Un Bonheur n'arrive jamais seul

Happiness Never Comes Alone

Komedie / Romantický

Francie, 2012, 109 min

• Enšpígl

Mně přišlo, jako kdyby hlavní hrdinové trénovali na olympiádu, furt lítali sem a tam. Film působil pohodově, ale děsně zmatečně a zrychleně. Jediný co fungovalo byly dialogy a herecký výkony krásné Sophie (jako chlap zářím štěstím, když vidím, že Sophie se ve filmech pořád nestydí - nemá totiž už asi 30. let za co ) a pohodového Gadyho (jako filmovej fanoušek zářím štěstím, když vidím, že Gady dokáže zahrát cokoli ) .(10.8.2014)

Parada, bravo :-D! Naozaj "romanticka komedia" jak ma byt! Vesele, mile, ludske, vyborni herci - zasa jedna vydarena francuzska vecicka, aka sa amikom vacsinou ani zdaleka nepodari; vydareny pribeh, tolko raz natoceny a da sa, i takto, inteligentne a milo. Laska na prvy pohlad funguje a pretrvava na zivot, kto neveri, neskusil a zasluzi polutovat ;o)!(12.1.2014)

Na úvod treba podotknúť, že nejde o žiadny romanticko-komediálny skvost. Francúzi sa však pochlapili a vytvorili milý a zábavný príbeh o vzťahu dvoch úplne odlišných ľudí. Lenže to spracovanie je v mnohých prípadoch ako z telenovely, značne povrchné a trochu prihlúple. Našťastie obaja hlavní protagonisti sú úžasní a aj scenáristické patálie dokážu uhrať vo všeobecnú spokojnosť.(9.4.2014)

• mat.ilda

Běž Rocky, utíkej Forreste! Pouze tento povzbuzující výkřik měl tu čest mě opravdu pobavit, ale zároveň stvrdil dojem, že se v podstatě dívám na "americkou francouzštinu" s omšelou zápletkou a divnými komickými typy, až na krásnou Sophii Marceau, ovšem. Nic, co bych si chtěla v několika příštích letech dobrovolně zopakovat.(29.5.2014)

• rt12

Pod vlivem zdejšího vysokého hodnocení, jsem celá natěšená usedla k bedně. Musím bohužel konstatovat velké zklamání. Buď jsem nebyla ve své kůži, nebo jsem příliš kritická, ale chvílemi mi vše připomínalo TV filmy ala Pilcher. Jediné co bylo pozitivní je stále krásná Sophie Marceau, která zpočátku připomíná spíše Vozembouch (toho padání bylo přespříliš). Ovšem ani ona a ani modré oči Gada Elmaleha nezachránily plytkost a prostoduchost celého filmu.(8.8.2014)

• - Jedná se o první spolupráci mezi Sophie Marceau a Gadem Elmalehem. (claudel)