když mě film dokáže naprosto znudit během dvou minut, už to o tom něco svědčí. Bylo mi jasné, že tohle rozhodně nebude dobrý film - do toho jsem s tím taky šel. Hlavně jsem do toho šel s tím, že se u toho pobavím. Jo, párkrát to bylo až tak otřesné, že jsem se smál, třeba úvodní titulky jsou celkem síla. Pak taky, když jí tam ta potvora v noci v lese vydloubne oči a když tam nějaký borec máchá mačetou do vzduchu a pak nechtěně usekne svojí přítelkyni hlavu a pak mu ta potvora utrhne ruku a on pak asi půl minuty pozoruje, jak ji má urvanou, no proboha... Jenže zbytek je prostě neskutečná nuda s nezajímavými herci, neskutečně pitomým dějem a takovým tím typickým "překvápkem" na konci. Pokud je někde na YouTube scéna s mačetou a úvodní titulky, nemá cenu ztrácet čas celým filmem. Btw, plakát je taky pecka, ty vole... ()

9áťák odpad!

Tak tohle byla velká hrůza, doufám, že už horší film nikdy neuvidím. Ale člověk se zase aspoň nasměje. Jak třeba mohlo někoho napadnout místo toho rozdělat oheň, dodělat ho potom počítačovým efektem? A ještě ne vůbec zdařile, už jenom tady je vidět jak byli lidi od tohoto filmu šikovní. Robotarův kostým za to taky mluví. Příběh naprosto primitivní a co se stalo na konci asi nikdo nevysvětlí. Jo a světelné roky jsou jednotka času, to zase ukazuje inteligenci tvůrců. ()

Luk Skywalker odpad!

Je to opravdu špatný film, chtěl jsem vidět jak vypadá odpadový film a to se povedlo. Jinak nevím, jestli to byl záměr nebo to mělo být natočeno za hubičku, ale vypadá to jako těžké retro (hudba, triky, kostýmy), kdyby to bylo natočeno v 80. letech možná by se to i chytlo, tak je to jen vykrádačka všeho možného a působí to jako parodie, alespoň zpočátku. Dívat se dá jen na "herečky", ty jsou celkem k světu, až na ty dvě první, ty jsou nic moc, ale alespoň se opalují (nebo předvádějí) nahoře bez. ()

Azog odpad!

Tenhle film je opravdu hanba. Otřesné herecké výkony, alien vypadá jak zmetek z kindervajca a nějakej nejhranatější robot z kartonu, jakého jsem viděl - i RUR bylo už tehdy víc podobné robotu. Je to možná horší odpad než Alien vs. ninja. ()

MFloyd odpad!

Přiznám se že jsem viděl jen asi 10 minut a opravdu stačilo... takhle, vtipné by to bylo, bohužel to nebyl záměr. Ale nemůžu se prostě mučit 80 minut, to po mě nikdo nemůže chtít. ()

HanZZeX odpad!

Proboha, co tohlě mělo znamenat. Vetřelec ošklivější než ve Střážcích vesmíru, zajímavějšího bojového droida jsem nakreslil v první třídě a nápad... o jakém nápadu tady mluvím, žádný to nemá. ()

ESNYR odpad!

Proč někdo točí takové filmy ? Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně už při psaní scénaře. Vždyť musí tušit že je to nesmyslná slátanina, která nezaujme vůbec žádnou skupinu lidí. Jestli hodnocení odpad, je bráno jako to nejnižšší patro hodnocení, tak tímto filmem se dostáváme k možnosti že existuje i sklepní prostor. ()

mFranta odpad!

Doooost špatný. Vetřelec, který jako vetřelec nevypadá, "obrácený" avatar a obraz a úvodní scéna jak z deset let starého pornofilmu ("Jé, já si polila tričko červeným vínem, co s tím? No nejlepší bude, když si ho sundám"). ()

nudlis odpad!

Tak jestli tohle někdo myslel vážně, tak musel bejt nalitej, zdrogovanej, praštěnej panelákem do hlavy a přejetej parním válcem. Nechápu, jak může někdo financovat takovýhle "filmy". A pokud to bylo myšlený jako parodie, platí to samý. A ani to nebylo tak blbý, aby to bylo k smíchu. ()

Pavlo odpad!

Stačilo mi 10 min., aby som zistil, že „porno“ herci nie sú pre film dobrá voľba, že podobné scenáre dokáže napísať každý teen a že v súčasnosti sa dá nakrútiť každá sračka. Zlatý UWE BOLL, on má z tohto asi najväčšiu radosť. ()

Homicidum odpad!

Po zkouknutí toho, co mi chybělo z Top 20 na ČSFD jsem si řekl, že se pokusím mrknout na Top 20 odspod. Začal (a taky skončil) jsem tímto vtipem. Teda filmem. Nebudu to protahovat. Vydržel jsem 15 minut a doteď je považuju za nejpromrhanější čas svého života. Vytknout jde jen jedno. Celý film. ()