Tarung: City of Darkness

všechny plakáty

Flipnic

Tak v první řadě musím podotknout, že jsem čekal o dost víc, ... ALE!!! Od začátku ... Ono se to celou hodinu tváří jako nějaká telenovela. Hudba je zde pěkná, ale spíš by se hodila k nějakým zamilovaným scénám, akce je zde fakt málo. Jen pár krátkých potyček, nic extra. O to víc se tady kouří!!! Jako asi jsem fakt neviděl film, ve kterým by si postavy tolikrát zapálily a kouřily cigaretu. Jako tyhle scény mají své kulturní filmové prapůvody, ale Indonésie není Hong Kong nebo Jižní Korea, takže to fakt otravuje. Zvlášť mě, odnaučeného kuřáka. Celé je to takové drama z ulice, nepovedení hoši, situace se stále více vyostřuje s místní mafií, děj nula, přiznávám, že je to slátanina a brak. Ale mě to prostě bavilo a z nějakého důvodu (možná ty cigarety ...) mě to udrželo v pohodě fresh celou tu hodinu. Pak už toho mají klaďasové (partička kamarádů na život a na smrt) fakt dost a posledních 20 minut je pomsta ... No a to jsem fakt nechápal, která bije. Najednou to bylo jako úplně jinej film!!! Tempo filmu nabralo asi tak "třista z místa" a začala taková martial arts mlata a peklo, že sem jenom nevěřícně kroutil hlavou s otevřenou klapačkou. Co na tom, že je to sestříhaný, že se kamera třepe, že kolikrát nevíme, kdo koho kam mlátí a kdo vlastně vyhrává nebo ne, tohle se děje tu první hodinu. Ale těch závěrečnejch 20 min je fakt masakr, kdy si nasranej týpek jde za pomstou a souboj s poslední gorilou je prostě ukrutná sada!!! Já tyhle filmy prostě miluju, takže míň jak za 4* to není. Ale je mi jasný, že to zde bude spíš u uživatelů tak kolem dvojek a ne-li hůř ... Pro příznivce martial arts žánru, jinak to nemá cenu sledovat!! ()

mackey

Asi takhle, je to praštěný až hanba, s neuvěřitelně čajíčkovým příběhem, ale ta ruční práce tam prostě dělá divy. Plus samozřejmě dobrý prostředí, na to jsem si už zvykl. ()