Sacha (Gad Elmaleh) čerpá energiu pre život z troch vecí: priateľov, hry na klavír a večierkov. Každú noc hrá v džezovom klube a svoj deň obvykle končí nadviazaním krátkodobého vzťahu s peknou ženou. Napriek tomu však stále nenašiel tú pravú, má strach z detí a žije iba pre dnešok. Charlotte (Sophie Marceau) je dvakrát rozvedená úspešná kariéristka s tromi deťmi, v živote ktorej láska zdanlivo nemá miesto. Obaja sú takí rozdielni, že sa ani nemali nikdy stretnúť. Osud to však plánuje inak a Charlotte počas jedného daždivého popoludnia náhodou Sachu stretne. Životy ich oboch sa navždy zmenia a je z toho láska na prvý pohľad. Otázkou zostáva, či je tejto lásky dosť aj pre Charlottine deti. (Incantator)

Enšpígl

Mně přišlo, jako kdyby hlavní hrdinové trénovali na olympiádu, furt lítali sem a tam. Film působil pohodově, ale děsně zmatečně a zrychleně. Jediný co fungovalo byly dialogy a herecký výkony krásné Sophie (jako chlap zářím štěstím, když vidím, že Sophie se ve filmech pořád nestydí - nemá totiž už asi 30. let za co ) a pohodového Gadyho (jako filmovej fanoušek zářím štěstím, když vidím, že Gady dokáže zahrát cokoli ) . ()

emma53

Dnes jsem měla den, že jsem tuhle mírně střihnutou romantickou komedii potřebovala vidět jako sůl. Ale přiznám se, že všechny ty hvězdičky navíc jsou za senzační muziku, která mě dostala, za krásné modré oči Gada Elmaleha (jen tak mimochodem, ten se snad s krví komika musel už narodit) a nádherný úsměv Sophie Marceau. ()

Omnibus

Milenec z postele letí... ukrýt se před zraky dětí.“ Romanťárna sladká jak cukrkandl, ale nešť. Sophie Marceau je kočka všech koček a Gadovi Elmalehovi jsem jeho roli upřímně záviděl. Na jeho místě bych jisté scény schválně kazil, aby se musely natáčet znovu a znovu... patnáct, šestnáctkrát! Paříž, La GRANDE ARCHE: [][] Jakou metodu použije zkušený svůdník při námluvách? ♫♪ Zahraje své vyvolené na piáno, nosem. ♫♪ Zleje ji vodou od hlavy k patě, opakovaně. ♫♪ Drcne ji do zadku urvaným umyvadlem, pořádně. ♫♪ Naučí jeji děti smrkat šroubky a matice. ♫♪ Rozesměje ji. A znovu... a zase... [][] Protože úsměv ženy je klíč k jejímu srdci. A každá žena je nejkrásnější když se směje. Nešikovným instalatérům a (manželské) romantice čtyřikrát zdar! ()

Arsenal83

Veľmi slušná romantická komédia, kde Sophie vyzerala stále veľmi k svetu, no a talmuďan Gad Elmaleh, Francúz ako repa, tú postavu imbecila veľmi dobre zahral. Ak to hral. Komédia je to taká uletená, lebo tu Sophie spadne zo schodov, tu sa niekto potkne v behu, a tam niekto rozmláti puketu o strom. Ale dobré, na 70% to stačí a divím sa, že to nebolo ešte prebrané nejakým americkým štúdiom. ()

mat.ilda

Běž Rocky, utíkej Forreste! Pouze tento povzbuzující výkřik měl tu čest mě opravdu pobavit, ale zároveň stvrdil dojem, že se v podstatě dívám na "americkou francouzštinu" s omšelou zápletkou a divnými komickými typy, až na krásnou Sophii Marceau, ovšem. Nic, co bych si chtěla v několika příštích letech dobrovolně zopakovat. ()

Flego

Na úvod treba podotknúť, že nejde o žiadny romanticko-komediálny skvost. Francúzi sa však pochlapili a vytvorili milý a zábavný príbeh o vzťahu dvoch úplne odlišných ľudí. Lenže to spracovanie je v mnohých prípadoch ako z telenovely, značne povrchné a trochu prihlúple. Našťastie obaja hlavní protagonisti sú úžasní a aj scenáristické patálie dokážu uhrať vo všeobecnú spokojnosť. ()

