Imogene

Girl Most Likely

Komedie

USA, 2012, 103 min

• Stanislaus

Tento film jsem se rozhodnul zhlédnout jako nějakou nenáročnou oddychovku. Ve výsledku to tak i fungovalo. Girl Most Likely rozhodně neohromí, ale ani neurazí. Scénář je suchý, už dříve v podobných variacích viděný, takže film těží zejména z celkem sympatického obsazení. Zkrátka snímek, který se vytratí z hlavy se začátkem závěrečných titulků, i když to se dalo celkem očekávat.(23.2.2014)

• Dlubal David

Nepřestává mě udivovat, jaké hovadiny se daj natočit. Jak hovadsky se daj natočit a jak hovadsky se daj zahrát. Obě hlavní představitelky jsou sice dobré herečky, ale s tímhle scénářem a režisérsko-producentským pojetím se dobře prostě zahrát nedá. ■ Že prej komedie. Směju se ještě teď! ■ (C) [36/100](29.11.2017)

Film mě bavil od začátku do konce. Kristen Wiig je skvělá herečka a svou roli zvládla dobře. I přesto že jsem si přál lepší konec, je na druhou stranu lepší tak jak to dopadlo. A strašně moc jsem si přál aby Imogine v sobě našla tu odvahu a své snobské kamarádce aspoň jednu flákla. Za mě 4/5 protože jsem se dobře bavil. Nenáročný film plný úsměvných momentů.(11.11.2013)

• kaylin

Kristen Wiig si pro sebe vytváří takovou menší škatulku žen, které jsou unavené životem, dostanou pořádnou pecku, nebo jsou prostě na hraně. Mají problémy. Snaží se z nich dostat osobitým způsobem tak, že se snaží všechny nasrat, ale nakonec všechno stejně bude v pohodě, i když se nejdřív všechno hodně pokazí. Sranda je to jen místy, jinak je to celkem obyčejné a malinko nuda. Na ten průměr si to ale ještě celkem dobře hrábne.(16.12.2013)

• ARI50

Ani jako oddychovku to nejde brát, slaba podívana.(4.11.2019)