Moje matka je špion! (TV film)

• Česko

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Sheila Bingham
  • Mikecat

Spionazna rozpravka na nedelne popoludnie na rok 2000 dost slaba parodia. matka s dcerou chodiacou encyklopediou a gangstrami s kapslovymi pistolkami ktori ich zajmu oslobodia sa zajmu a takto dokoliecka, ma to ale dost usmevnych momentov sympatickeho grazla vaskeze, ktory viac pripomina tepleho ucitela baletu ako postrach vsetkych mafianov a to je na tom zabavne.(29.1.2017)

• Roman.Ticka

Jane byla okouzlující "špionka" a některé hlášky se fakt povedly, jako ta co patřila dceři od matky...v den, kdy ses narodila a věř mi, byla jsem při tom...(15.11.2013)

• Smok

Podpriemerná zábava na nedeľné popoludnie s komerčnou televíziou... Na krok od odpadu.(3.8.2008)

• Malarkey

Víte co, ta ženská má matku Mata Hari a otce Jamese Bonda. Ten film sám o sobě musí bejt příšernej, ale je tu jedno velké ale. U filmu jsem se dost nasmál, je to totiž komedie, a to plno hodnotících zřejmě nevidí, nebo si nevšimla, což je také dost pravděpodobné. Přesto ale nedokážu hodnotit odpadem, i když by si to film zasloužil. Jenže šílený scénář to prostě dokázal a já se u toho nasmál jako blázen. Je to blbost, fakt šílená blbost, ta hlavní herečka je strašná, příšerná...ale to je přesně ten důvod, proč jsem se tak bavil.(15.4.2010)

• Zíza

Rozdýcháváte včerejší zábavu, žaludek občas o sobě dá vědět (ne, že byste zvraceli), koukáte, jako byste měli zásek po několik gramech trávy a pustíte si tenhle film. To je teprve zážitek!(31.1.2011)