Thomick

Romcom, který se přes nemalý množství nemalých kladů jednoduše nedá napařit pět hvězdiček. Na to má až příliš ohranej námět, při jehož rozvíjení si ke všemu pranic nekomplikuje, a tak člověka, co měl z dětí původně panickou hrůzu, nakonec nechává s rodinkou o třech harantech splynout až záhadně rychle a hladce. Nicméně těch prvotřídních atributů na vyvážení se v Un Bonheur n'arrive jamais seul pořád najde značný množství. V první řadě je nutno zkonstatovat, že Sophie by svuj sex-appeal mohla i přes dotírající padesátku dál v klidu vyvážet. V druhý řadě je třeba obligátně ocenit komediální talent Gada Elmaleha. A mimoto jsou tu ještě plusový titěrnosti jako hravá kamera, slovní hříčky, klavír a Sophie Marceau. Jo, pardon, tu už jsem vlastně jmenoval. O:-) --- "Byli jsme spolu ve volném vztahu. Já byla Vztah, on byl Volný." ()

Khalesi

Presladené, klišovité a ťažká romantika.. Nebudem zbytočne filozofovať, skrátka som sa nechala úplne oblbnúť až musím dať 4*. Niekedy trocha cukru nie je na škodu:) ()

villon17

Film byl plnej krasy - mejch milovanejch satu, milovanyho klaviru, s milovanym spanelskym dabingem. Bez titulku to byl trochu hardcore, ale dalo se porozumet vsemu. Bylo to o hory prenasejici lasce na prvni pohled, o chlapskejch chybach, ktery bolej, ale udajne nic neznamenaj, o zenskym porozumeni a o tom, ze laska je proste vecna. Tyhle otrepany fraze pouzivam proto, ze v tomhle duchu je film proste natocenej, ale priznam se, ze mi to vyjimecne nevadilo. Mela jsem na jemnou komedii plnou uzasne vtipnyho humoru zrovna naladu, tak jsem dostala, co jsem potrebovala. Jediny, co bych vytkla, je snaha nacpat do filmu co nejvic proflaknutejch skladeb. ()

ABLABLABLA

"Hudba má dobrý začátek a konec, ale uprostřed ta omáčka... - Hudba trvá jen pět sekund. - Dejte nám víc not. - Víc not? - Ty malé puntíky, černé a bílé. - Víc not. Proč ne? Vezmu nějakou notu a pošlu Vám ji." Následuje pár (ehm možná více než pár) mých postřehů... 1.) Francouzsky mají sílu jak vůl, když jim do ložnice nečekaně přikluše dítě, když dokáží muže odhodit z postele tak, že letí vzduchem. 2.) Francouzsky evidentně vydrží každou ránu, ač se zdá být i smrtelná a co více, bez jakéhokoliv zranění, otřesu mozku či zlomených žeber a to i když vám do páteře vletí umyvadlo právě vyrvané z trubek nevímjakou silou a rychlostí. 3.) Možno tu spatřit několik krycích identit... housenku - musíte být vykutáleni z postele v peřině a pak se plazit... sochu - navlékněte si triko jako kalhoty, peřinu na hlavu a pak prostě stojíte a předstíráte sochu.... neviditelnost - k tomu tričku na nohách přihodíte kalhoty na hlavu a schováte se do rožku... hospodyně si vás určitě nevšimne při té akrobacii. 4.) Zrychlené záběry působily jako z filmu Asterix a Obelix. 5.) Návod jak nenápadně svému milenci (pokud jste svobodná matka) předat zapomenuté části oděvu: Milenec počká v parku na lavičce. Milenka běží se synem parkem a stále hovoří a hovoří a nenápadně z kabelky na chodník trousí boty, ponožky a trenky... Dítě si toho nevšimne, ovšem všichni ostatní v parku ano. 6.) Film obsahuje názornou ukázku, jak si poradit s debilními vozíky v obchodech, když nemáte minci. 7.) 3 děti rovná se miniarmáda ninjů, kteří během týdne sežerou následující seznam potravin: 4 plata po 36 vajíčkách, 6 dvoulitrových mlék a 12 litrových, 4 balíky vody po 6 kusech atd.. vcelku 4 narvané vozíky. Především ale evidentně nesmíte zapomenou na celé plato Kinder řezů v čokoládě, protože vaše děti jsou rozmazlené a hlavně s tím řádně mrsknětě do košíku, ať je to pak napadrť. 8.) Ve snímku uvidíte nejvíc špionskou a zvědavou babičku na světě... sleduje svého vnuka schovaná za novinami společně s jeho dvěma kamarády na bowlingu. 9.) Gad Elmaleh je prý nový Bořek Stavitel. 10.) Uvidíte tu nejošklivější puget květin na světě... kdyby mi někdo takový donesl, taky bych ho nechtěla a ještě bych ho řádně danému člověku omlátila o hlavu. 11.) Nejlepší hláška: když malý prcek řekne Sashovi "Až vyrostu, umřeš." 12.) Nejlepší scéna: Akrobacie při zvedání spícího dítěte z postele.... upřímně jsem se málem počůrala smíchy a když ten malý otevřel oči a zíral na něj, zatímco on byl z toho úplně mrtvý strachy.. pak uslyší ránu, děcko hodí na postel a schová se do skříně.. normální chování, no ni? 13.) Tento sálodlouhý komentář je adekvátní vzhledem k míře pobavení a smíchu, jež vám snímek způsobí. ()

