Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sacha (Gad Elmaleh) čerpá energiu pre život z troch vecí: priateľov, hry na klavír a večierkov. Každú noc hrá v džezovom klube a svoj deň obvykle končí nadviazaním krátkodobého vzťahu s peknou ženou. Napriek tomu však stále nenašiel tú pravú, má strach z detí a žije iba pre dnešok. Charlotte (Sophie Marceau) je dvakrát rozvedená úspešná kariéristka s tromi deťmi, v živote ktorej láska zdanlivo nemá miesto. Obaja sú takí rozdielni, že sa ani nemali nikdy stretnúť. Osud to však plánuje inak a Charlotte počas jedného daždivého popoludnia náhodou Sachu stretne. Životy ich oboch sa navždy zmenia a je z toho láska na prvý pohľad. Otázkou zostáva, či je tejto lásky dosť aj pre Charlottine deti. (Incantator)

(více)

Recenze (20)

Flego 

všechny recenze uživatele

Na úvod treba podotknúť, že nejde o žiadny romanticko-komediálny skvost. Francúzi sa však pochlapili a vytvorili milý a zábavný príbeh o vzťahu dvoch úplne odlišných ľudí. Lenže to spracovanie je v mnohých prípadoch ako z telenovely, značne povrchné a trochu prihlúple. Našťastie obaja hlavní protagonisti sú úžasní a aj scenáristické patálie dokážu uhrať vo všeobecnú spokojnosť. ()

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

Běž Rocky, utíkej Forreste! Pouze tento povzbuzující výkřik měl tu čest mě opravdu pobavit, ale zároveň stvrdil dojem, že se v podstatě dívám na "americkou francouzštinu" s omšelou zápletkou a divnými komickými typy, až na krásnou Sophii Marceau, ovšem. Nic, co bych si chtěla v několika příštích letech dobrovolně zopakovat. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Mně přišlo, jako kdyby hlavní hrdinové trénovali na olympiádu, furt lítali sem a tam. Film působil pohodově, ale děsně zmatečně a zrychleně. Jediný co fungovalo byly dialogy a herecký výkony krásné Sophie (jako chlap zářím štěstím, když vidím, že Sophie se ve filmech pořád nestydí - nemá totiž už asi 30. let za co ) a pohodového Gadyho (jako filmovej fanoušek zářím štěstím, když vidím, že Gady dokáže zahrát cokoli ) . ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Romcom, který se přes nemalý množství nemalých kladů jednoduše nedá napařit pět hvězdiček. Na to má až příliš ohranej námět, při jehož rozvíjení si ke všemu pranic nekomplikuje, a tak člověka, co měl z dětí původně panickou hrůzu, nakonec nechává s rodinkou o třech harantech splynout až záhadně rychle a hladce. Nicméně těch prvotřídních atributů na vyvážení se v Un Bonheur n'arrive jamais seul pořád najde značný množství. V první řadě je nutno zkonstatovat, že Sophie by svuj sex-appeal mohla i přes dotírající padesátku dál v klidu vyvážet. V druhý řadě je třeba obligátně ocenit komediální talent Gada Elmaleha. A mimoto jsou tu ještě plusový titěrnosti jako hravá kamera, slovní hříčky, klavír a Sophie Marceau. Jo, pardon, tu už jsem vlastně jmenoval. O:-) --- "Byli jsme spolu ve volném vztahu. Já byla Vztah, on byl Volný." ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Dnes jsem měla den, že jsem tuhle mírně střihnutou romantickou komedii potřebovala vidět jako sůl. Ale přiznám se, že všechny ty hvězdičky navíc jsou za senzační muziku, která mě dostala, za krásné modré oči Gada Elmaleha (jen tak mimochodem, ten se snad s krví komika musel už narodit) a nádherný úsměv Sophie Marceau. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o první spolupráci mezi Sophie Marceau a Gadem Elmalehem. (claudel)

Reklama

Reklama