Vegas, Baby!

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Fantasy

Velká Británie, 2011, 8 min

Masky:

Sarah Nuth

3.sérii ani 4 si rozhodně stahovat nebudu. Každej je z Rudyho unešenej, ale mě pobavila jen hláška a to v úvodu seriálu o hovně v hajzlu. Ale tim to zkončilo. Postupně vyšoupli celej tým Misfits a zůstal jenom černoušek bubu (nejsem rasista), kterýho sem od 1.série nemusela. Jak si věčne olizoval rty, když se snažil hrát na baliče... vatáčka! Zkrátka vyšoupnutim těch hlavních komediantů, jako Nathan, Kelly nebo idiotsky přitroublího ,,Berryho" :D to total podělali!(28.12.2012)

Misfits , mi prirostlo k srdci prave diky tomuhle panovi Nathanu Youngovi. On do toho serialu daval neskutecny grady, jeho charakter tomuhle poradu daval dobrych 60% jen on sam , podle me kdyby to bylo natocene jen snim tak by to neztratilo nic, je mi tohle opravdu lito ze se sam rozhodl odejit ( podle jeho rozhovoru ) , ale odesel na vrcholu a vtom nejlepsim, jak nekdo zminil tak pro me misfits take skoncili nultym dilem 3 serie, zkusil jsem po doporuceni koukat na 3 serii s Rudym ktery je hodne precenovany , jeho vtipy vubec nejsou prirozene a jde jen videt ze se snazili sehnat kopii nathana , protoze ne vzdycky tahne jeden clovek celou TV serii, miss you nathan!(1.10.2014)

Nathan je prostě skvělý! Ať už má jakoukoliv schopnost, hraje kohokoliv, on je prostě ten, kdo umí zaujmout. Jeho "demence" nezná konce. Vysrat králíka by mohl jen on, stejně jako nechat si narůst dost teplý knírek :D nebo si myslet, že je na kostkách no. 7. Chci další film, seriál nebo cokoliv, kde bude on, jelikož budu mít 100% zaručenou zábavu.(10.3.2012)

U mě bude Nathan (s Kelly a Simonem) vždycky číslo jedna. Všichni se zde zmiňují o přílišné krátkosti snímku, s tím víceméně souhlasím. Ale na objasnění Nathanova odchodu to stačilo. Jen si myslím, že kdyby zapojil mozek, tak se díky své schopnosti z toho maléru do jakého ho dostala vyseká. No, možná 5 hvězd není jen za emotivní zážitek, ale také z nostalgie ;) PS: Děkuji za odkaz od Kjuka a velmi výstižný komentář uživatele Ollie235.(27.10.2012)

Krátký, ale neméně vtipný dodatek k jednomu z mých nejoblíbenějších seriálů, zároveň důstojné rozloučení s nejlepší postavou Nathanem, jehož nepřítomnost viditelně ubrala třetí sérii na kvalitě. Jen je škoda, že film trvá tak krátkou dobu, v pestrém prostředí Vegas se určitě mohlo odehrát něco kreativnějšího. Ale Nate se nezměnil a počet zasmání ku délce trvání je procentuálně vyšší, než u kteréhokoliv dílu poslední série. Povedené, další by rozhodně neurazil. 90%.(2.12.2011)

• - Krátký díl, který byl vydán jako speciál ke třetí sérii, byl odvysílán pouze na stránkách E4. (Scelleton)

• - Přijmení Johna Moraitise, který si v této epizodě zahrál šéfa ochranky, bylo špatně napsáno do titulků. Místo Moraitis bylo napsáno Moriatis. (ManOfPhoenix)

• - Jedná se o první epizodu, která se odehrává mimo Wertham. (ManOfPhoenix)