rt12

Pod vlivem zdejšího vysokého hodnocení, jsem celá natěšená usedla k bedně. Musím bohužel konstatovat velké zklamání. Buď jsem nebyla ve své kůži, nebo jsem příliš kritická, ale chvílemi mi vše připomínalo TV filmy ala Pilcher. Jediné co bylo pozitivní je stále krásná Sophie Marceau, která zpočátku připomíná spíše Vozembouch (toho padání bylo přespříliš). Ovšem ani ona a ani modré oči Gada Elmaleha nezachránily plytkost a prostoduchost celého filmu. ()

Aljak

Človek by povedal, že žáner romantickej komédie už bol naozaj úplne vyčerpaný. No potom opäť príde nejaký pútavý film, ktorý tento dojem opäť poprú. Pre mňa to bol v poslednej dobe práve tento pôvabný francúzsky film, v ktorom nechýbala skvelá zápletka a najmä výborné dialógy - tak typické pre francúzsku tvorbu. Pre niekoho možno bude celý scenár len ďalšie romantické klišé, no pre mňa to bola jedna z tých lepších romantických komédií. ()

ecceHOMMO

Veľmi milý, romanticky a vtipne ladený snímok vhodný na relaxáciu a oddych. Neskutočne som si ho užil a "priadol ako mačka" ()

aLPaC

Zpracováním tak trochu spíše americká než francouzská komedie s opravdu vtipným Gadem Elmalehem, kterého jsem viděl poprvé a stále krásnou 46 letou Sophií Marceau. Mnohokrát jsem se od srdce zasmál, a to jak při dialogových scénách, tak i při neustálé nešikovnosti obou hlavních představitelů. ()

brumbrum

Parada, bravo :-D! Naozaj "romanticka komedia" jak ma byt! Vesele, mile, ludske, vyborni herci - zasa jedna vydarena francuzska vecicka, aka sa amikom vacsinou ani zdaleka nepodari; vydareny pribeh, tolko raz natoceny a da sa, i takto, inteligentne a milo. Laska na prvy pohlad funguje a pretrvava na zivot, kto neveri, neskusil a zasluzi polutovat ;o)! ()

jiriks

už dlouho jsem se tak při jedné scéně s dítětem spícím na posteli nezasmál, moc fajn film plný hudby, smíchu...zapomněl jsem na okolní svět a o to přece u filmů jde hlavně! Moc milé. Francouzský film rocks :-) ()

julie_mie

J'adore. Quoi de plus? Výborná komedie! Sophie je herečka par exellence! I ta romantika mi přišla s tím humorem snesitelnější ... ()

LXV

Příjemná komedie s krásnou Sophií. Vše je jednoduché a problémy lehce řešitelné. Všimli jste si, že se zde vyskytují téměř samé kladné postavy? I ta jediná "záporná" to hraje vlastně jen z donucení a tak nějak mile. ()